Березневі рефлексії

 

На клюбі примітивних конспірологів зробили з Володимиром Подгорновим припущення, що єдиний шанс політичного виживання Петра Олексійовича – це позачергові парламентські вибори в серпні.

***

Нинька, в посланії к фєдєральному собранію, гаспадін Путін сказав наступне:
Росія успішно випробувала крилаті ракети з ядерним зарядом – такого озброєння немає жодна країна світу.
Розробляється малогабаритна ядерна енергетична установка, яка може бути розміщена на крилах ракети і невразлива до систем протиракетної та протиповітряної оборони.
Проходять випробування безпілотного підводного човна з ядерною установкою.
Створені гіперзвукові ракети з даьністю польоту понад 2000 км.
Путін вважає, що цей військовий потенціал «остудить гарячі голови» західних партнерів та закликав інші держави «не розхитувати човна на імення планета Земля». Він пригрозив тим, хто нападе на Росію, миттєвою відповіддю, заявивши: «Нас ніхто не хотів почути. Почуйте зараз. Зростаюча воєнна потуга Росії – гарантія миру на нашій планеті».
……………………………………
Що ж, прекрасний виборчий хід після скандалу Жиріновського з Собчак, який став хітом сусідських новин.
……………………………………
Але риторика часів «холодної війни» в час латентної фази Третьої світової мені зовсім не подобається, особливо коли наші «законотворці», нікчемним законом «про реінтеграцію Донбасу» дали московитам юридичні козирі щодо прямого воєнного вторгнення.
………………………………………
Деякі меседжі завтра озвучить не прес-конференції в Москві наш перший напівлегітимний…
………………………………………
Чомусь згадався Скрябін зі своєю піснею «Втікай, бо скоро буде війна»…

1 березня 2018 року.

***
Перемога над Газпромом у Стокгольському арбітражі грунтувалася на контрактах підписаних Юлею – це зрада чи перемога?

***
Про війну. Не буду оцінювати діяльність Порошенка як Головнокомандувача. Скажу лише про його злочин у вигляді бездіяльності.
Мудрий правитель, воїн і патріот за чотири роки гібридної війни, створив би в державі народну армію – правдиве ополчення з озброєних чоловіків.
Для цього він мав:
а) перестати красти, щоби в народу була довіра до влади;
б) реалізувати на практиці ст. 140, 142, 143 Конституції створивши територіальні громади, а не займатися фейковою децентралізацією;
в) на базі конституційних тергромад створити армію на кшталт швейцарської.
Не те що Росія, навіть Китай би не посмів і думати про вторгнення в країну, де кожен чоловік був би навченим воїном, усвідомленим що захищає свою державу, а не державне утворення котре обслуговує олігархів.
Вже навіть упороті порохоботи пишуть (про що кричу чотири роки) – Росії для повномасштабного вторгнення потрібний лише привід, який їй сьогодні надала наша нікчемна влада законом про так звану «деокупацію Донбасу».
Якщо не станеться Дива, мій прогноз про Апокаліпсис, який почнеться з України, стане жахливою реальністю, коли живі таки заздритимуть мертвим.
Боже, дай людям здорового глузду та прости нас за тупість і гординю!

