Вересневі рефлексії (2)

Прочитав публікацію Наливайченка про те, що наші політики часто звертаються до ріжних ворожок, а СБУ співпрацює з усілякими екстрасенсами.
Ага, «є багато на світі, друже Горацію, що й не снилося нашим мудрецям». Не дуже хочу зачіпати цю тему, бо… Ну, не хочу. Тому скажу лише про політиків.
Багато з них є людьми зі психічними відхиленнями, бо так працює система: життя у постійних подвійних стандартах, сповнене величезної нервової напруги, посеред рафінованого цинізму, користі та зради не сприятливе для формування здорової психіки. Тому мене ніколи не дивує інформація, що хтось із політичного олімпу має проблеми з головою.
Також політики, як ніхто інший, стикаються у житті з речами які важко пояснити й логічно зрозуміти. До прикладу – ту ж геополітику. Тому, не володіючи інструментами примітивної конспірології, впадають у примітивну магію та ворожіння 🙂
Звісно, Церква – це лише один з елементів їхнього потягу до езотеричного, а Бог – це серйозний дядько, якому можна через посередників-панотців дати хабара. Що, не помітили як мамонообрані купляють індульгенції будуючи храми та офіруючи «на АТО» дещицю вкраденого? Отож.
Третій фактор – це досягнення влади будь-якою ціною, а відтак – прагнення конкурентної переваги. Як у політичному тераріумі, де не працюють закони логіки, а мільйон долярів – то не гроші, не бути зжертим лютими друзями і добитися успіху? Ось і шукають народні обранці у сраці меду: хто біжить до ворожок, хто до екстрасенсів з відомої передачі, деякі до чорних магів, інші до мольфарів, більшість до своїх духівників і равинів, а дехто, як сонцесяйний, має не лише власного психотерапевта, а й цілого шамана, як уповідають злі й добре поінформовані язики.
Серед братії, котра заробляє на хліб насущний окультизмом, є чимало людей які на «ти» з метафізичною реальністю й реально мають навики в магії та цілительстві – тому що все у світі є взаємозв‘язаним і смерть метелика насправді може призвести до Армагеддону. Я лише одного такого знаю, хто реально БАЧИТЬ те, що простим смертним недоступно. Кажу це як наслідник прабаби-ворожки 😉 Але більшість «шаманячих» – це примітивні заробітчани, які вміло використовують «принцип плацебо».
Чому світом керують символи та знаки? Бо це теж магія. Як і телебачення. Ага, як казав один чоловік: останньою буде битва магів з роботами зі штучним інтелектом. Може й має рацію.
Техногення система не лише загнала Магію на марґінес, а й стиснула її до точки, після якої почнеться зворотній процес. Згадайте символ інь-янь…
Проте не переймайтеся – нам загрожує лише те, що самі приймаємо в своє життя, і коли тобі щось судилося – то жодна магія ні не допоможе, ні не перешкодить. Бо таки багато на світі того, що й не снилося нашим мудрецям…
З Рош-Ашаном вас, шановні!

9 вересня 2018 р.

***

«Року… 6767, Куремса вирушив війною на Данила і Василька… І коли Данило і Василько збиралися до бою з татарами, трапилося таке, як кара за гріхи. Зайнявся Холм через окаянну бабу…, і полум’я було таке, що з усієі землі було видно заграву, також і з Львова, по Белзьких полях було видно, бо сильним було полум’я пожежі».
(запис у галицько-волинському літопису – переклад на сучасну українську) 
Бібліотека АН СРСР. Від. рук. Спр. 16.4.4 . З книги “Історія Львова в документах і матеріалах”, видавництво “Наукова думка”, 1986 рік.
За сучасною версією, ця згадка про Львів датована 1256 роком. Відтак, украли з нашої історії 5511 років!
Сьогодні древній юдейський народ святкує 5779 рік, а у нас би мав бути 7529-й.
Відтак немає нічого дивного в існуванні 3-5 тис років до так званої «нашої ери» на території України гігантських на той час міст: вони мали площу 100−450 га, складне «кругове» планування, житлові, господарські та храмові споруди, з населенням від 5000 до 20000 чоловік.
(більше тут: http://spadok.org.ua/…/trypilska-kultura-abo-de-pochynalasy…)
Трипільська кераміка, яку знаходять практично у всіх регіонах України, віком до 7 тис років, містить на собі космогонічну символіку…
Варто брати приклад з євреїв та шанувати свою історичну пам‘ять і традиції…

