Вуха “старшого брата”

image

Побачив у стрічці новин, що наше доблесне СБУ закликає українців повидаляти свої сторінки у соцмережах підконтрольних “Росії”. Свята простота! Всі соцмережі, та інтернет в цілому, підконтрольні спецслужбам, а останні вже давно працюють не в інтересах держав, а в інтересах грошей. Так що будь-яка інформація купляється та продається. Інше питання: пригадуєте, як Джохара Дудаєва знищили за наводкою на стільниковий телефон? Це було ще ген-ген коли. З того часу рівень мобільного зв’язку, а відповідно можливості його використання з метою контролю людського стада, збільшилися в рази. Весь українській мобільний зв’язок контролюється російськими компаніями, а найбільше другом сонцесяйного хруня – Міськом Фрідманом. Так-так, тим самим екс-львівцем, на Альфа-джаз до якого злітаються як мухи на гімно клієнти Кутрусі Осадчої.
В “братній” Московії не існує непідконтрольних ФСБ олігархів. Місько Фрідман на виняток, отже чемно зливатиме чекістам усю інформацію. А мобільні оператори мають її ой як багато!
Тому, такі потуги нашої славної служби безпеки радше нагадують спробу позбавити українців певних інформаційних впливів, що може було б і не погано, коли б існували інформаційні впливи відмінні від олігархічних.
Ну і на завершення ще один пікантний момент, який цнотливо оминають борцуни зі всім російським: щоденно, кожен з нас фінансує військо агресора. І будемо так робити й надалі, бо від мобільного зв’язку ми ще більше залежні ніж від інтернету.
Чи могла б українська держава за два з гаком роки війни запровадити свій мобільний зв’язок? Українська могла б…

Довідково:

“Государственная Дума приняла резонансный пакет антитеррористических законов. Им вводится пожизненное заключение за международный терроризм, а также он обязывает операторов связи, мессенджеры и социальные сети хранить данные о разговорах и переписке пользователей.
РИА Новости http://ria.ru/society/20160624/1450811020.html#

Хочу нагадати що компанія “Київстар” і “Лайф” належать Міші Фрідману, “Альфа-банк”), а МТС під брендом Vodafone, відповідно ОАО «Мобильные Телесистемы» (МТС), Росія.
http://ukrainianiphone.com/…/06/owners-of-ukrainian-operat…/

 

 

Залишити відповідь