Жовтневі рефлексії (2)

– Куме, ви пропили всі гроші, просрали господарку, вбрані у драні сподні, шо вкрадете – те з пияками проп’єте, привселюдно обісралися, а ходите селом і всім уповідаєте, який ви моцний хлоп і шо без вас село геть пропаде – звар‘ювалис‘ те?
– Куме, дивлюсі в телєвізії на нашого пана презеса й міркую: як можна так йому – то чом не можна мені?

15 жовтня 2018 р.

***

Вже почали розраховуватися за Томос: «Президент України Петро Порошенко незабаром внесе до Верховної Ради ініціативу про передачу Андріївської церкви в постійне користування Вселенського патріарха»…
Чи розуміють посполиті християни, що замість єдності вони отримують в Україні ще одного політичного гравця – візантійську попівщину? Адже московсько-кадебешне православіє нікуди не дінеться, католики залишуться католиками, греко-католики – аналогічно, а замість УАПЦ і УПК КП буде підпорядкована Вселенському патріархату структура під брендом помісної церкви…
Бозя сумно посміхається з небес…

***

Як Вітю розвели з Евроінтеграцією, так Петю можуть кинути з Томосом.
Турецька православна церква (!) подала до суду на Константинопольський патріархат і самого Варфоломея, – написали московські новини.
Вони стверджують, що прес-секретар православних турків заявила, начебто надання автокефалії православній церкві в Україні є справою політичною і далекою від релігії. Ну, це й коневі зрозуміло. Але що турецьким православним до того?
Проте далі – цікавіше. Пані прес-секретар вважає, що у Варфоломея немає повноважень відряджати своїх екзархів до України та надавати їй автокефалію, тому що статус Константинопольського патріарха, згідно Лозанського мирного договору 1923 року, обмежується лише богослужіннями для греків, які мешкають у Туреччині. Шо, царь, себто патріарх, нє настоящій?!
Не знаю яким боком договір щодо встановлення нових кордонів Туреччини стосується Вселенського патріархату, але мене одразу насторожував той факт, що «вольную» від московських попів надає структура, котра на пташиних правах причаїлася посеред ісламського світу.
Зрештою, Петро Олексійович знову, заради піару чи з примусу «кураторів», допустився стратегічної помилки заради тактичної переваги. Пояснювати не буду – час розсудить – правий я чи ні. Але з‘явилася несподівана (запланована?) інтрига. І звідкіля?! Як Пилип з конопель вискочило на сцену турецьке православіє з кількома сотнями своїх вірян! Але не варто забувати: турецька православна церква – це продовження державної політики…
Мене ж у цих усіх православних розкладах турбує лишень одна річ: аби не дали Кремлю медійних підстав учинити пряме військове вторгнення. Звісно, що міжнародне право вже всім до дупи, тож уважно спостерігаймо за меседжами засобів масової ідіотизації населення. Саме вони дадуть старт гарячій фазі Третьої світової. Підозрюю, що новочасний Гаврило Принцип уже вештається з пістолетом десь поруч, у метафізичній реальності…

16 жовтня 2018 р.

***

Трагедія сучасних патріотів, як щирих так і фальшивих, у тому, що вони бачать тільки зовнішнього ворога, і то лише того, якого їм показують.

***

У цім році ві Львові мало сонця – сонцесяйний все мандрує світами – місто марніє. Більше го не було в праці аніж був. То всьо офіційно є записане. І далі, ненза, вештається…
А шо львівскі райці?
Їм доста пана мера на сесії видіти, бо місто й так ся добре керує? То на холєри нам та Голова, коли вона до сраки?
Ну, коли мер може вповідати єншим – як їм буде файно, коли він буде пиляв бюджет країни, а не їдного міста, і не керувати містом – то певні жи він не конче тутка потрібен.
Нє, сам то писавім – добрий керівник так стави роботу, жи но може міркувати о стратегії й не дбати за смітє, маршрутки та ріжні дурниці. Але як звиклого посполитого містюха шляк трафляє від бардаку в тім місті, то певні жи мер мав би ходити до праці, а не тілько по касу від дозволів на забетонуванє Львова.
Мав би, а не ходи, но їзди повчає як решта містам стати Львовом. А-я, бо Львів – то Садовий, а Садовий – то є Львів, котрого він і породив у позаминулій реінкарнациї. То му Шаман уповів…
Теперка Андрійко мисли так, як Тарас казав, той жи Бульба – я тебе породив – я тебе й закатруплю! Бо має місто в дупі – виссав з него все до краплі. Як той вампір у кіні ноцнім…
Так аби багато не пашталакати – чи не мислят собі львівски дипутати, жи час на місце Андрійка поставити якого в.о.?
Бо як у Львові ся стане яка ґранда – то вони й будут офірними цапами, а пан війт увесь в білому, і на білім коні, який насере на прощання посеред Ринку, зробит усім па-па й поїде до столици державу ратувати…

18 жовтня 2018 р.