***
Вчора сказав, а нині в ефірі з Наталею Струк повторив: для мене невизнання Польщею УПА – це рівнозначно територіальним претензіям до України.
Війна є війна – там багато несправедливості та жорстокості з кожної сторони. І далеко не все було гладко в самому повстанському русі – між бандерівцями, мальниківцями, загонами «Поліської січі». Проте, загони УПА, на відміну від АК, РА чи німецької армії, воювали на своїй землі і за незалежність своєї держави.
Тому ніхто не має права нам вказувати кого вважати героями. Це питання досліджень і круглих столів, а не політичних заяв. Ми бачимо, до чого призвела героїзація «Вєлікой Отєчєствєнной войни» – до Криму й Донбасу зокрема.
До прикладу, у мене в родині: вуйко Олєсько, бабціної сестри чоловік, воював у червоних партизанах, а дідусь сидів на Воркуті, як політв‘язень. Тому героїзм і людяність окремих людей – це одне, а той факт, що українці вбивали українців, бо опинилися по різні боки від лінії фронту – це трагедія, а не предмет гордості за перемогу однієї імперії над іншою.
Українська земля – це земля, де серед сільського населення домінували українці. Міста завжди були космополітичними утвореннями та форпостом завойовників. Сто років тому це були не лише землі на території нинішньої Польщі, а й Кубань, чи Вороніжчина. Проте, після Другої світової були встановлені кордони, які насильно змінювати – це злочин. Тим паче, що Крим ніколи не був повністю кримсько-татарським чи російським, тому його приєднання до України лише частково можна вважати своєрідною компенсацією за втрачені території, а частково він був українським з давніх-давен…
Тому, всі дії Росії по зміні кордонів України, зокрема анексія Крима, а також «антибандерівська» законотворчість проросійських польських політиків – це не лише зазіхання на державність України та грубе порушення її територіальної цілісності, а й вельми небезпечний прецедент по розпалюванню Третьої світової війни, яка, поки що, перебуває в латентній фазі…

***
Петро Порошенко:
#Прикрути – важлива ініціатива @NaftogazUkraine, який закликає українців згуртуватися проти чергової провокації Кремля.
Щоб зруйнувати сценарій РФ – достатньо на кілька днів зменшити в оселях температуру на один градус.
***
Курва, я вже цілу зиму руйную той підлий сценарій РФ! 
***
Чому ніхто не попередив, що енергетична незалежність – то тілько до – 20 за Цельсієм?
***
А чий газ нам продаватимуть поляки?

2 березня 2018 року

***

Символічно, коли за протести народу перед будинком, в якому засідають «слуги народу», менти ставлять на коліна зокрема тих, хто пройшов війну, котра АТО…

***
Arsen Avakov
@AvakovArsen
Мы тоже прикрутили.. а говорят тут некоторые, шо не то имели ввиду…
………………………
Це навіть не цинізм – це прямим текстом: БИДЛО – В СТОЙЛО!

………………………

Десь у Ростові регоче Янукович…

***
Я добре розумію: енергетична незалежність – це коли ми купляли російський газ з націнкою від європейської компанії-посередника?

***
А тепер увімкнімо логіку.
Alla Miklash :
«Табір розігнали на основі постанови подій під ВР 27 лютого 2018 року. Хто найгучніше анонсував ці події? Брати з Закарпаття?»
Якщо це так, то нагадаю, що анонсував і піарив приїзд дивних закарпатців власне Семенченко. Сам цей візит у мене особисто викликав різко негативну реакцію, про що 28 лютого написав наступне:
«Шукав відео з «тячівськими хлопцями» на сторінці в пана Грішина. Не знайшов, може хитрий Сьома й видалив. Але є на сайті: http://transkarpatia.net/…/94387-tiachvsk-aktivsti-podalisi…
Но, послухайте самі, що мовить цей файний легінь, бо я тупий – не дігнав. І мені до сораки, ще раз вибачте, що Грішин і Зімін начебто підтримують РНС. Це – проблеми РНС. А для мене ці два у…ки як були провокаторами так і залишаться, незалежно від того під чиї прапори стануть і що будуть співати.»
Якщо нинішнє побиття ментами протестувальників є наслідком провокації (хлопці з Тячево могли бути використані й на темно), то пазли складаються – це чергові ігри олігархів. Враховуючи нинішній цинічний допис Авакова – то пішла «заруба» між ним і Порошенком.
Побитих людей щиро шкодую. Але знову повторюся: Народ не здатний думати власною головою та неспроможний розрізняти протест і провокацію приречений на «Небесні Легіони».
Моя справа застерегти. І ще раз перепрошую, але маю на це право, бо про все що відбувається сьогодні попереджував ще чотири роки тому. Докази у блозі, у відкритому доступі…

3 березня 2018 року

***

Луценко: «Табір, де за гроші Курченка розробляються плани захоплення Парламенту, звідки регулярно починаються атаки, в тому числі – із застосуванням зброї- на працівників МВС мали бути припинені.
Тому ГПУ підтримує законні дії МВС 3 березня в наметовому містечку.»
Це прекрасно!

