Великодньо-пасхально-політичне.

Поки нарід готуєся святкувати, часом невідомо що – чи то Песах, чи то Великдень, розмальовуючи яйка, себто підтримуючи традицію куди давнішу від християнської, у світі та й у нас з вами відбуваються ріжні цікавостки.

Московський цар і наслідний носій ідей чучхе зустрілися в околицях Владивостоку та пробесідували дві години тет-а-тет удвічі довше запланованого часу. З перекладачами. Ймовірно – одноразовими.

При нагоді варто нагадати, що Північна Корея – це одна з 4-х країн (є ще Куба, Сирія та Іран) яка не має Центробанку.

Кримське ФСБ повідомляє, що у зв‘язку з травневими святами потік українців через пункти пропуску в Крим збільшився вдвічі. «Обычно в сутки через пункты пропуска проходит около пяти тысяч человек, но за последние сутки поток превысил десять тысяч. Граждане Украины активно едут отдыхать на полюбившиеся крымские курорты» – додали москво-кримські прикордонники.

Розкручується новий корупційний скандал у Нафтогазі, главний дєточка якого, пан Коболєв, після 8 мільйонів долярів премії, переведених мамочці у США, збирається й далі отримувати 2 млн грн зарплати щомісячно. Після оприлюднення цих, минулих і подальших фактів нечуваної корупції «Переможців «Революції Гідності» 25% «еліта» мала би посипати голову попелом і йти замолювати свою тупість у ПЦУ, освячену Томосом від Наріка. Але не зробить цього, бо їхня віра в корупційну непорочність Сивого Гетьмана є сильнішою аніж віра християн у божественне походження благодатного вогню.

Віртуальний ЗЕ зіткнеться з дуже серйозними проблемаими, так що змушений буде шукати поважних соратників задля походу в парламент, який законно розпустити він не зможе. Тут я цілковито довіряю думці  шанованого Віктора Шишкіна – розпуск ВРУ буде незаконним при будь-якій даті інавгурації. Проте хто ж би то зважав у нашій благословенній країні на такий рудимент, як упосліджена Конституція? Мабуть не найкошерніший президент України, за спиною якого стільки хитрих писків, що Франко стільки за всьо життя не видів. 

Законопроект пані Сироїд «Про президента України» – це спосіб шантажу одним львівським мером голограми президента Голобородька. Проте хитрий Андрійко вже сам себе перехитрив і повзе на смітник історії, вперто знищуючи Львів новобудовами та своїм сміттєвим заводиком.

Дуже ся подобають примітивному конспірологу обурення поїздкою ЗЕ до турків зі сторони тих, хто розпинався, що відпочинок чинного, на відміну від ЗЕ нині, Президента на Мальдівах під час війни – це комільфо.

Пишуть, що ЗЕ привітав сам Сі Цзіньпінь (ну, може й Вован з Лєксусом від його імені), який тільки но розпрощався з царем Вовою, котрого обізвав  «кращим другом».

Перед свєтами Патріарх Філарет нагородив куратора УПЦ від Хабаду, знаного мецената Петровського, широко відомого у вузьких колах як «Нарік», Орденом Святого Архистратига Михаїла І-го ступеню. Хава нагіла! 

Власне Нарік, себто славний меценат і патріот (на якого зводив наклепи блогер Шарій, начебто цей достойний чоловік заплатив Варфоломеєві за Томос), президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський, першим в Україні отримав благодатний вогень і почав його роздавати спраглим духовного очищення.

(знимки зі сайта http://www.saintillia.org/благодатний-вогонь-з-єрусалиму-у-дніп/)

Так особисто з рук хабадівця Петровського благодатний вогень отримав Єпископ Дніпровський та Криворізький УПЦ КП Владика Симеон.

Може хто не знає: два роки тому пан Петровській, на честь свого 45-річчя, презентував світовому центру Хабаду в Дніпрі, відомому як «Менора», найбільшу в світі срібну Ханукію – ритуальний 9-ти свічник.

(знимка зі сайта: http://djc.com.ua/news/view/new/?id=17813)

Бігме – достойний і щедрий чоловік. Не даремно їздив за Томосом із нашим дорогим Петром Олексійовичем!

(на знимці Петровський з Порошенком обмінюються поглядами)

У храми Харкова благодатний вогень передав не менш відомий і шанований українець, кавалер Золотої зірки «Герой козацького народу», «генерал армії» і академік Міжнародної академії Козацтва, мер Харкова Геннадій Кернес.

(знимка зі сайта: https://kh.depo.ua/ukr/kh/yak-u-harkovi-kernes-z-dobkinim-blagodatniy-vogon-zustrichali-01052016094100)

Зокрема цей славний козак передав полум‘яну благодать у храм Священномученика Олександра на пр. Олександрівському, у Свято-Петропавлівський храм на вул. Шевченка та Свято-Покровський храм у Великій Данилівці.