***

Що глибше церква влазить у політику – то далі вона від учення Христа.

***

Пять хвилин, поки сьорбав каву з київськими сухариками і кумовим медом – послухав трансляцію з ВРУ.
Виходить на трибуну Ірця Геращенко й пропонує депутатенятам дискурс, зауважуючи, що МВС не порушуються кримінальні справи по вбивствах на «окупованих» територіях, зокрема, по ліквідації Захарченка.
Так порушувати такі кримінальні справи, чи ні?
Ось вам черговий приклад псевдополяризації мізків нікчемним дискурсом. Зараз хибнокомпетентна зграє почне «умнічати», адже у нас уже кілька тисяч кримінальних справ заведено щодо тероризму, а тепер АТО вже скасували і маємо ООС, яка взагалі не корелюється з іншими законами України. Буде купа «за» і «проти»…
Насправді – це локшина для лохоелекторату.
У нас закон про особливості місцевого самоврядування в окремих районах ОРДЛО суперечить так званому «закону про реінтеграцію Донбасу», яким власне й запровадили ООС.
Не запровадження свого часу особливого правового режиму воєнного стану, незаконна мобілізація (Віктор Шишкін це обгрунтував і я не чув, щоби хтось із ним насмілився сперечатись – просто роблять вигляд що не чують…), недотримання формату антитерористичної операції – ось правові підвалини нинішньої законодавчої шизофренії, які, у свою чергу, стоять на хиткому грунті суперечності політичних оцінок та правової бази. Чомусь нікого у країні не турбує риторика Президента «остаточне «прощавай» Росії» з одночасним ростом товарообігу з «країною-агресором».
Відтак на тлі політичної неспроможності законодавчо зафіксувати ставлення України до районів ОРДЛО, які по-суті є квазі-державними утвореннями, заяви на кшталт тематики дискурсу, запропонованого Ірцьою Геращенко, – гімна варті.

***

Я вам, дорогенькі мої, тезово трішки про газ уповім, а більше вже завтра.
Отже. Гройсман бреше – МВФ не вимагає збільшення ціни на газ, а лише єдиної ринкової ціни для всіх.
МВФ – це збіговисько дебілів або зграя злочинців. У нас не може бути ринкової ціни на газ, оскільки існує державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.
Газ є власністю Українського народу і Гройсман укупі з МВФ можуть запхати собі всі розрахунки в сраку, перепрошую. Верхня ціна газу для українця – 60 доларів + транспортування.
На газі заробляють соратники Януковича, такі як екс-міністр його уряду Злочевський, російський бізнесмен Фукс, пан Фірташ і близьке оточення Порошенка. Як стверджує у своїй книзі нардеп-утікач Онищенко, право продовжувати займатися газовим бізнесом пан Злочевський отримав після безкоштовної поставки газу соратнику Президента на суму 10 млн дол, і розподілу прибутку 50/50 із самим Петром Олексійовичем.
За рахунок 5-ти кратної націнки від ціни видобутку українського газу державним підприємством, з якою цей газ і продають його власнику – Українському народові, мародери-клептократи віддають шахраям-кредиторам те, що самі й розікрали, продовжуючи наживатися на лохах увірувавших у Святий Безвіз та Єдинокошерний Томос.
Всі докази сказаного легко знайти в Інтернеті, потративши як і я годинку часу, але 99 відсотків населення цього ніколи не зробить, а 1% тих, хто не поліниться, не буде почутим. Амінь.

19 жовтня 2018 р.

***

Два експерименти на довіру.
Один у львіських рестораціях, де відвідувачам запропонували платити стільки скільки захочуть, завершився сумно: багато хто просто не розраховувався або залишав мізер від суми.
Другий – коли виставили у людних місцях прилавки з товаром «усе по 10 грн», на умовах самообслуговування – бери скільки хочеш, сам решту відраховуй – поруч нікого (зйомка на приховану камеру). Жодної крадіжки чи зловживання не було зафіксовано.
Промовисті результати…

20 жовтня 2018 р.