***

Хто винен і що робити?
Винні ми самі, бо засрали мізки інфо-лайном і не хочемо називати речі своїми іменами. Ба, гірше, ми погодилися на підміну понять і дали Системі мімікрувати й укріпнути.
Справедливий протест через побиття недореформованими піліціянтами протестувальників, зокрема учасників збройного конфлікту на Донбасі, може каналізуватися інфо-срачем у Фейсбуці, або вилитися кривавим хаосом на вулиці.
Що перше, що друге – це програш здорової частини суспільства.
Проковтнути нову диктатуру – це зрадити не лише Небесну Сотню, на чию пам‘ять суспільство наплювало визнавши революцією зміну рил біля корита, а й своє майбутнє.
Чергова насильна зміна рил біля корита нічого не дасть, а лише занурить країну в кривавий хаос і розірве на частини.
В цій ситуації кожна Дія, індивідуальна чи колективна, має бути усвідомленою. Кожен має зрозуміти, що він робить і заради чого.
Для цього, найперше – вимкніть зомбогенератори й увікніть здоровий глузд. Завдання політиків – висмоктати вашу соціальну енергію. Вони це роблять через ЗМІ, котрі належать олігархам, яким і належить більшість нашого політикуму. Тому тримайте мізки в чистоті та бережіть енергію для усвідомленої Дії.
По-друге, зрозумійте: нинішні «Пегеможці Геволюції Гідності» – це лише друга частинка великої жопи дволикого Ануса, в який запхали Український народ!
У нас напівлегітимна влада з двома напівлегітимними президентами – тому лише КОНСТИТУЦІЙНЕ відновлення народовладдя на цьому етапі здатне зупинити остаточне сповзання країни в прірву. Для цього має бути об‘єднана ініціатива знизу і просування вгору СВОЄЇ еліти. Своя – це не породження телеаналів Садового-Коломойського на кшталт фейкових комбатів та хероїв. Своя – це кращі з об‘єднаних у природній спосіб середовищ – друзів, сусідів, однодумців, тощо.
По-третє. Дійте усвідомлено за необхідністю. Протест – це, найперше, внутрішнє неприйняття законів і правил Системи. Не дайте політикам монополізувати право на істину через сцени та телеефіри! Най вони будуть каталізатором процесів, а не «лебедем», «раком» і «щукою» котрі візок не зрушать з місця, або розвалять на частини.
На завершення: очікувати з усвідомленням і розумінням – це краще, аніж метушитися й кодкудахкати у соцмережах.

4 березня 2018 року.

***

«Ісус сказав: Місто, побудоване на високій горі, укріплене, не може впасти, і воно не може бути таємним.»
Це з Євангелія від Фоми.
Так ось, Місто – це організація. На високій горі – організація є об‘єднана високою метою. Укріплене – це міцні «горизонтальні» зв‘язки між учасниками. Не може впасти – мережева організація, що не залежить від лідера. Не може бути таємним – бо добрі справи нічого приховувати, особливо в системі електронного концтабору…
Про це писав у ряді публікацій, в контексті Мережі вілъних людей, зокрема тут: http://vgolos.com.ua/blogs/antymerezhevi_mify_147032.html
Ідея Мережі не похоронена, білъше того – вона публічна. Ніскілечки не переживаю, що її поцуплять. Бо як поцуплять, то 100% спотворять. Так що най визріває 🙂
Картина Миколи Реріха «Армагеддон», 1936 рік.

***
Чомусь хибно думають, що я дуже не люблю наше чоколядове щастя. Звісно що ні. Я лише ненавиджу систему яку він очолює.

***

Україна, з запасами природнього газу в об‘ємі 1136 млрд.м3, закупила газ у Польщі, яка має запаси у 149 млрд.м3. за ціною 1000 дол. за 1000 м3, що вчетверо дорожче ніж продавав Газпром.
Підозрюю, що отой газ – це таки той самий газпромівський, принаймні в значній частині.
Якщо «дружня» (офіційно дружня згідно чинного договору) Росія нам у майбутньому відмовиться постачати газ, то наслідки начебто зрозумілі.
Насправді газу українського видобутку вистачає для потреб населення і ЖКХ. Принагідно нагадаю, що власне народ України, згідно чинної та спаплюженої Конституції, є власником цього газу. Тож платимо ми за наших олігархів, які за безцінь поприватизовували цілі галузі промисловості, зокрема хімічну, котрі той газ найбільше споживають.

