Грудневі рефлексії (3)

Росія=Україна=Ротшільд
Американські дипломати, а за ними їхні колеги з Британії і Канади, назвали «штурм» Жовтневого палацу «зловживанням права на мирний протест».
Коли на Майдані протестувальники захоплювали адмінбудівлі, то це з боку західних дипломатів, зловживанням не вважалося. Я добре пригадую?
Мені цікаво – якими об‘єктивними критеріями керуються «дипломати»?
Кількістю людей, гаслами, з якими протестувальники вийшли на вулиці, чи може якістю влади?
Я не схвалюю спроби проникнення в Жовтневий палац і не знаю, чи це «зловживання», чи «провокація».
Я про закон як дишло і монополію на істину.
Смотрящій від Ротшільдів, днями, дав чітко зрозуміти, що ми рухаємося у потрібному (його шефам) напрямку:
«Україна значно просунулася в реформуванні своєї економіки, проте для повної модернізації потрібно ще кілька років.
Про це заявив директор банківського дому Rothschild в Києві Джованні Сальветті.
“Значно (просунулася в реформуванні – ред.), але для впровадження і реалізації ключових реформ, необхідних для повної модернізації економіки України, потрібно ще кілька років”, – сказав Сальветті.
Серед основних успіхів українського уряду представник банківського дому Rothschild назвав реформи енергетичного сектору і Нафтогазу, а також – автоматичне і прозоре відшкодування ПДВ.
“Найбільш ефективні – це реформи енергетичного сектору і Нафтогазу. Вони, безумовно, були чутливими для населення, яке тепер змушене платити високі тарифи, але реформа була потрібна для забезпечення прозорості і модернізації у цьому секторі. Ця реформа ефективно знищила одну з традиційних і найбільш актуальних сфер корупції, яка була пов’язана з тіньовими схемами торгівлі газом. По-друге – автоматичне і прозоре відшкодування ПДВ відразу дозволило вирішити одну з найбільших головних проблем для експортерів, а також вбило, ймовірно, другу за величиною область корупції. Це два основні джерела корупції, які тепер нейтралізовані”, – наголосив Сальветті.
Також, він відзначив, що очищення банківської системи було надзвичайно важливим, оскільки це – основа більшої прозорості банківського сектору і ключова умова розвитку економіки.
Крім того, великим досягненням для певних сфер державних закупівель стала система ProZorro.
У той же час, найбільшим провалом українських реформ Сальветті назвав політичну боротьбу і використання популізму деякими політичними силами.
“Така драматична ситуація, яка останніми роками спостерігається в Україні, спрямована на здобуття популярності, а не на вирішення нагальних проблем. Реалізація радикальних реформ вимагає високого рівня відповідальності і єднання між політичними силами, якщо вони дійсно опікуються майбутнім своєї країни”, – наголосив він.
(https://news.finance.ua/…/u-rotshyldiv-nazvaly-najbilshe-do…)
Проте, пан смотрящій сказав ще дещо, що не було включено в розтиражоване ЗМІ інтерв‘ю.
«З інтерв’ю пропали питання і відповідь. Про Росію. Я повинна залишатися журналістом і доносити до свого читача всі слова, подобаються вони кому-небудь чи ні”, – написала журналіст Катерина Шумило, оприлюднивши “загублений” фрагмент розмови.
За словми журналіста, у директора Rothschild вона запитала, чи оптимістично він налаштований щодо майбутнього української економіки.
“Оптимістичний, якщо програма реформ буде продовжуватися, не перериваючись через політичну нестабільність або через погіршення геополітичної ситуації. Якщо встановляться стабільні ціни на товари, я припускаю, що економіка буде зростати швидше в середньостроковій перспективі, ніж зараз. Проте, я повинен сказати (хоча знаю, що це може зараз здатися не надто популярним), що, повне розкриття величезного українського економічного потенціалу не буде повністю досяжним, якщо в кінцевому рахунку не нормалізувати торговельні відносини з Росією, що ясно має на увазі більш широке взаєморозуміння між двома країнами. Я знаю, що неймовірно складно навіть подумати про це, після всього того, що сталося, але хотілося б, щоб ця нормалізація відбулася якомога швидше”, – відповів Сальветті.»
(https://informator.news/ukrajinska-pravda-vyrizala-z-inter…/)
Що Україна, що Росія, що, зрештою і США та Китай, знаходяться сьогодні під впливом, м‘яко кажучи, клану Ротшільдів, без «благословіння яких не було б ні Майдану, ні всіх інших подій. Великі гроші працюють за своїми, нелюдськими, законами…

18 грудня 2017 року.