***

Парубій: Підвищення тарифів на газ — рішення неминуче, адже від цього залежить фінансова підтримка України з боку Міжнародного валютного фонду.
Ніколи не писав нічого поганого про Парубія. Відтепер не скажу жодного доброго слова. Знаєте, є політична доцільність але є й почуття міри та совісті.
І в контексті виборів: НІХТО з нинішніх поітичних важковаговиків не може бути Президентом. Проте це не означає, що ним може бути креатура глобального олігархату – Вакарчук, містечкового – Зєлєнскій, «умна дєточка» – Мураєв чи якесь інше породження Засобів Масової Ідіотизації населення.
Насправді критерії вибору президента прості: біографія хоча б до третього коліна, резюме та чітка програма дій, і публічна команда соратників.
Такі є, але…
Біда в тому, що немає конституційно визначеного Українського народу, а лише інформаційно зомбований лохоелекторальний натовп.
Тому прийди нині Христос – то й залишиться нікому невідомим диваком, якщо його не покажуть центральні телеканали. Принаймні місце Парубія йому б точно не світило…
Тож коли мене вкотре запитують «що робити?», відповідаю – несіть людям слово Правди, своєї, але щирої, бо без критичної маси тверезомислячих – нам кінець як народові та державі. Ті ж, хто прозріють, – самоорганізуються у потрібному місці й у належний час.

***

Трішки новин зі світу.
Якщо завтра Швейцарію спіткає потужний землетрус чи трапиться масова епідемія, усіх (!) громадян схоронять у 2000 сховищ, розташованих по вій країні. Але мають проблему – не всім зможуть надати медичну допомогу, бо бракує персоналу.
Квадратовий метр житлової нерухомості в Цюріху на сьогодні коштує 13000 швейцарських франків. Як у недорогому новому будинку на Тверській у Москві.
Нільс Гілман, віце-президент у Berggruen Institute вважає, що ми стоїмо на порозі революції. Нові технології по зміні генів, особливо у поєднанні зі штучним інтелектом, обіцяють практично необмежені можливості керування природою, зокрема людською, – стверджує він.
Перша двадцятка найдорожчих яхт російських мільярдерів коштує більше аніж усі бойові кораблі ВМФ Росії, збудовані упродовж останніх 10 років.
В одному з коледжів США почав викладати робот Bina48. Він провів зі студентами заняття з філософії, і навіть відповідав на запитання не користуючись інтернетом.
В Європі автомобільні концерни виплачують екологічну премію тим, хто здає на утилізацію дизельні автомобілі екологічних стандартів «Євро-4» і «Євро-5». Власники таких автівок отримують ринкову вартість старої машини і знижки від 2,5 до 10 тис євро при купівлі нової.
У китайському місті Ченду замість вуличних ліхтарів у 2020 році планують освітлювати місто за допомогою штучного «Місяця» – супутника.
Король Йорданії Абдалли ІІ відмовився продовжити Ізраїлю оренду прикордонних земель.
Більше 100 тис чоловік учора в Лондоні протестували проти Brexit.

21 жовтня 2018 р.

***

Про жировисько й майбутнє.
Згідно з даними, наведеним у доповіді консалтингової компанії Boston Consulting Group, у світі щорічно продукується 1,6 млрд тон харчових відходів на суму 1,2 трильйона долярів. Тимчасом 870 млн чоловік голодує або недоїдає, а 1,9 млрд має надлишкову вагу.
В Європі та Північній Америці на одну особу щорічно виробляється близько 900 кг продуктів харчування; у Південно-Східній Азії – 460 кг.
40% людства харчується неправильно.
У 2017 році мешкані США витратили на благодійність 400 млрд дол.
Коли б уряди держав займалися не всілякою фігнею, а гроші витрачалися з розумом – людство би стало щасливішим і здоровшим. Чому не дати їжі потребуючим, а гроші не скерувати на важливі справи? Тому що світовій лихварській системі це не потрібно.
«Потреблядство», зокрема й харчове, – це наслідки панування лихварства. Відтак, у погоні за прибутком, ситуація буде погіршуватися, а натуральних продуктів ставатиме все менше.
З наслідками споживання нездорової їжі боротимуться досягненнями фармацевтики. Принцип: одна хімія організм руйнує – інша лікує, на тлі досягнень у сфері штучного інтелекту та генної інженерії, призведе до появи симбіозу людей та біороботів.
Як ми впливаємо на середовище – так і воно, зворотньо, впливає на нас. Людина є те, що споживає. Чим більше у нас буде штучного, «мертвого» (ненатурального) – тим інакші «вібрації» метафізичного світу сприйматимемо. Відтак і свідомість формуватиметься по-іншому, особливо під впливом усюдипроникного інформаційного поля.
Відходи (не лише харчові), які людство продукує обсягом 200 млрд тон щорічно, все більше вбиватимуть природнє середовище, а глобальні зміни клімату призводитимуть до щораз потужніших катаклізмів.
Приведення до керівництва різноманітними структурами (державними, міжнародними, бізнесовими, релігійними тощо) природоневідповідних людей, а також збоченьців-дегенератів, на тлі наукових досягнень і концентрації ресурсів у руках глобальних лихварів, формуватиме тоталітарну техногенно-інформаційну реальність – Матрицю. Можна її назвати Царством Антихриста, електронним концтабором – кому що ближче…
Надспоживання, зокрема продуктів харчування, узалежнення людей від фармацевтики, знищення природнього середовища, заміна здорової натуральної їжі на хімічні харчові продукти масового споживання, зомбованість людства ЗМІ, переформатування природньої системи цінностей тощо – порушили екосистему планети і пробудили сили Природи, які відновлюватимуть рівновагу.
Все це відбувається при балансуванні людства на межі ядерної катастрофи через конкуренцію породженою все тим же лихварством…
І коли дивитися на те, що відбувається в Україні через призму глобального – то трішки по-іншому оцінюєш процеси та явища в політиці, економіці, культурі тощо.
Найважливіше: розуміючи тренди – прогнозуєш вектори розвитку ситуації.
Найсумніше – не годен того донести до людей…