Поки найкращі представники українського народу розповсюджують святий вогень істинно православним християнам, генпрокурор США, пан Вільям Барр, зайнявся питанням українського  втручання в гамерицькі вибори. Нещодавно геніальний прокурор Луценко зробив «пас» на Трампа, дискредитуючи людину Клінтонів, посла Марі Йованович, начебто врученням йому «списку недоторканних». Проте – це може бути його фатальною помилкою. Юга «наїхав» не на пані посла, а на Держдеп як інституцію – такого не прощають.

Про Барра ж розповів сам Трамп в інтерв‘ю Fox News, заявивши, що дуже цікавиться інфою про зв‘язок штабу пані Клінтонової з деякими українськими політиками.

Потенційним конкурентом Трампа на виборах може стати пан Байден, чий синочок отримував цілком незлу зарплату в газовидобувній компанії «Бурісма», котра належить екс-міністру екології та соратнику Януковича, пану Злочевському. Останнього, як стверджує біглий олігарх Онищенко, за щедру винагороду відмазав від прокуратури Петро Олексійович. 

(знимка зі сайта: https://www.dw.com/ru/кто-стоит-за-украинской-газовой-фирмой-бурисма/a-17646018)

За пані Клінтонову добряче «топили» самонемічні дами Гопко і Сироїд, що дещо зіпсувало й так підмочену інфільтратами виборчу карму пана Садового…

Відтак очікуємо сенсаційних викриттів і звинувачень. Шоу триває!

Трамп готовий зустрітися з голограмою ЗЕ задурно, що теж підтверджує примітивно-конспірологічну версію про нового Президента України, як ставленика глобального олігархату. Так як ЗЕ знаний православний юдей Едуард Ходос вважає креатурою Хабаду, то нічого дивного, що великий друг Хабаду Трамп, чия дочка є правовірною юдейкою та прихожанкою цього релігійного напрямку, так лагідно ставиться до свіжо-бого-обраного.

За твердженнями ріжних «конспірологічних» джерел прихильниками та членами Хабада є один із фінансово наймогутніших кланів планети – сімейство Ротшільдів. Що цікаво в контексті «протистояння» республіканців і демократів у США: дочка Клінтонів, Челсі, теж замужем за євреєм-хабадівцем, банкіром Марком Мезвінскі.

Священною книгою Хабаду вважають «Танію», в якій можна прочитати, що у «тваринній душі» єврея є хороші та погані якості, але душі «язичників» складаються лише з нечестивих «кліпот» (демонічних сил). Проте в кожного єврея є ще й друга душа – частинка безконечної сутності верховного Бога.  Виходячи з цієї концепції: ті хто не належить до юдейства – позбавлені божественної душі, а відтак прирівнюються до тварин. Гав!

У Росії центром Хабаду вважається Москва, і до цього релігійного напрямку належить Головний равин Росії Берл Лазар, який публічно демонструє тісну дружбу з Путіним та  взаємну підтримку. З 2017 року син Берл Лазара, Єхезкель, очолює єврейську общину Сімферополя, а делегат на один зі всесвітніх з‘їздів Хабаду, равин зі Криму, був зареєстрований на цьому заході як представник Росії.

Центр українського Хабаду, Дніпро, називають батьківщиною «сьомого й останнього» Любавицького ребе, тобто найбільш відомого й шанованого лідера Хабаду – Менахем-Мендл Шнеєрсона (1902-1994 рр), який у цьому місті провів своє дитинство.

Кляті антисеміти приписують Шнеєрсону  скандальну промову «Наші плани щодо слов’ян», опубліковану в 2001 році, через сім років після його смерті, в котрій ребе начебто рекомендує стравити слов’ян між собою для винищення одні одних. Цитуємо без перекладу: «Украинец будет думать, что борется против экспансионистской России, борется за свою самостоятельность, будет думать, что, наконец, обрел свою свободу, в то время, как полностью попадает в зависимость от нас. То же самое будут считать и русские, будто отстаивают они свои национальные интересы, возвращают «незаконно» отобранные у них земли и прочее».

Після смерті Шнеєрсона, найбільш знаковою фігурою в Хабаді вважають Ієгуду Крінського, якого журнал «Newsweek» назвав у 2010 році найбільш впливовим равином США. За внука ребе Крінського видав заміж свою старшу дочку головний  равин Дніпровської общини Шмуель Камінецький. Останній і водив Коломойського на килим до Джеффрі Пайєтта, після того як український олігарх дозволив собі обматюкати журналіста Радіо Свобода.

Власне Шмуель Камінецький, при урочистому відкритті дарованої меценатом Петровським Менори зазначив, як багато добра чинить людям цей достойний чоловік і закликав усіх присутніх разом з ним благословити пана мецената та його родину й попросив у Всевишнього для  них міцного здоров‘я, благополуччя, довголіття, сімейного щастя та правдивий єврейський «мазл».

Так що, шалом, православні! Христос воскрес!

***

Знимка з виставки великодніх писанок в Ужгороді.

Залишити відповідь