***

Репліка про «Октябрьскій дворєц» і революцію.
Цькування Міхо всіма олігархічними ЗМІ, з перекручуванням (замовчуванням фактів), колективна мастурбація порохоботів у соцмережах, імпотентне мовчання або приховане глузування «соратників» з «опозиційного» табору – це свідчення повної деградації політичної системи України. І це прекрасно!
Зацитую виступ Саакашвілі з під Жовтневого (названого в честь гарного місяця жовтень, еге ж?) палацу:
«Люди, тут є провокація, не піддавайтеся! Громадяни, люди, мої рідні, прошу вас не треба піддаватися на їх провокацію! Прошу вас, припиніть, не треба робити штурм!», – емоційно закликав Саакашвілі.
«Я – Міхеїл Саакашвілі, я закликаю вас не робити штурму, у нас мирне зібрання. Організовано відходимо! Порошенко – провокатор, вони використовують Національну гвардію для провокацій! У нас мирний протест, мирний марш. Ми мирно відсунемо їх від корита. Вони хочуть все перетворити в радикальні зіткнення. Цього не можна допустити. У мене теж є великий досвід, не треба цього допускати», – ось ПРАВДИВІ заклики цього політика.
Не підтримуючи жодні акції протесту без стратегічної мети, разом з тим визнаю повне право людей на протести. Більше того, Український народ, як єдиний на сьогодні легітимний «конституційний орган», має право на Повстання, оскільки влада в країні узурпована, закон не захищає громадян, а Конституція грубо порушується.
Повстання – ЦЕ НЕ ХОДІННЯ І НЕ НАСИЛЬНА ЗМІНА ВЛАДИ З ЗАХОПЛЕННЯМ АДМІНБУДІВЕЛЬ. ЄДИНОЮ, ПРИЙНЯТНОЮ НА СЬОГОДНІ ФОРМОЮ ПОВСТАННЯ, Є МИРНИЙ І МАКСИМАЛЬНО ЖОРСТКИЙ СУПРОТИВ.
Будь-яка революція, в сенсі насильної зміни влади, призведе лише до зміни рил біля корита. НЕМАЄ ШВИДКОГО Й ЛЕГКОГО ШЛЯХУ! Хвороба задавнена і процес оздоровлення вимагає, найперше – усвідомлення її причин, а також комплексного оздоровлення організму.
А тепер вибачте: за…бався про це писати з перших днів Майдану й попереджувати куди це все котиться!

18 грудня 2017 року.

***

Поки си з‘їв на кухні домашнього сиру з сепараторною сметаною, зі славого містечка Комарно, що на Львівщині, то мені оракул-зомбоящик, голосом якогось експерта, уповів про ціну на бензину.
В 30 гривнах за літр, начебто маржа трейдера – це 3 грн., а 12-13 грн. забирає рідна держава в якості податків.
Це все прекрасно. Долар – 30, літр пального – 30…
За мінімальну зарплату можете собі придбати більше ніж 100 долярів або 100 літрів бензину!
А знаєте яка частка на ринку пального, з якого не сплачено отих 12-13 грн. податків? І я не знаю. Знаю що багато, зокрема того, що йде по екс-державному, хитро списаному, продуктопроводу Медведчука-Курченка, про що Юра Дерев‘янко написав у НАБУ.
А вгадайте, хто у нас в «долі», у тих 12-13 неоподаткованих грн. на літрі? Вірно! Дах. Себто «криша».
А з чийого відома та веління такі операції в Україні можливі?
Ну, можу лише здогадуватися.
Але точно знаю, що ті, котрі свого часу оргазмували від падіння цін на нафту, просто не вчили економіку, а також не знають, що нафта – це Ротшільди. Останні й регулюють ціну на ринку, а не всілякі «опеки». Коли закляті друзі Ротшільдів, Рокфеллери, публічно вийшли з ринку вуглеводнів, тоді ціна на якийсь час пішла донизу. Але Ротшільди нині сильніші у тій грі. Хоча хто там кому «рабіновіч» – достеменно не відомо.
Що я знаю точно, так це те, що 70 грн. за кільо комарнівського сиру – це не межа. Як і 30 грн за літро-долар.