***

Томос і орден
Що змінилося у світовому православії за останні 6 років? Можливо віднайшлися якісь невідомі документи, чи на Вселенського патріарха Варфоломея найшло прозріння, що він кардинально змінив своє ставлення до УАПЦ і УПЦ КП? А може це прсто велика політика, яка не має жодного відношення до релігії?
«28 мая 2012 года в Киеве прошла конференция «Украинская Православная Церковь на рубеже тысячелетий», посвященная 20-летию Харьковского Собора епископов УПЦ. К конференции с приветствиями обратились Московский Патриарх Кирилл и Константинопольский Патриарх Варфоломей, сообщает «Религия в Украине».
Послание Патриарха Варфоломея, опубликованное 28 мая на официальном сайте Киевской духовной академии УПЦ обращает на себя внимание, прежде всего, довольно жесткими выражениями по отношению к непризнанным украинским православным церквам — Украинской Православной Церкви Киевского Патриархата (УПЦ КП) и Украинской Автокефальной Православной Церкви (УАПЦ). В частности, в своем послании Патриарх Варфоломей дважды прямо квалифицировал эти церкви как «раскол» (греч. — σχίσμα, схизма), а само их существование назвал «нарушением канонического порядка», который следует восстановить. Патриарх Варфоломей заверил митрополита Владимира (Сабодана), что будет молиться за преодоление «существующих расколов».
https://www.religion.in.ua/…/16529-patriarx-varfolomej-uzhe…
Цікавою є конпірологічна версія Едуарда Ходоса, щодо причинно-наслідкових перепитій навколо Андріївської церкви переданої «Вселенському патріархату»:
«История вопроса. С 1999 года Андреевская церковь использовалась массонским орденом Святого Станислава для проведения всевозможных ритуалов.
С 2008 года Андреевская церковь передана президентом Украины Ющенко Украинской автокефальной православной церкви…
В Андреевской церкви проходили мероприятия масонского ордена Святого Станислава.
Великий приор Ордена в Украине предприниматель Павел Иванович
Вялов ездил ко Вселенскому патриарху Варфоломею за благословением.
Газета “2000”. «Голубая кровь» Украины. Статья о масонах в Андреевской церкви».
https://www.2000.ua/…/n…/golubaja-krov-ukrainy_arhiv_art.htm»
Більше за посиланням: https://eduardhodos.livejournal.com/74849.html
Орден Святого Станіслава, діяльність якого в Україні, як і Томос, начебто благословив сам Варфоломей, було засновано 1765 р. останнім польським королем Станіславом Понятовським. З 1831 року цю відзнаку долучено до російських імператорських орденів.
Нагадаю, що членами та кавалерами ордену Святого Станіслава, на чолі з доволі мутним типом – Великим пріором шевальє Павелом Вяловим, є такі відомі особи як:
Леонід Кравчук, Валерій Пустовойтенко, Іван Плющ, Людмила Кучма, Святослав Піскун, Микола Потебенько, Леонід Деркач, Олександр Кузьмук, Діма Табачнік тощо.
Взагалі тема цього масоненятського збіговиська є вельми цікавою, повчальною і потішною. Буде час і натхнення напишу більше.
Повертаючись до Томосу. Так виглядає, що нещодавній прихильник канонічності московського православія, Вселенський патріарх Варфоломей, раптом змінив своє відношення до українського православія, побачив давно відоме й очевидне (навіть ваш покірний слуга писав про продаж візантійськими попами українського православ‘я московському, після поділу України між Московією та Річчю Посполитою) і пішов на конфлікт з Кіріллом-Путіним.
Такий хоробрий чи просто ми вчергове стали об‘єктом чиїхось ґешефтів? Підозрюю, що друге.
Не засуджую. Просто пропоную вам, друзі, не зачаровуватись, не шукати в сраці меду і думати власною головою.
На знимці шевальє Вялов нагороджує нещодавно новопредставленого Йосю Кобзона.

22 жовтня 2018 р.

