Грудневі рефлексії

Порошенко&Садовий – навіки разом!?
Дорікнув мені вчора товариш, що «розганяю зраду», як правдивий московский провокатор, про нашого найсолодшого Президента й не вірую у святий Томос, і шо лібше би ся й далі займав сонцесяйним хруньом.
Відповів доброму чоловікові:
«Не можу бути російським аґентом бо там усі вакантні місця зайняті прихильниками одного диякона московського патріархату 😉 А воювати зі сонцесяйним гімном – то як сцяти проти вітру…»
А нинька ми добре поінформована сорока на хвості принесла вісточку: такі да, межи сонцесяйним хруньом і нашим чоколядовим щєстям, поза сварками «про людске око», є стратегічна співпраця!
Теперка ясно, чого ся ніц не рухают кримінальні справи по злодійкуватім Андрійкові, а «воєнний стан» був радо підтриманий самонеміччю!
Був би я конспірологом – запідозрив би «руку Кремля» та вказівку кураторів спільно працюватина розвал України: відчуження Новоросії, центральна Україна з гетьманом Порошенком і дистрикт Галичина з гауляйтером Садовим.
Але єстем конспірологом примітивним і згадую приповідку наших західних сусідів: кєди нєвєш о цо ходзі – ходзі о пєнєндзи. Немає у тій зацофаній політИці друзів та коханих – є но зносини заради інтЕресу.
Тілько цікаво мені: який такий стратегічний інтЕрес об‘єднав тих двох гросмейстерів Хуцпи?

***

У школі та інституті дуже багато читав, зокрема езотеричної літератури, й займався різними практиками – від йоги до бойових мистецтв.
Щоби в радянські часи стати заступником начальника відділу капітального будівництва – довелося майже на пам‘ять вивчити грубезний «Справочнік заказчіка-застройщіка», за яким і досі відбувається значна частина бізнес-процесів у девелопменті, й добряче помісити болото на будові…
Аби прогодувати сім‘ю та вижити в 90-ті довелося не тільки вивчати ази бізнесу, юриспруденції, бухгалтерії та мистецтва переговорів на «стрєлках», а й реально ризикувати, відбиваючись від захланних ментів, кадебістів і «бєспрєдєльщиків» серед братви, й навіть ходити в бронежилеті та з фінкою під ремінцем годинника.
За одно здобувався досвід у стаховому бізнесі, виробництві світильників і мінеральної води, торгівлі автомобілями й нафтопродуктами, хлібопекарстві, операціях з нерухомістю тощо.
Займаючись проектом «Технопарк», довелося не лише застосовувати отримані знання та досвід, а ще й здобути другу вищу освіту (це вже після спеціальної – оцінки нерухомості) та відвідувати ріжні мудрі конференції, семінари й тренінги, зокрема у знаменитого Френка Пьюселіка, який тренував кліку Садового.
Після того як залишив бізнес і припинив пити горілку, упродовж останніх семи років перечитав ще купу літератури, переговорив сотні годин з цікавими та мудрими людьми, видав самвидавом дві книжки власних дописів, упорядкував чудову книгу спогадів Романа Яремкевича (для чого перечитав ще купу літератури) і написав понад 2000 сторінок публікацій…
І далі розумію, що дуже багато чого (точніше – нічого) не знаю і намагаюся вчитися. Що цікаво – часто вчишся від молоді не менше ніж від старших товаришів, а від споглядання себе та оточуючого світу буває отримуєш більше знання аніж від мудрих книжок…
Тому не вельми охоче вступаю в дискусії – все відносно.
Чомусь нікому не приходить у голову сперечатися з лікарем щодо процесу лікування, а тим паче – тикати йому носом, що він тлумок, бо інший лікар казав щось не так. Ніхто не заходить у кабіну до пілотів і не вказує їм як вести літак. Натомість усі чомусь думають, що розбираються в політиці, яка, насправді, є квінтесенцією суспільно-економічних процесів і вимагає доволі глибоких знань у багатьох сферах.
Що цікаво: наслухавшись і надивившись Хуцпи від професійних медіа-кілерів, хитросраких пропагандонів і куплених з потрохами працівників ідеологічного фронту, ці «експерти» агресивно несуть свої примітивні вірування в маси, поглиблюючи загальну шизофренію…
О часи, о звичаї… Ніяк на старість не порозумнішаю, бо не годен на то всьо ся спокійно дивити…