19 грудня 2017 року.

***

До дупи ті всі соціології на замовлення. Наступає Анархія. Порошенкові на метафізичному рівні гаплик намалювався. Як і системі загалом. Матеріальна реалізація, як звикло гальмує. Але система в стані хаосу, детонує з середини. Тому часові рамки розмиті. В тренді неформатні політики. Теорія без практики є мертвою, а розвинена інтуїція та харизма дають фору холодному розуму. Головне бути послідовним…
Усталені схеми починають ламатися. Починаючи від виборів шоумена Трампа і закінчуючи мильною бульбашкою криптовалюти. Світ поволі занурюються в інформаційне безумство з ядерною перспективою. Вибір все більше кристалізується. «Найскладніша – людина проста», – писав Василь Симоненко. Тому що вона відає серцем.
Не дайте вбити в собі простоту веломудрим мастурбаторам на власну значимість…

20 грудня 2017 року.

***

Так виглядає, що нижчеподана інформація й була предметом «випадкової зустрічі» Бєні та Луцика. Не думаю, що домовились. Тепер хід пана Коломойського. Сподіваюся, що пані Гонтарєву добре охороняють…
«ПАТ КБ “ПриватБанк” розпочав судовий процес у Високому Суді Лондона проти своїх колишніх власників та керівників – Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. 19 грудня 2017 року Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів панів Коломойського та Боголюбова, та шістьох компаній, які їм ймовірно належать або знаходяться під їхнім контролем.
Наказ про арешт активів було видано на підставі наданих суду детальних доказів, які доводять, що пани Коломойський та Боголюбов вивели з банку майже 2 млрд. дол. США шляхом проведення низки незаконних операцій, в результаті яких, кошти переводились на компанії, які їм таємно належали або знаходились під їхнім контролем. Шляхом цього судового процесу ПриватБанк планує повернути кошти, сума яких, разом з процентами, складає понад 2,5 млрд. дол. США.
ПриватБанк впевнений, що англійський суд чесно та об’єктивно розгляне його позов, а також, що банк досягне успіху та зможе повернути кошти, які були незаконно виведені із нього.»
https://privatbank.ua/…/visokiy-sud-angliji-vidav-nakaz-pro…

21 грудня 2017 року.

***

Сьогодні в душі Коломойського йде боротьба між баригою і гравцем. «Барига» піде на компроміс з Порошенком. «Гравець» зіграє свою гру, в якій ставки виявляться дуже високими. Думай, Бєня, думай…

21 грудня 2017 року.

***

«Між селянами і нашою владою точиться жорстока боротьба. Це боротьба на смерть. Цей рік став випробуванням нашої сили і їхньої витривалості. Голод довів їм, хто тут господар. Він коштував мільйони життів, але колгоспна система існуватиме завжди. Ми виграли війну!» (Орест Субтельний, «Україна. Історія», Київ, 1993)
За твердженням Ореста Субтельного, ці слова в 1933 році були сказані Менделем Марковичем Хатаєвичем. Злі язики стверджують, що то якийсь родич нашого дорогого Гройсмана… Біографії українських (а чи українських?) політиків мають купу «білих плям», а їхнє коріння – це, як правило, мало не державна таємниця.
А мені згадалося, як, ще з 2012 року, смішний примітивний конспіролог надривався, закликаючи українців не обирати людей у жодні ради, без трьох документів:
1. Детальної біографії, з родоводом до третього коліна.
2. Чіткої програми (бачення) своєї діяльності в якості депутата.
3. Рекомендації двох публічних людей з незаплямованою репутацією. Нехай це буде вчитель зі школи, викладач з ВУЗу, будь-хто, кого шанують люди…

22 грудня 2017 року.