***

Знаєте, мені не подобається Шарій. Від слова зовсім. Натомість я шаную Надію Савченко, хоча не є ні членом її партії, ні фанатом. Це особисте. Хтось комусь подобається, хтось ні – журналісти й політики не є винятком.
Я критикую Порошенка як уособлення системи і критично ставлюся до Тимошенко як до продукту цієї системи. Проте коли читаю і бачу істеричне поливання її лайном і паплюження зі сторони порохоботів, що виходить за будь-які рамки, то бігме, хочеться щоби вона перемогла лише заради того, щоби подивитися на квасні писки цих напівлюдських істот які не знають міри у вилизуванні шоколадного ануса…
Але відволікся. Отже, несимпатичний мені пан Шарій опублікував два відео, з яких хіба нашорябським мізкам алєшків і монових є незрозуміло: Савченко, зрештою як і Рубана, підставив кадебешний (не беруся судити – це аґент ФСБ чи СБУ) провокатор, який власне й організовував перевозку зброї та «підготовку» до «терористичного акту» так яскраво змальованого постабстинентною фантазією генерального прокурора.
Відтак Герой України та вчорашній кумир патерналізованої юрби, народний депутат Надія Савченко, сидить у тюрязі за повністю сфабрикованою справою. Не буду вкотре повторюватися, лише застережу – це все добром не кінчиться…
Більше про паралелі між ІІ та ІІІ світовими війнами у відеоблозі з 2-х частин, який ще нині опублікую.

***

Про паралелі між ІІ та ІІІ Світовими війнами крізь призму спогадів Романа Яремкевича (друга «Вчителя»).
Відеоблог з двох части:

10 вересня 2018 р.

***

«Минулого тижня на Житомирщині відкрився новий насіннєвий завод компанії «Bayer» – це 200 мільйонів інвестиційних коштів, які ми залучили в Україну. Та 3 млн грн податків щороку до місцевого бюджету» – похвалився Порошенко. І даремно.
Bayer AG нещодавно купила американську Monsanto Co, світового лідера з ГМО, за 66 мільярдів долярів. Власне остання, сумно відома своїм Agent Orange, й побудувала цей завод…
Ми впустили на свою землю монстра, куди страшнішого за «сланцевий газ». Можете посміятися але не кажіть згодом, що не попередив. Все одно ніхто вам не розповість, що стало причиною смертельних захворювань ваших близьких…
Не дискутую.

***

Знаєте в чому принципова різниця між програмами партій «БПП Солідарність» і «Батьківщина»? У другої «Гідність» у словосполученні «Революція Гідності», з великої букви, а в першої з малої…
А так обидвоє головних конкуруючих політсил прямують у НАТО, прагнуть переможного миру на Донбасі, будуватимуть потужну армію, хочуть змінювати, а не виконувати Конституцію та готові розвивати місцеве самоврядування й ліквідовувати ОДА, забуваючи про конституційні тергромади. То навіщо їм на виборах конкурувати, га?
«Батьківщина», правда, апелює до Європейської хартії місцевого самоврядування, хоча та містить загальні норми, на відміну від статей 140, 142 і 143 Конституції України в яких конкретно йдеться про територіальні громади.
До речі, без розширення згаданих статей Конституції законами, Хартію неможливо виконувати, зокрема ст.5 – «Охорона територіальних кордонів органів місцевого самоврядування». У нас відсутнє законодавство щодо визначення меж територіальних громад, відтак немає чого охороняти, а з межами повний бардак (поправте якщо помиляюся). До прикладу: місто Львів судиться з селом Рясна-Руська за 23 га землі під індустріальний парк.
Про фейковий термін «Революція Гідності» як головну різницю партійних програм я пожартував, але в кожнім жарті…
Проте різниця між програмними документами згаданих партій таки є: Батьківщина проти ринку сільгоспземель і остаточної прихватизації підприємств, які ще залишились у державній власності, за що їй респект і уважуха, а БПП то всьо хоче пошвидше розпродати. Проте не встигне…
Кого ми виберемо? Якщо не буде військового перевороту до Нового року, то того, кого нам «старші пацани» призначать. А вони, поки що, виходячи з примітивно-конспірологічних спостережень, ще нами торгуються.