***

«Зараз ми обговорюємо в моїй команді пропозицію «заякорити» в Конституції стратегію вступу України до ЄС та НАТО.» – Порошенко. Поясніть хтось нашому напівлегітимному, що змінювати Конституцію під час війни – це злочин. У його випадку – потрійний злочин.
Все дуже просто.
Лише у випадку загрози територіальній цілісності мав бути запроваджений особливий правовий режим воєнного стану. Цього не було зроблено, що грубо порушило чинне законодавство України.
У випадку запровадження воєнного стану, не можна проводити жодні вибори! Це, зрештою, логічно. Тим паче, коли порушено територіальну цілісність. Відтак, ми отримали сумнівної легітимності депутатів усіх рівнів.
Тепер, руками цих депутатів, Петро Олексійович продовжує пропихати зміни в Конституцію, що знову ж таки заборонено Законом України «Про правовий режим воєнного стану», який безумовно мав бути введений у 2014 році!
На завершення. Вкотре повторюсь: воєнний стан мав би запобігти тому, що вже відбулося. Запроваджувати його сьогодні – беззмістовно. Але Порошенко завжди може піти на цей крок, аби узаконити диктатуру.
Не дискутую. Про все вищенаведене написано в низці публікацій ще два-три роки тому.

5 березня 2018 року.

***

Мене з цією державою ніц не пов‘язує. З країною – все, а з державою… Таки ніц. Посудіть самі:
Заґуґлив перший-ліпший підручник. Функції держави:
а) економічна (забезпечує нормальне функціонування і розвиток економіки, у тому числі засобами охорони існуючих форм власності, організації зовнішньоекономічних зв’язків тощо) – економіка роз‘їджена наскрізь корупцією; народ масово втікає на заробітки; пенсіонери заледве зводять кінці з кінцями;
б) політична (забезпечення державної і громадської безпеки, соціальної та національної злагоди, охорона суверенітету держави від зовнішніх посягань тощо) – кількасот з гаком партій, напівлеґітимний президент з усіма депутатами, втрачена територіальна цілісність і народ, який ненавидить один одного за віру в інших бовванів;
в) соціальна (здійснення заходів із задоволення соціальних потреб людей, з підтримання необхідного рівня життя населення, забезпечення необхідних умов праці тощо) – люди соціально незахищені й успішно добиваються псевдореформами, прожитковий мінімум – 50 евро – не виживеш; які там умови праці – була б робота, пенсіонери ностальгують за СРСР;
г) ідеологічна (підтримання певної ідеології, організація освіти, підтримання науки, культури тощо) – одна ідеологія – хто не їсть рошен – той м@ск@ль, хто не вірить у Святий Безвіз – той ворожий агент, а культура, освіта й наука – у глибокій задниці.
д) екологічна (охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, відновлення навколишнього середовища) – курва, скоро будуть одні лисі гори – кожній відьмі по горі, бо весь ліс вирубають, а на найвищих сидітимуть «жінки третього тисячоліття»… і так з усіма ресурсами;
е) охоронна (охорона прав та інтересів особи, охорона громадського порядку, боротьба з правопорушеннями) – о-о, тільки на днях ми то виділи – так охороняють палицями по голові, що аж гай шумить, зате всі корупціонери на волі, а суд судить як АП велить…
Хитросракі олігархи та самозакохані придурки перетворили державу у власну годівницю, театр для лохоелекторату та посміховисько для світу. То маю вважати це блядство, перепрошую, своєю державою?
Ні. Я звів до мінімуму свої стосунки з цим антиукраїнським покручем, монстром, який знищує мою країну, мою Батьківщину. І чим більше людей це зрозуміє – тим швидше пост-радянська й нео-олігархічна потвора здохне.
А будувати нову державу доведеться нам самим.
Тому до сраки ці всі дискусії – хто ліпший президент: Петя, Юля чи Рабінович з Гройсманом.
І НІЧОГО жодні вибори не вирішать, поки електоральні мізки є затамповані інформаційним лайном з олігархічних теле-анусів!