***

Папа Франциск анонсував кінець світу та падіння Єрусалиму під час проповіді у каплиці «Дому святої Марти», у Ватикані, в четвер, 29 листопада 2018 р.
«Падіння Вавилону
Єпископ Риму, коментуючи уривок книги Откровення, що є останньою книгою Нового Завіту, наголосив на долі міста Вавилону, що буде знищене великою перемогою, засуджене Господом за свої гріхи, побачить правду про себе, а саме, що воно стало «житлом бісів та оселею всякого нечистого духа». День суду покаже його зіпсуття та марноту вдаваного щастя. У ньому було так багато пар, багато людей, але там не буде любові. Зіпсуття того міста розпочалося із середини, а закінчиться Господнім криком: «Досить показовості цього світу». Це і є кризою цивілізації, яка є зарозумілою, самодостатньою, диктаторською; тому й закінчує у такий спосіб.
Єрусалим, відкритий на поган
А Єрусалим побачить інший занепад, пов’язаний з іншим зіпсуттям: поведінкою невірності любові. Адже те місто не було спроможним розпізнати Божу любов в Його Сині. Святе Місто буде покаране Господом, бо його топтатимуть погани за те, що двері його серця були відчинені перед поганськими народами.
У цьому контексті Глава Католицької Церкви зазначив, що сьогодні ми стаємо свідками паганізації життя. А в християнському світі вона проявляється тоді, коли ми живемо немов би християни, але, насправді, наше життя є поганським. Тому варто себе запитати: «Чи я живу як християнин, як християнка? Чи моє життя є справді християнським?» Як неможливо змішувати воду та олію, задля їхньої відмінної консистенції, так не можна жити християнським та поганським життям одночасно – це є суперечністю».
Більше тут: http://catholicnews.org.ua/papa-trimaymosya-zdaleku-vid-pag…
Кінець «Єрусалиму» в 2012 році, за публікаціями низки ЗМІ, анонсував Генрі Кіссінджер, заявивши, що через 10 років Ізраїлю не буде. Нагадаю, що Кіссінджер виступав проти прийняття України в НАТО, вважаючи що маємо залишатися у сфері російського впливу, та виправдовував анексію Криму. Ну, справжній пупарас, але добре поінформований.
Все це цікаво поєднуються з останніми політичними подіями й апокаліптичними знаменнями. Проте до кінця не зрозуміло, що означало нещодавнє – поява змії на Стіні плачу вкупі з голубом…

1 грудня 2018 р.

***

Ще одне політтехнологічне…
Знаєте, я дуже люблю Львів. Народився тут, виріс, залишав його максимум на три тижні, коли в Індію літав…
Нині мій Львів знищено садонеміччю і я то в найближчім часі вам доведу ґрунтовним аналізом. Попри це все – «старенький, мудрий, сивий дядько» з усіх сил ще тримається, хоча бетонні щупальця садобудів міцно стискають його горлянку, а хижі хоботки кровосісів сонцесяйного львівцепастира висмоктують кров із колись могутнього тіла…
Останнім часом бачу купу нових сторінок з файними професійними знимками Львова. Вони ростуть як гриби після дощу, й ширяться мережею вкупі з дуже якісними відеороликами пана Садового – то він через «Нову пошту» жабу Луценкові посилає, то рекламує реконструкцію двірцевої площі…
І щось мені ся видає, що оті всі ладні знимочки файного Львова – то є виборча технольоґія сонцесяйного хруня. Дуже вдало колись підмітив Остап Дроздов, що Садовий себе ототожнив зі всім добрим, що є у Львові, примазавши свою персону до того, що виникло не завдяки, а часом і всупереч йому.
Спостерігаючи, як рефлексують не львів‘яни на такі ладні знимочки, та читаючи їхні хвалебні оди файному меру – підозрюю, що масове тиражування львівских красот є невипадковим.
Респект Андрію Івановичу! А самонадіянний Петро Олексійович і його недалекі радники, приспані покірним телятком, що два вим‘я ссе, ще отримають у рік кабана від нашого галицького лиса дбайливо виплекану свиню.

***

Останніми днями не я нагнітаю ситуацію, а Петро Олексійович…
Президент усе частіше звертається до теми повномасштабного військового вторгнення, називаючи потенційними жертвами московитів міста Маріуполь і Бердянськ…
Я не буду зараз озвучувати конспірологічні версії щодо домовленостей Путіна з Порошенком, хоча й вони мають право на існування. Просто ці версії є надто схематичними і спрощеними, а тим паче бездоказовими.
Так, очевидною є спроба зманіпулювати «воєнним станом». Я писав про підміну понять у новій редакції, а Віктор Шишкін усе розклав по поличках.
Але зараз навіть не про це. І не про сумнівного авторства провокацію в Керчинській протоці.
Виникає інше запитання: навіщо дразнити скаженого пса?..
***
Одна банда підсилає до іншої задиристого пацана, який починає «нариватися», зачіпаючи та обзиваючи шайку конкурентів. Причина зрозуміла – спровокувати бійку: задиристого пацана поб‘ють і з‘являється «правильний» привід натовкти хуліганам писок. Конкуренти пацана попустили, надавали лящів, ну так – по панятіях але не більше, проте той не вгамовується. Бандити розуміють, що їх беруть на «слабо», але шанси перемогти суперників у них мізерні, бо в самих сил бракує. Тому намагаються заручитися підтримкою інших бандюків, розуміючи, що й ті не проти їм запхати заточку під лопатку. Поки серйозні бандити ведуть таємні переговори та колотять одні перед одними понти, пацан стає все нахабнішим і верещить, що його знову хочуть побити, не перестаючи обзивати кривдників і плювати в їхній бік.
Наступає переломна мить: або треба якось вплинути на «кришу» горлопана, щоби ті приструнили свого задираку, або жорстко врізати крикунові, бо інакше можна втратити авторитет на районі. А втрата авторитету – це крах. Пацан теж розуміє, що може отримати тягла, але його «криша» заспокоює: дамо підтримку, а не послухаєш – злиємо ментам – на тебе досьє готове…

2 грудня 2018 року.