11 вересня 2018 р.

***

Хто з прокурорів бреше?
Пан Матіос в ефірі 112 каналу, який начебто належить Віктору Медведчуку, заявив, що слідчі встановили особу організатора (!) по справі «Рубана-Савченко». Але доказів, щоби оголосити цьому чоловіку підозру, на даний момент недостатньо, й назвати його головний військовий прокурор відмовився. Також пан Матіос розповів, що в терактах мали приймати участь 30 чоловік.
Ще раз і поволі: головний військовий прокурор України, на телеканалі кума пана Путіна, заявив, що Генеральний прокурор України … збрехав! А як по-іншому можна трактувати слова пана Матіоса, коли в залі парламенту пан Луценко дослівно сказав наступне:
«В слідства є незаперечні докази, що Надія Савченко, народний депутат України, особисто планувала, особисто вербувала, особисто давала вказівки про те як провести терористичний акт…»
Шановні наші найвищі правоохоронці, опора Закону та світочі Справедливости, ви ж опрєдєліться, хто кому «рабінович», а то, не приведи Боже, вас звинуватять у конспірології!
Хоча пан Матіос даремно бавиться в теорію змови – з двох відео несимпатичного мені пана Шарія цілковито зрозуміло, що насправді організатором мінометного обстрілу ВРУ, закидання гранатами урядової ложі та добивання нардепів з автомата, є російськомовний офіцер спецслужб Павєл Балов, клікуха «Кедр».
Ну і списочок 30-х богатирів, які планували разом зі своїм керівником цей страхітливий злочин, бажано такі огласіть, а то якось некошерно получається: народний депутат і Герой України в цюпі, а організатор і потенційні виконавці знищення цвіту нації – на волі.

***

– Ось меню, прошу.
– Але ж тут одне лайно!
– Ну-у, традиційно, вже що є, але ви зобов‘язані щось вибрати.
– Чому?! Я не хочу знову лайна!
– Мусите їсти. У тім лайні поживні речовини без яких Ваш організм помре!
– А можна щось окрім лайна?
– Ні. Але подивіться – все лайно дбайливо очищене і замасковане під ріжні файні страви та ліґуміни з відповідними смаковими добавками.
– Але я ж знаю що це лайно!
– Ось і чудово! Тоді обирайте те, що знаєте, перевірене.
– Хм. Може то спробувати щось новенького?
– Будь-ласка. Нові страви ось на цій сторінці.
– Вони дуже подібні на старі, практично те ж саме, тільки в іншій подачі.
– Так. Народ вимагає змін і ми працюємо над новим дизайном, прикрасами і навіть ароматом, але наша спеціалізація – це все ж таки лайно.
– Ні, ви знаєте, все такі перевірені страви краще – принаймні від них ми ще не вмерли…

………
Найважливіше – це не просто переконати клієнта в тому, що вибирати потрібно лише між сортами лайна, і що від цього ще ніхто не вмер, а в тому, що інших закладів харчування просто не існує…

13 вересня 2018 р.

***

“Як кожна європейська партія ми повинні мати кількох кандидатів і на президента, і прем’єра. Ми сьогодні шукаємо прекрасних кандидатів на міністрів від “Самопомочі”, – А.Садовий.
Злі язики кажуть, що Андрійко пообіцяв Юлі не висувати в президенти Оксану, котра любить секту Мунтяна, а Юля за це Андрійкові пообіцяла прем‘єрство.
Тим часом особистий психіатр Андрійка, Олежик, той котрий сказав, що «Небесна Сотня» загинула за те, щоби вони теперка сиділи в парляменті, заявив, що Толя, який прагнув укупі з Андрійком рятувати Неньку, є частиною постколоніального управління Україною…
Ех, Надя, Надя, де ж ті твої міномети з гранатами…
P.S. Мустафа вважає Андрійка політиком нової ґенерації…
Курва…

14 вересня 2018 р.