***
Засланий аґент Кремля, замаскований під пенсіонера, вчинив напад на кортеж Президента просто на пішохідному переході.

***
Поки самонеміч проходить кастинг у вашингтонскім обкомі, куди Садовий поїхав у відрядження коштом львівської громади:
«Михайло Чаплига розкрив суть домовленостей між Садовим і Порошенко, суть яких зводиться до того, щоб телеканал відмовився від підтримки вуличних акцій протесту.
«Головний сенс угоди – щоб канал 24 не закликав до масових акцій протесту проти влади. Інших змін у редакційній політиці не буде … та й сенсу немає. Ну, і ще влада хоче, щоб Садовий припинив свою кооперацію з Коломойським в плані підтримки проекту Міхо», – пише блозі.
За даними блогера, гарантом угоди виступає український політик Віктор Медведчук. Саме Медведчука автор назвав покупцем 24 каналу. «Але! Увага! Мої джерела зі Львова повідомляють, що гарантом угоди виступає … Медведчук … тому Садовий продає телеканал “24” саме йому», – повідомив Чаплига.»
(детальніше: https://politeka.net/…/605257-prodazh-24-kanalu-tse-chasti…/)

6 березня 2018 року.

***

Ви думаєте, що гривна укріпла, бо шось ся в нас покращило? Та ні, Мінфін просто розмістив облігації внутрішньої державної позики під шалені 17,5%.
За тимчасову стабільність заплатимо ми всі – з наших податків і зарплат.
А заява Порошенка, що МВФ нам не указ, буквально кілька днів по тому як він публічно гордився тим, що понабирав кредитів – це що? Нє, я би ся тішив і плескав у долоні, коли б мій Президент так відповів фінансовим спекулянтам.
Але, по-перше – то не мій президент, а по-друге – добре розумію мотивацію тих заяв у контексті «Антикорупційного суду». Пан презес панічно боїться непідконтрольного суду, бо НАБУ на нього вже нашпортало стільки, що дороги назад немає, а Петро Олексійович не дурний хлоп і не хоче бути офірним цапом.
Тим паче – не хоче бути повністю ручним…
Як нинішні ґешефтярі можуть уникнути дефолту і справедливої кари за мародерство в часі збройного конфлікту, котрий назвали АТО, а тепер хочуть перейменувати, аби не повторити долю Мілошевича?
Правильно! Війна всьо спише. Тож вона має бути масштабною, коли всі забудуть про все, а потім і згадати буде нікому.
Підозрюю, що й московським карликам потрібно війною прикрити багато нехороших речей. Тим паче, що їхній електорат внутрішньо до цього готовий – кругом врагі й лиш цар Вова на білім коні…
Нагнітаю? Трішки нагнітаю, бо озвучений сюжет має менше шансів на реалізацію, а усвідомлення загрози мобілізує.

***
Цікаве інтерв‘ю. Наші хлопці, виявляється, і в Сирії воюють. У сумновідомому ЧВК «Вагнер»; підрозділ «Карпати». Що характерно – воюють краще московитів. А загалом – сумно це все… Хоча, свого часу, запорожці були найманцями в багатьох європейських арміях і ще в ті часи здобували неприступні фортеці…
«Вот ситуация: 2017 год, район Дейр-эз-Зора, 100 человек из “Карпат” меняют 300 человек вагнерóв. Вагнерá стоят на этой позиции полгода. Там пять ключевых высот надо было взять, людей положили немерено, но взять не могут. Они 300 идут в атаку, 20–30 “двухсотых” (погибших. – РС). Через месяц опять идут в атаку, опять 20–30 “двухсотых”. Это так, по минимуму. “Карпаты” потеряли 11 человек, взяли эти высоты и ещё две дополнительные, и ещё дорогу перерезали”. 
Більше тут: https://www.svoboda.org/a/29084090.html
На знимці Путін з «Вагнером» і його командирами.

7 березня 2018 року.