***

Кабалісти проти Хабаду.
Цікавий той Місько Лайтман – кабаліст-«антисеміт». Я би давав його слухати всім нашим політикам і кандидатам у президенти. Тілько проблєма – вони не зрозуміють про що йдеться…
Послухайте коротенький ролик, а як сподобається, то почуйте ще таке:
«Всі проблеми, всі страждання світу – лише через євреїв… Якщо це закон природи – його потрібно розкрити всім – ми ж у ньому знаходимося…, – це слова Міхаеля Семеновича Лайтмана, члена Світової Ради Мудреців, кандидата філософських наук, кабаліста, професор онтології та теорії пізнання, засновника та керівника Міжнародної Академії Кабали, інституту дослідження Кабали ім. Й. Ашлаґа».
Більше тут: http://yurko.info/1032-2/

https://www.facebook.com/laitmanru/videos/vb.1551528425093736/217180879158083/?type=2&theater

3 грудня 2018 року.

***

Прекрасні новини прут і прут: «сука православна» Новінский прикупив си Миколаївского суднобудівного завода за 112 млн грн, а ДУСя два «мерси» за 42 млн грн.
Стартова ціна заводика була направду недорога, як на такий об‘єкт: 1 мільярд 163 мильйона 776 тисяч грн. Але потім ся зменшила до не повних 6 мерседесів.
Так шо ше чтири «мерина» чекают на персональні сраки…
Я ся пишаю, жи ясновельможні дупи «Переможців «Революції Гідності» будут возити такі файні машини, а наш флот розбудовуватиме такий набожний прихожанин московского патріархата, як гаспадін Новінскій.
Слава Україні!

4 грудня 2018 року.

***

Землю лихоманить у всіх сенсах. Від аномальних холодів у Сибіру (вже місцями до – 50) до парадів торнадо в Іллінойсі. Від раптового потоку «сонячного вітру» до землетрусу на Алясці…
На тлі апокаліптичної динаміки природніх катастроф, сильні світу цього задумуються: втекти з планети на космічному «ноєвому ковчегу» може не вийти, як і сховатися в підземних бункерах аеропорту в Денвері…
Це я до того, що динаміка змін стає експотенціальною. Вона вже помітна в коротенькому історичному проміжку людського життя. І як не крути – без зміни свідомості нічого не вийде – системний хаос наростає як цунамі…
Прості речі стають важливими: мережеве об‘єднання – координація, продовольство, запаси води, ліків, зброя…

5 грудня 2018 року.

***

На девєту сатанинску добу «Павука», 15 грудня сего року, призначено «об‘єднавчий собор Української церкви. Теперка в Україні буде цілих два патріархати – московский і стамбульский. На чолі каждого буде свій митрополит. Їден мірру буде мати з Москви, другий зі Стамбулу. В їднім, на початку служби, будут ся молити за «масона» Варфоломея, в єншім за «чекіста» Гундяєва…
Не богохульствою. Богохульствують ті, хто використовують церкву заради політики…