***

Ілюзії – це коли ти витрачаєш купу часу, щоби достукатися, а реалії, коли 99% до сраки все те, що не говориться по телєвізору. Телєвізор – зло? Ні. Телєвізор – це лише інструмент…
Отже. Чергові вибори без вибору, які добром не закінчаться, вже мають нові дані соціологічних опитувань.
«Якби вибори президента відбулися найближчої неділі, то за Юлію Тимошенко проголосували би 11% опитаних, Петра Порошенка — 7,1%, Володимира Зеленського — 6,7%, Святослава Вакарчука — 6,5%, Анатолія Гриценка — 6,3%, Юрія Бойка — 6,0%».
http://racurs.ua/…/n111035-u-novomu-prezydentskomu-reytyngu…
Ну, видите з таблички, є прогрес – хоча б Олега Тягнибока накінець соціологи «помітили». Але вперто не помічають Юрія Дерев’янка, Надії Савченко, Миколу Томенка, Романа Безсмертного…
Натомість є пан Шевченко. Нє, цього разу не знаний копун бальоновий, а сам будівничий Буковелю, точніше – один з менеґерів знаменитого Бєні, який за допомогою пані Сатановської в дєвічєстві, й з благословіння святого Петра, кинув тубільне населення мінімум на 6 мільярдів долярів.
Як девелопер скажу: прокт «Буковель» – це хріновий проект. Звісно, не для Бєні, а для екології та навколишнього середовища. Плюс юридично «безпрєдєльний», зокрема в частині порушення земельного законодавства. Голосуємо за розікрадену країну з правовим «бєспрєдєлом»? Прекрасно!
Але то таке, Бєня не лох на лузера ставити – це підготовка до парламентських. Бєня ігрок з твердими яями. І яйця в один кошик не кладе. Тому викотив ще одного «слугу». Слугу народу, звісно. Богообраного…
Життя вже давно не театр, а кіно. То чому б і ні? Чим кращий за коміка від Бєні співак від респектабельного пана Пінчука. Тим паче співак в тренді: земельку готовий приватизовувати на раз, а там дивися й другу тезу папіка задвине – «забути Крим заради Донбасу». Що, не чули? А даремно, писав – по цьому навіть Служба Божа України кримінал порухала, але Вітя не голодранець – дав троха на службу в синагозі, то й затихло…
А Толя, бідолашний Толя… Садовий устами Шамана, вслід за Міхо, попустили бравого полковника, з якого якось криво вчергове ліпили об‘єдавчий образ опозиційного лідера…
Натомість нинішня «опозиція», замішана на прокислих дріжджах «русскава міра» і збагачена прогресуючою хибнокомпетентною корупцією «Переможців «Революції Гідності», в особі Бойка з вишками й Рабіновича з менорою, може успішно об‘єднатися, щоби поглибити розкол країни ще глибше й чіткіше позначити майбутні кордони «народних республік».
Ляшко сповзає на марґінес і реально його рейтинг є близький до рейтингу самонемічного злодюжки, ймовірного кляйн-цісара дистрикту Галичина.
Ну ось. Лохоелекторальну свідомість плавно підвели до єдинокошерного вибору: Він чи Вона. Прекрасно.
Слава Україні!
Але шоу лише починається, панове-гаспада-таварісчі…

15 вересня 2018 р.

***

Дружба з Росією понад усе!
На запит ФСБ дружньої країни, туди екстрадували бійця батальйону ім. Шейха Мансура Тимура Тумгоєва, який приймав участь у бойових діях проти «російських окупаційних військ», як їх називає Петро Олексійович.
Наша найсправедливіша Генпрокуратура вважає, що екстрадований у Росію інгуш воював у Сирії за «терористів» з ІДІЛ проти урядових військ Асада й підрозділів РФ.
Натомість, командир батальйону ім. Шейха Мансура, Муслім Чеберлоєвський, стверджує: Тумгоєв воював на Донбасі проти «терористів» і навіть мав посвідчення бійця батальйону, про що знали правоохоронці.
Отже, з точки зору нашої Генпрокуратури, «ісламські терористи», які воюють у Сирії проти Росії є більшими терористами ніж «російські терористи», котрі воюють на Донбасі проти України. До того ж Генпрокуратура вірить у чесне слово російського ФСБ, тому що участь Тимура Тумгоєва у складі ІДІЛ жодним судом не доведена.
Слава Україні!
P.S. Президент Петро Порошенко щойно підписав указ, який вводить у дію рішення РНБО про припинення договору про дружбу між Україною і Росією 🙂