***
Прочитав, жи наш укоханий презес є проти RAB-тарифів, які підвищать ціни на електроенергію РАБ-населенню.
А ше зобачив у стрічці, що пан презес «наїхав» на російські банки і наших олігархів – ці бздури вже тиражують припорошені патріоти.
Щодо банків, то найбільший із них – «Альфа-банк» – прекрасно себе почуває і процвітає, але то окрема тема, як і «боротьба» олігарха Порошенка з олігархами.
Я ж вставлю свої 5 копійок про ціну на електроенергію.
9-ть українських обленерго, як уже неодноразово писав, (серед них і «Севастопольобленерго») належать компанії VS Energy. Ця російська кантора де-факто є власністю громадян агресивно-дружньої (згідно нашого чинного законодавства) Росії, зокрема депутата Держдуми РФ і близького соратника Путіна, гаспадіна Бабакова, який є представником московського царя по связях з русской общєствєнностью за рубєжом.
Згідно постанови Національної комісії регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) про запровадження RAB-тарифів для енергокомпаній, додатковий дохід українських обленерго, котрі належать VS Energy та кільком українським олігархам, складе у 2018 році 18 млрд.грн.
Ці мільярди потраплять у кишені гаспадам Путіну, Костянтину Григоришину, Ахметову, Коломойському, братам Суркісам і Юрію Бойко, з якими, на думку порохоботів, героїчно бореться наш дорогий президент (детальніше тут: https://oligarh.media/…/25/k-vs-energy-voprosov-bolshe-net/…
Економте світло! Слава Україні!

***
Резюмуюча думка на Клюбі примітивних конспірологів: не варто відмовлятись від України, як соціальної держави, на догоду олігархам та їхнім політичним посіпакам.

***
Щойно півтора години спілкувався по телефоном з одним депутатом місцевої ради Львівщини. Не буду про саму проблему – збережу інтригу, але два слова про те, як працює Система.
Є проблема. На її вирішення виділяються кошти, які успішно розкрадаються. Докази передаються в суди. Але до фірми, задіяної в розкраданні бюджету, причетне місцеве начальство: чиновники, депутати, прокуратура і судді – пов‘язані між собою родинно-кумівськими схемами.
Всім, хто знає реалії наших райцентрів ще з часів СРСР, який (СРСР) і по нині успішно існує в системі радянських органів місцевого самоврядування, – це відомо. Місцева «еліта» забезпечує надійність корупційних домовленостей і через політично-чиновницькі ієрархії їх покриває. 
Отже, проблема залишається, кошти розікрадені (за документами – освоєні), але з‘являється більша проблема, дотична до тієї невирішеної.
Відтак, потрібні на порядок більші суми на її вирішення і до існуючих інтересів додаються інтереси вищих посадовців і політиків. Система успішно інтегрує містечкові інтереси в обласні і дерибаняться вже десятки мільйонів.
Тим часом, в районі матеріалізується привид екологічної катастрофи, а вміст певних токсичних речовин у криницях мешканців зростає з перевищення у 3 рази, до перевищення в 7 разів. Суди й обласні чиновники блокують звернення та займаються відписками, покриваючи інтереси місцевих ділків і дбаючи про свої політичні преференції…
Тому, коли вам хтось розповідає про зміну системи – попросіть його намалювати механізми реалізації, а не картинку.
Тільки не варто мене звинувачувати в критиканстві – на кожну критику маю пропозиції. У вигляді принципових рішень, які базуються на чинній Конституції і потребують законодавчого оформлення. Всі вони у відкритому доступі й нікому не потрібні. Так що продовжую роботу над книжкою…

8 березня 2018 року…

***

Легіони лицемірів, яких ненавидів Тарас, нині покладатимуть квіти до його пам‘ятників.