***

У цілім світі вже давно діє не закон, а піар і право сильного.
На вимогу США в Канаді взяли під арешт дочку власника компанії Huawei, а за сумісництвом її фіндиректора, начебто за порушення санкцій проти Ірану.
В Україні процвітає бізнес високопоставлених представників країни-агресора: 9-ть обленерго (в тім числі Севастопольське) належать групі Бабакова, представника Путіна по связях з русской общєственностю за рубєжом; увесь мобільний зв‘язок – куратору сонцесяйного мера, путінскому олігарху Міськові Фрідману зі Львова, у власності якого ще є процвітаючий «Альфа-банк»; полтавські газові родовища віддали Павєлу Фуксу – московскому інвестору; Миколаївський суднобудівний завод продали найкошернішому защітніку московского православія – Новінскому…
Надя Савченко, бранка Кремля, народний депутат і Герой України, оголосила у в’язниці сухе голодування через шантаж СБУ. Нагадаю – сидить Савченко через оголошені, певно з бодуна, у ВРУ фантазії Генерального прокурора.
Що пов‘язує ці три пункти? Шизофренія. Точніше один із її базових елементів: концепція подвійного послання Грегорі Бейтсона, коли індивід отримує взаємосуперечливі меседжі на різних рівнях комунікації.
У «західному світі» начебто демократія, а за підозрою у ведені бізнесу з Іраном, який чомусь оголосили ворогом «цивілізованого людства», затримують дочку китайського мільярдера. Між Україною та Росією начебто війна і курс «геть від Москви», а бізнес представників країни-агресора процвітає. Оголосили ЗМІ Савченко героєм – була всенародна істерія за звільнення Наді з ворожого полону, нарекли ЗМІ Надю ворогом – українці як гімна в рот набрали…
За штири й пів року внаслідок подій на Донбасі загинуло більше 10000 люду, московські танки в‘їхали у Донецьк, а під вогнем артилерії «дружньої країни» полягло тисячі українських вояків. Ніхто не знає скільки українських полонених у тюрмах Росії та підвалах ОРДЛО (омбудсмени називають цифри від 2-х до 4-х тисяч). Президент з усіляких високих трибун купу разів наводив приклади військової присутності Росії на території України. Крим, курва, відібрали на славне свєто Пурім у 2014 році!
І раптом прозріння: нечувана агресія та воєнний стан через провокацію у Керчинській протоці! І якийсь гамерицький Волкер просторікує: короткий воєнний стан – то признак демократії! То як би: короткий пісюн – ознака полової розпусти! І вже каждому матолку, хто вміє читати, зрозуміло: в 2015 році Закон про воєнний стан змінили так, аби він став механізмом диктатури, бо замість об‘єктивних причин його припинення запровадили суб‘єктивний строк дії, а ЗМІ про то мовчать. На німо!
Завдяки Святому Безвізу маємо неконтрольовану еміграція, а Єдинокошерний Томом нам подарує у добавок до Московского патріархату ше Стамбульский. І шо? Та тішимося як дурний цвочком!
Був би я конспірологом, то би запідозрив, шо людство так во свідомо вводять у стан шизофренії, бо кажут: як Боги хтять згубити чоловіка, то позбавляют го розуму. Світ нагадує той древній Вавилон (направду то є Бабилон, баби лоно, себто), в якому люди та язики ся перемішали й усі колективно з‘їхали з глузду…

***

У День ЗСУ пам‘ятайте:
Після того, як Вселенський патріархат продав «томос» Московії, у 1667 році Україну між собою поділили Московське царство і Річ Посполита.
Цим подіям передувала низка братовбивчих воєн, зокрема й на релігійному грунті, між симпатиками московського цара, прихильниками об‘єднання з Річчю Посполитою та бунтівниками, які хотіли незалежності.
Після Першої світової, в якій українці воювали один проти одного в інтересах тодішніх імперій, на Паризькій мирній конференції під головуванням «Ради чотирьох», у складі президента США В. Вільсона, прем’єр-міністрів Великої Британії Д. Ллойд-Джорджа, Франції Ж. Клемансо та Італії В. Орландо, Україну знову було поділено між Московією у вигляді СРСР і Польщею.
У міжвоєннім часі Польща знищувала західне українство утисками та «пацифікацією», а СРСР, за мовчазної згоди «заходу», виморював «Велику Україну» голодоморами й таборами.
Під час Другої світової, українці теж вбивали одні одних в інтересах СРСР і Третього Рейху. І навіть в УПА, яка боролася з імперськими утвореннями за незалежну Україну, не було межи собою єдності. Відтак Україна цілком дісталася переможцеві, який частину її етнічних земель віддав за лояльність підконтрольній комуністичному режимові Польщі, а частину (Кубань, Вороніжчину та інші території) оголосив «ісконно-русскімі».
Після війни Московська імперія у форматі СРСР поступово нівелювала українство, перетворюючи його в костюмоване шароварство, поставивши до керівництва наукою та культурою сексотів, і ліквідувавши проукраїнську греко-католицьку церкву, підмінивши її попами московського патріархату, з пагонами під рясами і партквитками у кишенях. Захід, для підтримки образу ворога, симпатизував дисиденству та антирадянщині, але після розвалу Союзу жодним чином не допоміг новоявленій Українській державі стати сильною й лише тихенько доларизовував і масонізовував пострадянський простір, формуючи замість ЦК КПРС підконтрольну йому кліку олігархів.
Сьогодні «захід» вже чотири і пів року стурбований московською агресією та анексією Криму і готовий воювати з м@ск@лями до останнього українця, як і всі попередні рази. Для цього підтримує лояльний йому олігархічний клан при владі, даючи при тому можливість грабувати Україну, а сам традиційно продовжує ділити з Москвою нашу землю та ресурси…
Тому бажаю нашим воїнам не лише відваги та удачі, а й мудрості! Бережіть себе та майте тверезі голови на плечах, бо історія щоразу повторюється на новому кривавому витку спіралі. І сьогодні зомбовані «русскім міром» громадяни України, під керівництвом московських кураторів, стріляють в українців-патріотів, які захищають державу в той час, коли її грабують ті, що будучи при владі ведуть ґешефти зі споконвічним агресором…
Найгірше, що сюжетом чергового поділу України, за згодою «заходу» та Московії, і при сприянні їхніх холуїв, котрі нині керують Україною, може стати повномасштабне вторгнення російських військ, підстави якому створюються буквально на наших очах, під захоплені вигуки недалеких ура-патріотів і професійних провокаторів.