***

Не вийде збудувати нову систему опираючись на елементи старої. Так нова хата не зводиться зі старих і зіпсутих матеріалів.

***

Українці найчастіше їздят у Польщу, Росію, Угорщину, Молдову, Білорусь, Румунію та Словакію. То є народна дипльоматія.
Чи не перетвориться Томос у «План Маршалла»? Ага, видите, за останній вже ніц ніхто не згадує.
Італія фиркнула на ЄС але підписала купу паперів з Росією. Чи то так багатополярний світ ся формує, чи союзники у Третій світовій войні?
Американським статусним особам розіслали вибухівку поштою – то певні має бути такий Гелловін.
США міркуют си про ядерну зброю в космосі, а Росія – як запердолити Америку термоядерним ударом по вулкану. Матолки – Природа сама всьо зробит!
Моцні катаклізми тривают по всій планеті – ніби кінец світу має зачетисі скорше, аніж Ґройсман ше раз підніме ціну на ґаз.
Нібіру крадеться космосом з усмішкою хижою і збираєся атакувати Землю в області США – кажут уфологи. Але найперше – прибульці мают розірвати на кавалки Місяць.
Раптово щез із телєскопів астрономів таінствєнний астероїд «Оумуамуа», шо ся з гавайської перекладаєся – «развєдчік». Астрономи ся турбуют, чи часом го не пропили, а я си міркую, жи Нубіру ним торпедує Місяць.
Хлоп з Південної Кароліни виграв у льотерію 1,6 мільярда долярів. То вже йому буде жєль, як кінец світу прийде з Нубіров у листопаді…
Місько з Замарстинова сказав, жи в скорім часі буде велика ґранда, бо наснила му ся покійна теща і заборонила пити самогонку та змусила шораня прасувати сподні на кант, аби кінець світу зустрів зєть тверезим й урочисто штивним.
Пильнуймося, бо ми того варті!

24 жовтня 2018 р.

***

Чергову вам замальовку про те, що намагаюся втовкмачити з весни 2014 року – система не змінилася!
Отже, достойний син Олег, нашого високодостойного пана Грицака, нинішнього доблесного глави СБУ, в якості прокурора намагався відпрвити до цюпи кількох «майданівців». Одного з них, 19-ти літнього студента, тодішня поліція скопала лежачого і забрала до відділку. «Провина» бідолахи була настільки очевидною, що навіть найгуманніший суд епохи Віктора Федоровича не зумів придумати причини для арешту, якого домагався Грицак-молодший.
У цій ситуації Олег Васильович Грицак, тодішній заступник прокурора Святошинського р-ну проявив себе типовим елементом системи, в якій правоохоронні органи обслуговують злочинно-хтиві захцянки влади.
Нині цей перспективний молодий чоловік уже трудиться заступником прокурора Полтавської обл.
Ніц немаю проти паньства Грицаків, а лише ілюструю вкотре той очевидний факт, що не відбулося жодної «Революції Гідності», бо революцією є зміна системи.
Називати революцією зміну рил біля корита – то гріх і наруга над принесеною в жертву Мамоні «Небесною Сотнею».

25 жовтня 2018 р.

***

Ноцні рефлєксії з країни вар‘ятів.
Бранцьови Кремля, Сенцову, присудили премію Сахарова, а бранці кремльовскої філії, Наді Савченко, продовжили термін ув‘язнення.
Про всяк випадок нагадаю три важні речі:
– богатий уявою Генпрокурор, у ВРУ вповів, жи Надюха лічно планувала й організовувала масове забуйство депутатів;
– далі ся з‘явило в Інтернеті кіно, з якого послідньому сьвірку стає ясно – організовував (на словах) то всьо дійство есбеушно-феесбешний провокатор з балалайкою;
– пан Матіос сказав, шо знают правдивого організатора в «справі Савченко» але не можут го арештувати за браком доказів, чим повністю заперечив версію Луценка.
Пан презес замінив си кілька губернаторів. Певно до виборів. Як ся поцікавите – в якім керунку новопредставлені є спеціалістами – то будете знати, шо на вибори готує наша францувата влада.
Штири президента, дєкуючи яким ми нині так файно процвітаєм, дружно си побесідували. Але без кворуму. Бракувало межи ними властиво четвертого, котрий теж ся моцно доклав до нинішніх ґараздів.
Спеціяльна моніторинґова місія ОБСЄ не зобачила «прямих доказів» московскої участи у войні на Донбасі. Певні переїли наніч несвіжих канхфет з ліпєцкої фабрики. Або пороблено.
Андрійко Садовий попіаривсі ві Львові й презентував тези власної доктрини мілітарної. Ліпше би з Міськом Фрідманом далі альфа-джази робив, гауляйтер галицкий.
У нашім найчеснішім суді будут строго й справедливо судити гаспадіна Жиріновского з сотоварісчі. А чо не Путіна?
Аґенти Кремля з жовтої ґазетки The Washington Times написали, жи у славних ЗСУ панує корупция, котра шкодит національній безпеці, а московити підкеровуют Міноборони.
Ярош напуцував машинґвера й вийшов з Донбасу. Весь. Гей би для дислокації в «нестабільних регіонах всередині країни». Мета маньовра – не допустити реваншу, себто не пустити в президенти якого промосковского кандидата. «Треба буде «валити» – будем «валити», – так заявив провідник, пишут ґазети. А так як у нас єдиний не промосковский кандидата – то є тілько Пьотр Лєксєїч, то «завалити» доведеся зо два десятки аґентів Кремля, не менше.
Вкладники спочилих у Мамоні, після кубівско-гонтаревських щедрот, банків прийшли на Банкову нагадати пану Презесу його обіцянку повернути їм гроші. По нині майно збанкрутілих банків не продано або продано кому потрібно і за скільки потрібно, нікого з банкірів до цюпи не посадили, Кубів незле ся має в уряді, Бєня в Ізраїлю, а Ґонтарєва може більше не працювати, як і її родина, внуки та правнуки. Наївні посполиті певно не знают: раждьонниє брать – давать нє могут. Бідолахи.
Пані перша заступник дорогогазуфільного Парубія, пані Ґєращєнко, закликала в Радбезі ООН до ґендерної рівности. Бо як тільки ми ґендером випердолимо Путіна з президентского крісла, то одразу переможемо. Бігме. Ірця знає шо гутарить.