***

Коли б я був конспірологом, то би припустив, що Луценко зовсім не дурень, що видав Росії на запит ФСБ бійця батальйону ім. Шейха Мансура. Тож конспіролог би запідозрив наступне:
Влада розуміє, що вибори програє, недоторканності ніхто «Переможцям «Революції Гідності» не ґарантує, а сидіти пожиттєво нікому не хочеться.
Реакція суспільства на видачу ворогу людини, яка нехай хоч і трішки воювала на боці українських військ – прогнозована. Вже в інформаційному просторі з‘явилася заява про те, що прокурорам «шаріатський суд» виніс смертний вирок. Синхронно Порошенко підписує Указ про припинення договору про дружбу і співпрацю з Росією. Тут і Томос вимальовується…
Далі серія терактів по всій країні. Можуть і Віталієвича під шумок замочити – забагато знає. В країні паніка і хаос. Плюс спроба «військового перевороту» в стилі справи «Савченко-Рубана». Ось тут і згадає Петро Олексійович про особливий правовий режим воєнного стану. І всі всралися. Жодних виборів не буде і правити Петро Великий буде… Як Бог дасть.
Але оскільки я примітивний конспіролог, то просто спостерігаю, як ситуація загалом прямує до того, про що вже кілька років попереджую…

17 вересня 2018 р.

***

Гроші та майбутнє.
Спочатку «обрані» наживаються шляхом пограбування народу – у шахрайський спосіб отримують те, що тому народу й мало належати. Як це відбулося в Україні – прекрасно виклала у своїй книжці «Обкрадена Україна» Ольга Яремків. Згадайте, звідкіля взявся медіа-магнат і політик Садовий – з «Галицьких інвестицій». Саме так – цей респектабельний европейський мер тупо кинув сотні тисяч галичан з їх приватизаційними сертифікатами.
Далі мамонообрані створюють власні засоби масової ідіотизації населення (ЗМІ). Це потужний інструментарій Хуцпи, зокрема телебачення, яке ще на початку 90-х філософ Карл Поппер назвав найбільшою загрозою демократії.
Завдяки телебаченню олігархи, як прийнято називати успішних мамоненят, проходять у владу (Садовий), або формують і купляють її (Коломойський). Олігархи є власниками та вигодонабувачами усіх так званих парламентських (великих) політичних партій. Усіх. Без винятку.
Завдяки підконтрольному політикуму олігархат формує лояльні йому органи влади: від парламенту, що приймає вигідні мамонообраним закони, до сільського голови, який слухняно віддає місцевому князьку природні ресурси громади.
В боротьбі за загальнонародні та державні ресурси олігархи конкурують між собою, часом виливаючи один на одного гори компромату (як правило цілком правдивого). Експерди на службі в олігархів називають цю конкуренцію політичною боротьбою та намагаються обгрунтувати її доцільність. Так формується поняття «політичної системи» та образ її безальтернативності у формуванні влади.
Внаслідок жорсткої конкуренції виживають найхитріші, найжорстокіші та найпідліші. Щоби лохо-електорат раптом не прозрів, мамонообраним доводиться між собою домовлятися й встановлювати видимість економічної конкуренції, політичної боротьби та реформ. Це називається демократією. Часом олігархи воюють не по-нарошку, а по-взрослому – це називають поглинаннями, кризами, революціями, війнами та переділом ринку.
Біля олігархів годується багато народу: менґери, обслуга, раби, політики, родина, наложниці, сексуальні партнери, артисти, журналісти, чиновники, кілери та прочая – більшість працездатного населення. Відтак кожен зацікавлений у перемозі свого хазяїна, чи його васалів: бюджетне корито не безрозмірне – на всіх не вистачить.
Аби достатися до корита, ті, хто не можуть цього зробити шляхом виборів, влаштовують ріжні провокації з державними переворотами й революціями включно. Так триває доти, поки в державі всі ресурси не будуть поділені. Але поділ державних ресурсів не означає спокою, бо корпорації формують потужні держави, за допомогою яких, шляхом воєн і революцій, освоюють нові ринки.
У «цивілізованому світі» поділено вже практично все, але власники грошей не можуть припинити конкурентну боротьбу між підконтрольними їм корпораціями та державами, тому що тоді втратять засіб впливу та влади, яким є світова фінансова система побудована на лихві. Процес випуску грошей під процент не може зупинитися, а «обернена піраміда» капіталу все зростає, загрожуючи обвалитися й поховати під своїми уламками цивілізацію.
Щоби вона не обвалилася, її зрівноважують прямою пірамідою влади: чим більша грошова маса – тим концентрованішою має бути система управління фінансами, інакше нічим не забезпечені папірці та нулики в комп‘ютерах перетворяться в папір та електронну абстракцію. Таким чином лихварська фінансова система об‘єктивно веде світ до єдиного уряду. Хтось ще пригадує тезу: при комунізмові гроші не будуть потрібні? Бо кожному по потребах і від кожного по можливостях. Ага…
Ось це і є новий світовий порядок: електронний концтабір, у якому зграя верховних дегенератів формуватиме ваші потреби та визначатиме межу можливостей. Буде у вас потреба, точніше від вас користь – житимете…
Інша модель – людство, як система співпраці. Це можливо при Переході. Але Перехід вимагає зміни свідомості. Тому спочатку нас очікує Перезавантаження. Це буде боляче та суттєво скоротить популяцію зомбованих людиноподібних істот і залишків людей розумних. Амінь.