6 грудня 2018 року

***

Щось на ніч усяляке в голову лізе… Погортав‘ім фейсбучну ленту й хочу сказати: однією з найглобальніших проблем сьогодення – є каналізування соціальної енергії.
Купа людей робить ґмах роботи, витрачає кавалки життя та залишки розуму на вирішення проблєм і питань, які жодним чином не зроблять щасливішими ні їх самих, ні навколишніх. Найцікавіше – багато хто цим пишається…

***

Нинька всенародне свєто – день борьби з корупцийов.
На каждім сайті найменшої государствєнної організациї є антикорупційна програма! Бо як не будемо боротися з корупцийов, то путіннападе, Безвіз заберут у зад і Томоса притримают! Тому всі ся боремо. Особливо ті ріжні антикорупцийні органи ся старают.
Прочитав’ім, жи за 10 місяців унаслідок непримиренної боротьби з розкраданням залишків державної власності й усіх бюджетів, назбиралося до казни аж 4,5 тис долярів. За той час на самих борцунів держава витратила 72 мільйони тих самих зелених папірців.
Ці цифри – 4500 і 72000000 наочно демонструют оху…
ох який потенціал росту показників для всіх наших антикорупційних органів! Тілько треба ще їдного створити – такого аби за всіма наглядав. Як ЦК КПСС.
А може то врагі так паплюжат наше однотурове щєстє й наговорюют на найчеснішого Гройсмана, а насправді всі корупціонери вже сидят у цюпах і спокуют гріх перед родіною?

9 грудня 2018 року

***

Вчергове глипнув до оракула-зомбоящика на 5-й, найкошерніший канал. А там Славко Кендзьор, лічно, коментує історичні кадри засідання Народної Ради, підтвердження сесією ВРУ результатів референдуму за Незалежність, першого виступу Кравчука в статусі Президента…
Нещодавно, у тім самім віртуальнім місцю, оракул явив мені якогось самонемічного депутата, що (о вершино демократії!) критикував нашого найдорожчого чоколядового вождя. Наступного разу з того ж етеру почув‘ім депутата зі Свободи…
Це так тонко – видимість демократії та патріотизму, з подальшими політичними преференціями.
Бо прямолінійно, це коли тупувато-ботоксні придворні дами третього тисячоліття валят елєкторату напряму: хто не дроче (на єдиного найсолодшого) – той м@ск@ль, бо наступні вибори, то не є вибори зацофаного президента упослідженої держави, а доленосний вибір між Порошенком і Путіним!
Звісно, хто за Путіна (в собі Юльці, Бойка, Мураєва чи Савченко… – тобто кожного, хто згодом не підтримає Порошенка) – той зрадник і в часі війни має бути запресований, репресований, обіпльований і посаджений.
Пригадую їдного заслуженого (в Петра Олексійовича) журналіста, що проклинав прихильників усіляких «садових, соболєвих, дерев’янків, лєщенків, наємів, парасюків, саакашвілів і їх ТУПИХ шісток» та закликав «Винних – в ТЮРМУ, ОРГАНІЗАТОРІВ – ліквідувати» (цитую зі збереженням авторської орфографії).
Це прекрасно. Народ до написання доносів і страти неугодних – готов! А глашатаї єдино-рошенівської правди й прихильники гасла «геть (руки?) від Мацкви!» вже наточили пера для медійного освячення фізичного знищення «аґентів Кремля».
І все це ся скінчить дуже зле – шизофренія ніколи не закінчується добре для хворого. Правда він того не усвідомлює…
Експлуатація мародерами-клептократами національної та патріотичної риторики, апелювання ними до нашого славного (часом і не зовсім) минулого, мілітарізація суспільства, героїзація ґешефтної війни, на якій вони та бізнесмени «країни-агресора» примножують свої багатомільйонні та мільярдні у долярах статки – об‘єктивно не може добре закінчитися.
Ті, хто нині присмоктався до корита, не розуміють, що їх не кормлять, а відгодовують. Проте легко себе переконають у єдиному й безальтернативному антипутінському виборі. По-перше – це матеріально вигідно, по-друге – спрацює стадний інстинкт і гіпнотична дія засобів масової ідіотизації населення.
Відтак прикоритники (а це всепроникна мережа високооплачуваних за позики в МВФ чиновників і силовиків) не менш легко, як уже згаданий заслужений журналіст, переконають себе, що внутрішнім ворогом є не фаворити системи, котрі наїдають ряхи та валютні рахунки на війні та біді, а ті кляті «аґенти х#йла», що критикують «Переможців «Революції Гідності».
На територіях України, інфікофаних, як Крим й ОРДЛО, вірусом «русскава міра», де нарід воліє не вишиванку й пам‘ятник Бандері, а дешеву ковбасу й майскіє праздніки, будуть дедалі більше, палко і щиро, ненавидіти все українське, з чим себе ототожнила провладна прикоритність.
Зрештою, це вже відбувається й прогресує буквально на очах. Якщо на початках московська агресія об‘єднала російськомовних мешканців України на захист своїх домівок від виродків на кшталт садистів-кадировців, то нині далеко не впевнений, що для регіонів з русско-православно-совковими цінностями цар Путін (атєц Сталін) не буде бажанішим аніж гітлєр Петро…
Тренд кривавого поділу України триває…
Слава Рошенії! Безвізу Томосовичу слава!
Ага. Процитований вище заслужений журналіст, переконував колись примітивного конспіролога, що Славко Кендзьор – то є аґент КДБ під псевдо «Спортсмен».