***

Я ніколи не зачаровуюсь політиками. Просто мені добре відома «кухня». Зрештою, тому й не займаюся політикою – не хочу підлаштовуватися під смаки людей, яких перетворили в електоральне стадо. Тим паче, не хочу позбавляти себе права висловлювати свою думку, через «політичну необхідність».
Останнім часом найбільше помиїв лиють на Саакашвілі. Звісно, що Саакашвілі не порятує Україну. Але мені дуже не подобається, коли з нього роблять мало не причину всіх бід в державі! Більше того, коли його обсирають конформісти, адепти святого Рошену чи інших політичних проектів, які фінансуються місцевими олігархами (читай – мародерами і клептократами) і Кремлем, і вожді яких за своєю спиною мають єдину історію успіху – побільше вкрасти, то це починає дратувати! Про серйозні політичні проекти, котрі фінансуються «заходом», мені не відомо.
Зрештою, навіщо, до прикладу, Ротшільдам фінансувати Порошенка, коли вони і так міцно тримають його за одне чутливе місце? Тим паче їм немає сенсу фінансувати опозицію, тому що вона й так підконтрольна, через Кремль, або інших олігархів, які ведуть самостійну гру до тих пір, поки їм це позволено. А якщо заграються, то конфіскація, арешт рахунків, або потішні лондонські судді в перуках і … Як сказав пан Бжезінскій: «Росія може мати скільки завгодно ядерних валізок, але оскільки 500 млрд. доларів російської еліти лежить в наших банках, ви ще розберіться, чия це еліта. Ваша або вже наша?». Нашої це стосується точнісінько так само. І навіть більше. Тому що бабла в неї менше.
Смішні також ріжні велемудрі експерти, що все знають, а нич не можуть. Бо політика – це дія. Знаєш – вперед, роби, а не чекай, що хтось зробить за тебе. А тим паче, що хтось дасть тобі гроші, бо ти щось добре придумав. Тим більше не дадуть грошей, якщо щось добре. Кожне добре – це загроза системі, в якій ті, хто мають гори (горе, таки чиєсь концентроване горе…) бабла, себе прекрасно почувають.
Скажу більше – гімна варті будь-які програми в порівнянні з результатом. Саакашвілі показав результат. Так, при владі він не втримався, тому що надто сильний вплив Росії в Грузії, і надто багато ображених. Уявіть собі, коли б в Україні почали відбирати накрадене й садити чинуш до цюпи!? Та це би був ґвалт на весь світ! Бо у всіх рильця в пушку. Тому й ненавидить наша влада Саакашвілі, бо дуже страшно – він їм подібних знищував!
Чи були несправедливо ображені? Звісно що були! Це ж, по-суті, й була революція! Тільки там, у Грузії, була справжня, а у нас фейкова. Ба, більше того – наша закінчилася контрреволюцією. Гнидість перемогла Гідність. Якщо вже оперувати цими термінами.
Я, особисто, проти революції. Тому що це буде повномасштабна громадянська війна, і дуже багато пролиється крові. Але народ «за». Ви собі не думайте, що так багато тих, кому «харашо». Корито не безрозмірне.
А до багатьох доходить реальний стан речей, і те, що відбувається насправді. Тому таких, хто захоче «грузинського варіанту», ставатиме все більше. І все більшим буде ризик, що «шоколадних» люструватимуть просто на вулицях міст у дуже негуманний спосіб. І це станеться без Саакашвілі. Пригадуєте, з чого почався Жовтневий переворот? З фрази «караул устал»…
Вартові таки втомилися, дорогі мої…

23 грудня 2017 року.