***

Вкотре, про всяк випадок, напишу: не є симпатиком Шарія. Але мене вкурвлює, коли на кожного, хто критично налаштований до чинної влади, навішують ярлик «аґент Кремля» і верещать усюди, що кожне слово такого чоловіка – це брехня! Мова не про Шарія, який цілком можливо, а загалом, тому що найбільшими посібниками Кремля є порохоботи.
Ще раз, хто зле зрозумів: найбільшими посібниками Кремля є не члени БПП, як і зрештою багатьох інших партій, а порохоботи. І не лише умислово убогі «олєшки» та провінційні «активісти», а й цілком респектабельні «ганапольські» та «портнікови».
Немаю ні часу ні бажання цю тезу комусь доказувати, бо розумний і так зрозуміє. А кому важко, то таки відправляю до відео пана Шарія (https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=PAXuEuogmOw), в якому він «разоблачає» найманих задешево артистів на етерах згаданих вище респектабельних представників найдревнішої професії. До речі – дорого оплачуваних представників.
За інсайдерською інформацією: Ганапольський не лише отримує 50000 долярів на місяць, а ще й є креатурою гаспадіна Владіслава Суркова (гірського юдея Асланбека Дудаєва).

18 вересня 2018 р.

***

Не відмітився на форумі.
Не поселфився з президентом.
Не працював на олігарха.
Не служив Мамоні.
Не пив і не палив.
За кермом матюкався не багато.
Спілкувався з ким хотів, а не з ким потрібно.
Вільнодумствував…
Цілком не благонадійний соціальний елемент.

***

Коли в процесі роботи над книжкою об‘їжджав згадані в ній автором місця, в пошуках ілюстрацій, то занесло мене і в село Підмонастир, з якого Автору довелося під ніч повертатися лісом навпростець у Лани. Гостював там Роман Яремкевич у родини Керницьких. Згодом у Вікіпедії прочитав, що мешкав у тім селі «Керницький Іван (псевдо: Крилатий) (* 4 січня 1921, с. Підмонастир, Бібрецького повіту Львівського воєводства — † 16 лютого 1947, с. Гавареччина, Олеського району, Львівської області) — діяч ОУН, районовий провідник Бібреччини, один із організаторів куреня «Леви».
Можливо то є родич згаданої у книзі Гані Керницької, хто зна, може хто зголоситься…
Тільки в‘їхав у село, та й думаю: що би тут зазнимкувати? Аж раптом назустріч підвода з дітлахами, і просто в озерце!..
Так і з‘явилася ця знимка (на початку публікації), адже за сюжетом книжки коні у Підмонастирі присутні, а пейзаж наче з тих далеких часів…

19 вересня 2018 р.

 

 

 

Залишити відповідь