10 грудня 2018 року.

***

Святі отці, греко-католики, та побійтеся Бога! Та ж не вільно так відверто служити Мамоні, чи ви Христа вже по-новій продали?!
У тій хвилі, в Коломиї, в Катедральнім соборі Преображення Христового УГКЦ, відкрився, за благословіння греко-католицьких єпископів, форум Садового під назвою: «Кооперація: інструмент наступу».
Служителі Мамони, за яке ж таке бабло ви пустили у Храм Божий сонцесяйного злодія для реклями його президентської кампанії? Чи вам пороблено?
Бігме, стає стидно, що в тій конфесії хрещений…

10 грудня 2018 року.

***

Битва останніх днів – на чий прихід очікуємо?
Ребе Іцхак Кадурі, якого юдеї вважають мудрецем-кабалістом, наприкінці життя, в 2006 році, у віці 108 років написав записку, котру наказав розкрити через рік після своєї смерті. У ній він назвав ім‘я Месії, приходу якого так очікують юдеї. Ім‘я це було – Ісус. Тобто, Хтистос і є Месію, якого юдеї не впізнали, не признали і розіп’яли. Тож він і має незабаром повернутися…
(більше цікавого у відео пана Ходоса, зокрема тут:
https://m.youtube.com/watch?v=_2tEXOl5Slc).
Едуард Ходос переконує, що юдейський Мошіах – це Антихрист, і з цієї точки зору намагається потрактувати одночасну появу на Стіні плачу змії та голуба. «Змій», у кабалістичному трактуванні – це Мошіах, а «голуб» у християнській традиції є символом «святого духа». Натомість у юдеїв голуб – це офірна птаха – йому скручують голову, приносячи в жертву (це знову ж таки стверджує православний екс-ребе Ходос).
Християнство та юдаїзм поєднуються Біблією, а нещодавно Папа Франциск заявив: «всередині кожного християнина сидить єврей». Послідовники що християнства, що юдаїзму очікують пришестя Месії.
Ходос вважає, що в Біблії існує персоніфікація Христа в символі «змія», і виходячи з цього розуміння розшифровує появу змії та голуба, як символ другого пришестя Христа, про що й заповідав великий ребе Іцхак Кадурі.
Водночас поважні хабадівські равини кілька років тому публічно визнали, що Мошіах уже живе во плоті.
Отже: існує Антихрист («змій») у фізичній реальності та Христос у метафізичній. Прихильники релігійної концепції, яка визнає «божественну» душу лише в одного етносу – анонсують прихід першого. Юдеї-кабалісти, в особі ребе Іцхака Кадурі, та християни, начебто очікують другого пришестя Христа.
Що цікаво: минулорічні тези Римського клубу, які зокрема опираються на енцикліки Папського Престолу та світоглядні засади проголошені Грегорі Бейтсоном, перекликаються з риторикою Міхаеля Лайтмана, засновника й керівника Міжнародної Академії Кабали.
Повертаючись до змія та голуба на Стіні плачу.
З точки зору примітивної конспірології, згадані «знаки» можна потрактувати як послідовну появу Христа й Антихриста. Перший має порятувати людство після того, як воно опиниться у владі другого. Тож будьмо пильними – щоби не переплутати хто є хто. Хоча все просто: засоби масової ідіотизації населення, що знаходяться в руках прислужників Мамони, подадуть нам Антихриста як рятівника людства. Чекати вже не довго – хід подій пришвидшується…

***

У цивільної дружини першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки України – маєтки на мільйони долярів і громадянство «країни – агресора».
Наш найгуманніший суд всечесного митара Насірова поновлює на посаді, а зацьковану ЗМІ Надю Савченко, за породжений есбеушно-прокурорською фантазією теракт, тримає у СІЗО.
Пред провокацією в Керчинській протоці та спробою перенести вибори воєнним станом, Медведчук кілька разів таємно зустрічався з Порошенком.
Журналісти довели, що Порошенко приховав у декларації належну йому віллу вартістю у кілька мільйонів долярів, вказавши лише належну йому іспанську юридичну особу, за якою ця хатинка зареєстрована.
Порошенко, добре заробивши на не зовсім добрих катерах для ЗСУ, за 300 мільйонів долярів продає ним за копійки приватизовану «Кузню на Рибальському» Тигіпкові, а сам збирається приватизувати Центренерго.
Миколаївський суднобудівний завод-гігант продають російсько-українському олігархові, борцеві за права Московського патріархату, гаспадіну Новінскому за ціною 4-х з хвостиком мерседесів, яких 2 штуки закупляє державно-президентська ДУСя.
Але кожен твердий порохобот знає: немає іншого кандидата ніж Петро Олексійович, бо інакше путіннападе.
Прекрасно жити серед таких мудрих і щирих патріотів – це вселяє неабияку надію на щасливе майбутнє!