25 жовтня 2018 р.

***

Написала нєзабвєнна Лєнка Лукаш:
«Пока одни пробивались, он успел выслуживаться. Вертелся, как вошь на гребешке, в каждой приемной. В соответствующей позе».
От гадина! То ж вона так про наше ясне сонечко – надію України – самого Садового!
Видите, до нині ті заздрісники, кляті риго-анали, не можут пробачити Андрійкові, жи він витав їхнього Батю!
Порскают ядом, як ті кобри, бо немов хоробрий древній витязь гукнув Андрій: «Іду на ви!» і заявив, шо слід гнати поганов мітлов зі країни – Медведчука, Бойка, Добкіна, Новінского й Рабіновича!
Не можут чорнороті по нинішній день простити: як то зацофаний галицкий рагуль посмів заявитися помежи поважним паньством, та ще й шось дати в кульочкови тоді ще цілковито леґітимному Віктору Фьодоровичу?! Ба, більше того – нинька вони всі в лайні, а він на білім коні!
А ви думаєте то просто було львівскому меру втрафити на таке високе пшиєнцє?! О-о! Певно пройшов хлоп через великі риго-анальні страждання! Бо мав високу мету!
І того ніхто не знав, шо сонцесяйний, здолавши огиду й зціпивши зуби, прибув з великою місією:
«Andrey Portnov: Просил Януковича передать ему в дар Галицкий суд Львова…».
Не для себе просив! Як ви таке могли подумати, невдячні вівці!?
Для львівскої громади! Аби вберегти її цноту від риго-анального нашестя! А шо, хіба Баті шкода для такого файного пасинка їдного суду, коли має їх цілу купу?
Певні сказав Андрійкові: «Бєрі, синок, но должен ти сдєлать бендеровскій Львов городом бариг і бл@дєй, я пацанам абєщал!»…
Теперка видимо, шо заповіти Фьодоровича воплощаются в жизнь, а сонцесяйного ніхто ся не наважує судити – бо часи непевні, а раптом історія зайде на черговий виток спіралі…
Розмовляв шойно з добрим приятелем, Мироном Іваником, який сказав: «Репутація – річ одноразова, і в процентах не вимірюється».
Добре сказав, але колись і цноту можна було втратити їден раз, а нинька вмілі хірурги й зі старої курви зроблять незайманку. Так ЗМІ чинять і з політиками. Відтак холуй Януковича, підопічний Богі Калєснікова і Міська Фрідмана робися хоробрим воїном і готовий твердою рукою гнати всіляку нечисть з України!
А посполиті в то вірують… О часи, о звичаї…

26 жовтня 2018 р.