***
Буду трішки конспірологом. Щодо Рубана. Пробіг очима текст підозри. Все це виглядає на «постанову» в інтересах Петра Олексійовича. Це ж лише повний ідіот буде везти таким чином зброю, коли її (зброї) гуляє по країні до дідька. А так все в десяточку – прекрасна картинка для репресій, диктатури, призначення винних і нагородження непричетних…
Питання лише в тому – Рубан брав участь у цьому шоу, чи його використали на темно (переконавши в необхідності й безпеці такого транзиту) і злили…
Текст документу тут: https://strana.ua/…/128705-sud-po-vladimiru-rubanu-polnyj-t…

***
Мушу ся вибачити, бо нагрішив на нашу сонцесяйність! Пан мер поїхав у відрядження, але власним коштом – так офіційно вповіли в мерії.
Тільки от пощо дурити посполитих?
Відрядження – то в справах міста. Андрій Іванович поїхав на запрошення Атлантичної Ради, недержавної організації яка нещодавно закликала мало не до насильної відставки нашого однотурового щастячка. Поїхав не сам, а з самонемічною групою підтримки.
Відтак, мета візиту – це кастинг, тобто погодження ролі пана Садового в майбутніх подіях, запланованих в Україні.
Чи вдасться сонцесяйному стати тим покірним телятком що ссатиме двох маток – Кремль і Держдеп, незабаром зобачимо.
Тому «відрядження власним коштом» – це брехня. Очікуємо, як Андрій Іванович розповідатиме казочки про інвестиційні проекти для міста, які він проговорював у США.

***
Слухайте, то якийсь шабаш! Офірного цапа Рубана вже назначили Терористом N1, який мав нас позбавити не лише однотурового щастячка, а й головного поліцая, найдостойнішого Гройсмана, найчесніших міністрів та купу депутатів.
Ха, підозрюю, хлопу за це були би вдячні мільйони обдурених українців. Але справа навіть не в тому.
Порохоботи просто скаженіють і прагнуть крові. Ледве доїв свій ґрис з маринованими помідорами коли ввімкнув 5-й найкошерніший анал – там чергове сотворіння розповідало, що ті міномети й карабіни Ібн-Бен-Рубан віз просто на «міхо-майдан» 18 числа, і що риторика противників Порошенка на 100% співпадає з риторикою Кремля і т.д. і т.п.!
Ви ж розумієте, до чого це все? Політичні банкрути, клептократи й мародери твердо прямують до диктатури. Кожен, не увірувавший у єдиний Рошен і Святий Безвіз – то є аґент Кремля і зрадник України.
Бл@дь! Вибачте! Якщо зграя ґанстерів називає тих, хто посмів їй перечити, ворогами – це закінчиться великою кров‘ю.
Поясню: коли на внутрішнього ворога вказує перст чесного державного мужа, то це об‘єднує націю; коли ж злодій кричить «тримай злодія!» – це породжує шизофренію.
Відтак, увірувавші в Рошен безкорисні ідіоти та припорошені прикоритники готові фізично знищувати тих, хто зазіхає на їхню віру й загрожує їм відсіканням рила від корита. Зворотньо – обдурені й окрадені готові діяти згідно заповіді Кузьми: то всьо має бути стріляне та пизджине!
Аґенти Кремля, Держдепу, Моссаду та інші двічі й тричі перевербовані спецслужаки геополітичних гравців уміло використають цю взаємну ненависть яка вибухне Третім Майданом у форматі вже повномасштабної громадянської війни!
Це буде остаточний і кривавий розвал країни…
Застерігаю про це вже не перший рік: люди, схаменіться, бо буде пізно! Тільки мирний і дуже жорсткий протест мільйонів може зупинити це сповзання в пекло! Нам потрібно змінювати Систему, а не рила біля вже порожнього корита! Але чого ж це я дурень волаю, як німий у пустелі…

9 березня 2018 року:

***

Хто пояснить недовченому Гройсману, що падіння обсягів споживання газу з 2014 року, на фоні анексії Криму, окупації Донбасу, масового виїзду за кордон українських заробітчан і банальної неспроможності платити за повноцінне опалення – це ні разу не перемога й ніх…я не енергоефективність, як то барижне сотворіння пише в своєму Твіттері:
«Енергоефективність просто мовою цифр. Скільки Україна споживала газу (населення, теплокомуненерго, бюджетні установи):
2014 рік – 24 млрд кубів 
2017 рік – 18 млрд кубів 
Зменшили споживання газу на 6 млрд кубів за 3 роки
Прогноз на 2022 рік – 13 млрд кубів.»
Як усі виздихаємо, то показники енергоефективності просто зашкалять…

11 березня 2018 року.

Залишити відповідь