11 грудня 2018 року.

***

Я зовсім не спеціаліст, ані в лісовому господарстві, ані в парковому.
Проте знаю інше. Ще станом на 2008 рік забезпеченість львів’ян зеленими насадженнями складала лише 65% від нормативної. Припускаю, що нині ця цифра зменшилася до 50% – мешканців стало значно більше, а вирубують усе, що можна і не можна.
Повітряний басейн Львова забруднюється в основному транспортом (95% від валового викиду).
В автомобільних викидах міститься близько 200 токсичних речовин, серед яких окиси вуглецю, азоту, сірки, важких металів, канцерогенні та мутагенні сполуки, вуглеводні, альдегіди, аерозолі та інші.
Упродовж року легковий автомобіль забирає з атмосферного повітря 4350 кг кисню, а взамін викидає 3250 кг вуглекислого й 530 кг чадного газу, 90-150 кг вуглеводнів, 40 кг оксидів азоту, 1 кг свинцю.
Група вчених із Університета Онтаріо дійшла висновку, що викиди автомобілів є причиною смерті кожного шостого немовляти, від хвороби під назвою “синдром раптової дитячої смерті”.
Натомість: одне дерево упродовж року виробляє від 100 до 200 кг кисню і здатне поглинути стільки газу, скільки виробляє автомобіль за час пробігу 40 тис км.
Тому, коли всіляки “умні” та “вчоні” мені коментують, що вирубка у Стрийськім парку (на знимках) – це добре, бо шось там розчищають, то просто баню нафіг…
Перш ніж таким чином упорядковувати парки, варто насадити стільки дерев, щоби принаймні витримати нормативи з озеленення…

12 грудня 2018 року.

***

Вся біда в тому, що ми намагаємося виграти війну з Московією на «ідеологічному рівні». На цьому рівні «русскій мір» перемогти неможливо. Навіть на «історичному рівні» цього не вийде зробити. Корені «русскава міра» є світоглядними, а цей рівень передбачає принципово інші підходи…

***

Не Медведчуком єдиним.
Чергове розслідування «Схем» продемонсрувало з ким ще, крім мінського переговорника Медведчука, потаємно зустрічається Перто Олексійович.
Тут і відомий публіці таварісч Ахметов, і московсько-харківський ділок Павєл Фукс, відомий скупкою токсичних активів Януковича та активним входженням у газовий бізнес, і олігарх Пінчук, і «смотрящій» по Києву пан Столар. Десь так зневажливо позиціонують проплечені журналюги нічних гостей Президента.
Ці акули пера-аґенти Кремля, не розуміють: в часі воєнного стану Президент найперше дбає про безпеку держави!
Відтак мусить переконати Ахметова зайняти конструктивну позицію по гуманітарній допомозі Донбасу; з Павлом Фуксом, членом Наглядової ради Меморіального Центру Голокосту «Бабин Яр», Петру Олексійовичу потрібно обсудити нагальні питання боротьби з антисемітизмом, як і з іншим членом цього ж органу – Віктором Пінчуком; з паном Столаром, Почесним президентом громадської організації «Стріт Воркаут Україна» вони бесідують про відновлення спортивного комплексу Оболоні, бо здорове населення цього району – то живий щит проти московської орди!
Всі ці питання не для розголосу, бо ворог, отримавши таку конфіденційну інформацію, використає її з метою дестабілізації внутрішньополітичної ситуації та перемоги на президентських виборах в Україні Путіна, себто будь-якого іншого кандидата ніж Петро Олексійович. Відтак згадані журналісти-розслідувачі руйнують підвалини національної безпеки та оборони!
Номер своєї карточки, націоналізованого Президентом Приватбанку, скину в приватне повідомлення тому, кому полегшив нині нічну працю над написанням методичних рекомендацій ідеологічним соратникам Петра Олексійовича. Слава Україні! Геть від Москви!

13 грудня 2018 року.