***

У той час, коли посполиті українці за належний їм газ сплачують олігархам і казнокрадам останні копійки, дєточка Коболєв, кєровнік державної компанії НАК Нафтогаз, отримав «за Стокгольмський арбітраж» премію 7,9 млн долярів, яку ж одразу перевів мамці в Америку.
Теперка йому головне завчасно туди втекти або коли ся шось зачне – встигнути на літак…
Умислово убогим порохоботам хочу напімнути, шо інтереси Нафтогазу в Стокгольмскім арбітражу забезпечувала норвезька юридична компанія Wikborg, Rein & Co. Advokatfirma DA, котрій заплатили за її послуги кілька мільйонів евриків.
Отже, рудий пуцьвірок Коболєв, як і його заступник – дєтьониш полум‘яної прогресивної соціалістки Вітренчихи, а також та вся п#здобратія з державної компанії, котра собі нарахувала 41,6 млн долярів премії з людских грошей, ніц ся не перевтомили, виграючи той швецький суд. Вони просто робили свою роботу, за яку й так отримували чималі гроші, та потихоньку займалися корупцією.
Якщо я наговорюю і в Нафтогазі працюють винятково чесні й пурєдні люди, котрі корупцією не займалися, і справедливо собі виписали мільйони долярів премії – то най земля ся в ту хвилю розверзне і бурхливі води підземної Полтви понесут примітивного конспіролога Західим Бугом, Віслою і виплюнут його бездиханне тіло в Балтійськім морі, просто в околицях Стокгольма, поближче до того арбітражу!
Найсумніше, що лохоелекторальне бидло, якому плюють в очі, та нещасні, щирі й обдурені українці, котрі віддають останнє «на війну» й хоронять своїх близьких за чоколядові ґешефти, готові далі ту нечисть обирати до влади.
Скажіт – то людискам так пороблено? Де ті засрані чорні маги, шо порчу на весь нарід навели? Дайте ми їдного – най си влаплю го за горло і побачимо чи му Мамона допоможе…
Бігме, читаючи цей сюр, хочеться стулити писок і най ся діє Божа воля – бо ця держава і народ уже приречені, або взяти до рук автомата…
Якщо бути політкоректним але справедливим: уся ця банда, котра в часі війни грабує народ – має піти під трибунал і бути суджена за законами воєнного часу.
Або, як казав Кузьма, Царство Йому Небесне: «То всьо має бути стріляне та п#зджене».
Це стосується й таких політичних діячів, а наспраді мародерів-клептократів, як сонцесяйний хрунь, чиїми білбордами «наступний» вже засрані дороги й міста «окраденої і в огні», України.
Ніц то добром ся не скінчить, зобачите. Тож гуртуйтеся хто як може й поцуйте машинґвери з калашами…

***

Знаєте що, тільки не кажіть що богохульствую. Але…
Проте ліпше саміть робіть висновки:
«Главк НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва 26 жовтня було нагороджено Предстоятелем Української православної церкви КП патріархом Філаретом. Про це повідомляє прес-служба УПЦ КП.
“За працю на благо Української держави і утвердження Помісної Української Православної Церкви Предстоятель Київського Патріархату нагородив голову правління НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва Орденом святого Андрія Первозванного II-го ступеня”, – зазначено в повідомленні.
Патріарх Філарет побажав і надалі жертовно працювати на благо Батьківщини і українського народу.
“Я дуже радий, що маю можливість сьогодні зустрітися і подякувати за вашу діяльність, яка є корисною не тільки для України, але і для нашої Церкви”, – цитує прес-служба слова патріарха Філарета».
https://ukr.segodnya.ua/…/glava-naftogaza-poluchil-nagradu-…
В грудні минулого року, Філарет орденом святого Миколая Чудотворця нагородив Ляшка.
Курва, то не є незалежна Україна, а філія Московщини з її олігархами й продажною гундяєвською церквою. І жоден Томос не допоможе!

27 жовтня 2018 р.

***

Зона комфорту. Або як нав‘язують хибні установки.
Звісно, що сидіти голою дупою на мурашнику зовсім не комфортно! Тому тут ідеться про 100% некомфортне середовище. Знову ж таки, для мазохіста – це комфорт. Відтак очевидно: «что русскаму благо – то нємцу смєрть».
Себто банальне: все відносно.
Частина суджень зображеної на картинці дівчинки є цілковито вірними. Можна посидіти довше і злитися з мурашником в одну екосистему, а можна, отримавши імунітет, банально звикнути. Думка про молитву в цій ситуації типова для більшості населення сучасної України: піду помолюся в церкву і раптом влада перестане красти. Якщо вибір полягає лише в тому, на якому мурашнику сидіти, то все вірно: хто зна чи в іншому мурахи не будуть злішими. «Бог терпів і нам велів» – глибоке розуміння кармічної розплати та біблійного «вся влада від Бога», як кари за гріх тупості.
Отже фактично єдиним хибним твердженням є: «страшно щось змінювати», бо страх убиває енергію. Хоча в певному сенсі страх є тим фактором, який оберігає від безрозсудності.
В результаті маємо картинку начебто з одного боку – чорну, а з іншого – білу, на яку нам пропонують подивитися з якоїсь однієї сторони: або сприйняти сарказм автора й піти шукати інший мурашник, або вважати його концепцію маніпулятивною та годувати мурах своєю задницею.
В результаті вірогідність помилки в альтернативі «сидіти на цьому мурашнику чи шукати інший» є дуже високою, а сам вибір точнісінько такий, який щоразу пропонують українцеві перед черговими виборами меншого лайна.
Тисячі анало-експертів нам підсовують подібні картинки, які й обговорюються у численних шоу на екранах телєвізорів. Пропонується не одягнути штани, щоби вберегтися від укусів, і навіть не відмовитися від мурашника, як місця обов’язкової дислокації, а лише вибір виду мурахів, які й далі продовжуватимуть жерти голі сідниці.
Тож зона комфорту на даній картинці є лише для хижих сотворінь, які нич не думають, а лише насолоджуються тілом, з головою набитою псевдоальтернативами та роздумами у нав‘язаній площині псевдодискурсу.