***

Гірчинки вам у ранкову каву «Пономаріо».
Велика перемога в Стокгольмському арбітражі, якою так пишається наш президент, передбачає виплату «Газпрому» простроченої заборгованості в сумі 2,019 млрд.дол.
Текст поданого Президентом в Парламент Закону про Антикорупційний суд, поки що не доступний. Тому не варто поспішно тішитися.
Коломойський з Боголюбовим вже подали в суд 90 позовів у зв‘язку з націоналізацією Привату, на загальну суму 8,913 млрд.грн, а сам Бєня дав детективам НАБУ детальні покази на Гонтарєву енд компані.
Трамп ухвалив рішення призупинити безмитний режим для товарів, виготовлених в Україні, через порушення прав інтелектуальної власності. Що не дивно для країни, в якій плагіатором року визнано екс-прем‘єра, пана Яценюка.
Передача США Україні якоїсь «летальної зброї» мене теж не тішить. Що США, що Британія, як гаранти безпеки та територіальної цілісності України за Будапештським меморандумом, мали би самі «розбиратися» з третім гарантом – Росією, а не «глибоко турбуватися» вже цілих три з половиною роки війни, а тепер дати українцям зброю, мовляв – воюйте самі.
Тим часом командувач морською піхотою США, Роберт Неллер, закликав американських морпіхів, які базуються в Норвегії, готуватися до «великої війни». Ймовірні противники, на думку цьго вояки, це Росія, Китай, КНДР та Іран.
США наклали вето на резолюцію Радбезу ООН, яка вимагала в Трампа відмінити його рішення про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю. Трампове рішення дуже зденервувала арабський світ і наслідки ми, вочевидь, скоро відчуємо.
Ну і далі продовжується всесвітній біткойн-лохотрон. 22 грудня курс криптовалюти опустився до 12 874 доларів за біткойн, після підйому до понад 20 тисяч доларів. Але вже знову почав рости…
Загалом у мене враження, що події в світі направляє якийсь диявольський диригент, і тільки цікаво – коли настане час завершального акорду?

23 грудня 2017 року.

***

Портнов завжди мав погану репутацію цинічного профі. Його рейдерські схеми, ще увійдуть в підручники. Але, абстрагуючись від особи одіозного правника, давайте поглянемо на геніальну комбінацію пана Порошенка, очима професіонала:
Andrey Portnov
Внимание, афера!
Президент Украины вчера внёс в парламент законопроект об антикоррупционном суде. Заложенный в нём механизм предусматривает, что на практике он будет создаваться уже после окончания президентских полномочий, а его реальная работа, в лучшем случае, начнётся в 2019-м году.
Но никто не заметил, что в этот же самый день Президент параллельно, но с гораздо большей скоростью создал другой антикоррупционный суд, в юрисдикцию которого теперь входят абсолютно все инициативы НАБУ, включая меры пресечения, обыски и аресты имущества.
Суть этой аферы в том, что под видом судебной реформы, используя полномочия, которыми Президент сам же себя и наделил, вчера было принято решение о ликвидации Соломенского суда Киева, в чью исключительную компетенцию входило рассмотрение всех ходатайств НАБУ.
Президент и подконтрольный ему Высший совет правосудия постановили создать вместо него Соломенский окружной суд. Иными словами – просто переименовать, но уже с правом заново набрать туда только тех судей, которых захочет подконтрольная Президенту Высшая квалификационная комиссия.
Более того, президентская команда так выписала закон, что избрать председателя нового суда и взять его под свой контроль можно прямо немедленно, переведя в него всего трёх своих судей, чтобы они большинством из двух голосов избрали сразу на три года нового руководителя, не дожидаясь остальных.
Кроме того, закон создал целый ряд возможностей не взять в новый суд тех, кто плохо себя вёл в старом.
Таким образом, Президент вчера по факту уже создал полностью подконтрольный себе новый антикоррупционный суд, который будет рассматривать абсолютно все ходатайства НАБУ.
Если ещё проще – Президент публично внёс закон об антикоррупционном суде, который может быть теоретически заработает в 2019-м, а подковёрно создал свой собственный, который начнет работать прямо сейчас.
Я называю это аферой, потому что для меня очевидны её мотивы, цели, задачи, способы и пути реализации.
А её главным результатом стало то, что Президент всё-таки обманным путём взял контроль над антикоррупционными преступлениями и связал по рукам процессуальные инициативы Национального антикоррупционного бюро теперь уже в своём личном суде.

Залишити відповідь