***

Коли є «гонимі», будуть і «рятівники»?
Мені байдуже на «Томос». Жодної духовності у тому не вбачаю, а лише продовження політики. До того ж продовження політики з грубими порушеннями Конституції України, яка чітко зазначає окремішність держави та релігійних інституцій.
Звісно, що Московський патріархат – це продовження політики Кремля, точнісінько як католицизм – продовження політики Ватикану.
А російський бізнес, який процвітає в Україні – це не продовження політики Кремля? Може ми не з того починаємо?
Єдність серед православних? Повна дурня! Ну перейде кілька попів з Московського патріархату у Стамбульський (з них частина «по заданію»). І що? Щезне московська церква з України? Смішно.
Геть від Москви?
Гасло для лохів. Конкретних, перепрошую. Вся система державного управління й місцевого самоврядування у нас не європейська, а пост-совкова, як у РФ. Ідентична! Тому «Геть від Москви!» в устах нашої влади, є таке ж брехливе, як і в устах автора цього гасла – напівбожевільного чекіста-комуніста Хвильового.
Все що відбувається – це піар і поглиблення поляризації в суспільстві. Церква давно служить Мамоні, а не Богові. Не всі священники, але всі інституції, тому що вони поглинуті системою лихварства. Христос би збожеволів, побачивши маєтки своїх «представників» на землі, чи те, як єпископи реклямують злодія Садового у Божім храмі!
Ще раз наголошую – серед священників є цілком достойні люди, як і щиро віруючі серед маси лицемірів, але мова не про них, а про бізнесово-політичні організації, в які лихварство перетворило практично всі релігійні інституції.
«Вся влада від Бога» – це про Божу кару на дурні голови, а не про обов‘язок шанувати своїх гнобителів і визискувачів…
Хибною є думка, що Вселенський патріархат дає «канонічність» і «свободу» українському православію. Бог не наділяв мирян правом визначати: яка конфесія є богоугоднішою і правильнішою. Христос мав учнів, які несли його вчення, а ті, хто ніц не зрозумів зі сказаного – стали рафінованими фарисаєми, не зійшовшись у трактуванні того, що пізнається лише серцем…
Що таке диктат Москви – ми знаємо. Що таке диктат Стамбула – побачимо. Ну, якщо не почнеться повномасштабна війна, до якої нас останнім часом ретельно готують. Вибір між умовними «чекістами» і «масонами» – це чергові псевдополюси, між якими розпинають свідомість обивателя. Де тут Бог?
Натомість Сатана присутній, бо його слуги, котрі сповідують вічний принцип «розділяй та володарюй», мають непочатий край роботи.
Таварісч Гундяєв розіслав посланія Православним Церквам, Папі Римському, Архієпископу Кентерберійському, генсекам Всесвітньої ради церков , ООН та ОБСЄ, Макрону та Меркель (як представникам «нормандської четвірки»), де заявив:
«Останнім часом втручання керівників світської української держави в церковні справи набуло характеру грубого тиску на єпископат і кліриків Української Православної Церкви, що дозволяє говорити про початок повномасштабних гонінь».
Є гонимі – будуть захисники.
Танки з літачками вже давно на кордоні готові до вжитку, провокаторів у тилу – до біса. А який благородний привід для вторгнення: защіта істінно-православних от агалтєлих бендеровцев. І во гнєві правєдном московити будуть готові мордувати клятих схизматиків, як називав українських православних патріарх Варфоломій ще у 2012 році. Ну, мудрі люди змінюють свої переконання, особливо коли коньюктура змінюється…
Чи буде вибір у защітніка істінного православія, царя Вови, коли почнуть щемити його вірнопідданих через конфесійну приналежність? Звісно, що ні. Він буде змушений заступитися, інакше втратить авторитет, що в Московії смерті подобно. І прогнозовано введе війска, щоби захистити адептів русскава міра від масонів з пупарасами. Ото крівоньки прольється! Мамона буде ситою і довольною, бо з часів Другої світової вже добряче проголодалася…
А може все для цього й задумується? Третя світова, в інформаційну епоху начебто освічених людей, має мати серйозні приводи – тут застріленим ерцгерцогом не обійтись. Як і провокацією в Керчинський протоці. А за «святе» – то «святе». За «Бога, Царя і Отєчєство»… А хулі. «І с русскім міром в чєрдаках, благаславіл нас Патріарх…» – пророча пісенька випускника духовної бурси…
Ну і в Европі все сприяє запуску Третьої світової – «жовті камізельки», домінування «правої ідеології», постійні теракти за участю «біженців»…
Толерастія породжує диктатуру. І навпаки. Ага. Все ті ж псевдополюси та псевдоальтернативи.
Ви ж не думаєте, що гуманіст Магомед насправді закликав убивати невірних і ґвалтувати не мусульманок? Та й Христос певно сумно з небес позирав на хрестові походи…
Вибачте, що поділився невеселими думками. Бо «не однаково мені…», коли людей вчергове змусять убивати одне одного за ідеали придумані штатними політтехнологами під керівництвом жреців Мамони. Особливий цинізм, коли одні одних убиватимуть послідовники Того, хто заповідав любити ближнього…
Не дискутую і жодним чином не маю на меті образити цим дописом чиїсь релігійні переконання. Вибачте, хто не так мене зрозумів. Моя справа застерегти. Тим паче, що озвучені сценарії, як правило, не збуваються…

15 грудня 2018 року.

 

 

 

Залишити відповідь