***

Останні меседжі Вакарчука – “не цікавить посада президента”, “цікавлять зміни в країні”, “можемо щось змінити тільки разом” – це може бути анонс альянсу зі самонеміччю.

29 жовтня 2018 р.

***

Тренд на диктатуру, про який застерігаю вже зо два роки, починає матеріалізовуватись у кадрових призначеннях. Губернатором Київщини став колишній мент, звільнений у процесі люстрації.
Відтак після офіційного старту виборчої кампанії, що відбудеться на сам Новий рік, Порошенко повинен проявити себе в якості «твердої руки» – це гарантовано забезпечить йому перемогу на тлі вже запущених в інфопростір лохоелекторальних цяцьок.
Знову ж таки – то при умові, що геополітичні гравці займуть нейтральну позицію.
Якщо ж «старші пацани» вирішать призначити Петра Олексійовича офірни цапом – нич не допоможе.
Не тіште себе – ми насправді нікого не обираємо, поки не сформуємо до кандидатів власних вимог. На останнє ми, поки що, не здатні.
Вкотре – суб‘єктом геополітики може стати лише держава з власною національною елітою, а не з холуями неукраїнських олігархів при владі.

30 жовтня 2018 р.

***

Велесова ніч.
Як завжди, християнство підлаштувало прадавнє свято під свою міфологію, започаткувавши «День Усіх Сятих». Раніше його святкували 13 травня, на честь висвячення Папою Боніфацієм ІV Пантеону давніх Богів о 609 році. Згодом Папа Григорій ІІІ освятив 1 листопада якусь капелу собору св. Петра на честь усіх святих і змінив дату.
Кельти цього дня відзначали Самайн, свято пов’язане, зокрема, зі вшануванням мертвих. У річному сільськогосподарському циклі – це завершення збирання врожаю.
Ще менше Самайн має спільного з тією попсовою бісовщиною, в яку свято перетворила культура масового потреблядства та псевдоокультизму.
Рідновіри цю ніч величають Велесовою. Нині грань між світом живих і мертвих є тонкою і духи Предків можуть навідатися до своїх нащадків аби уповісти їм щось важливе. Кажуть, що цієї ночі відкриваються портали між світами Яви, Нави і Прави. Проте мандрувати ними небезпечно – можна й заблукати.
Більше про Велесову ніч за посиланням:
http://kolovolhviv.top/…/велесова-ніч-чарівна-ніч-з-31-жо…/…
Я ж бажаю нам усім помочі від Предків, аби ті троха прочистили мізки своїм нащадкам. Ну й на удачу вам святкову самайнську іграшку від Наталки Новікової 🙂

***

Схід і Захід, бандерівців і комуністів, галичан і донеччан, православних і католиків, українців і росіян обєднує один потужний фактор:
НАМИ ПРАВЛЯТЬ ДЕГЕНЕРАТИ (в оригіналі прозвучало «3‘14дараси», що в широкому, не содомітському розумінні цього слова, є синонімом до «дегенератів»)
Власне таку тезу я озвучив наприкінці довгої бесіди з Володимиром Подгорновим. Володя не заперечив.
І для пупарасів найважливіше: аби піддані про це не здогадалися.
Тому вони й розповідають один про одного так багато правди, щоби перемикати увагу з власних гріхів на чужі.
Спантеличений взаємовиключними меседжами на різних комунікативних рівнях, посполитий люд вірить «своїм» мутантам, які, будучи бездушними дегенератами, мімікрують, згідно усталенних у певного електорального прошарку позитивних стереотипів, у щирих патріотів.
До прикладу, одягають вишиванки, ходять у греко-католицьку церкву та носять квіти до пам‘ятника Бандері…
Ті хто керують електоратом чіпляючи на маринарки колорадські стрічки, цілуючи руки московським попам і носячи квіти до пам‘ятника Лєніну – такі ж самі мутанти…
Картина «Мутанти» Гелія Коржева.

31 жовтня 2018 р.

Залишити відповідь