Березневі рефлексії (2)

Про диктатуру, Савченко та інше…

Нерозуміння того, що насправді відбувається в країні, не позбавляє народ відповідальності за наслідки такого нерозуміння.

12 березня 2018 року.

***

Не так давно у Швейцарії громадяни проголосували проти запровадження в країні гарантованих щомісячних доплат в розмірі 2,5 тис. їхніх франків. Мовляв – нам халяви не треба. А буквально нещодавно канадські лікарі та студенти медичних університетів запротестували проти підвищення їхніх зарплат. За словами протестувальників таке підвищення є недоречним на фоні низьких заробітних плат медсестер і надто дорогих медичних послуг для бідняків. Зекономлені на їхніх зарплатах кошти лікарі пропонують передати на надання медичної допомоги мешканцям провінції Квебек.
Я колись обурювався, чому моя з/п топ-менеджера була в кілька разів вища ніж у рядових працівників. На мене подивилися як на ідіота. Натомість кілька років тому, знаю достеменно, що один львівський олігарх, який зі мною так і не розрахувався, отримував офіційну місячну зарплату в розмірі 10 млн.грн…
Сьогоднішні захмарні зарплати топ-менеджерів державних компаній, чиновників, зокрема «варягів» на кшталт Бальчуна, які нічорта не смислять у наших реаліях, на тлі мізерних пенсії, котрі «підняли» менше ніж знецінилася гривна – це один із маси доказів смертельно хворого суспільства.
Кожен депутат має додатковий дохід – там ніхто на одну зарплату не живе. Проте, вони не протестують ні проти підняття оплати їхньої «праці», ні проти всіляких пільг.
Брендові лахи народних обранців і відпочинки на островах під час незрозумілої війни – це з цієї ж «опери», що й не повертати гроші. Ага, «дєньгі атдают только труси і слабакі»…
Еліта знищена – бидло-еліта при кориті.
Так і жиєм, горді й мудрі українці, а не те що ті хворі на голову швейцарці з канадійцями…

13 березня 2018 року.

***

А-а-а! Зрада-зраднюща! Переглянув інфо-ленту, а там воєнний переворот ім. Рубана доповнився участю в ньому Наді Савченко. З нетерпіннім очікую появи фінансування перевороту Курченком, легіонів проплачених аґентів Кремля на протестах 18 березня, нових грузинських снайперів від Саакашвілі, та ще ріжної Великої і Тлустої, рошеном вигодованої Зради.
Я не буду згадувати про те, як прийшли до влади нинішні, лише нагадаю: їм її (владу) віддавати не можна ні за які гроші. Там не «папєрєдніки» – там пожиттєво з конфіскацією як мінімум усім причетним. І вони то знають. Тому мільярд на мінстеця, високооплачувані блогери, підминання ЗМІ та прочая прєлісті диктатури.
Але віддаю належне припорошеним креативщикам: воєнний переворот підтримало би багато людей, а ось переворот зі зброєю «від Захарченка» – куди менше. Тепер зрозуміло, на дідька було то шоу з Рубаном.
Але геніальні задуми завше прогорають на «компетентності» виконавців. Тому спостерігаємо – шоу лише починається.
Тільки будьмо мудрими – не лізьмо в банку, в котрій павуки пожирають одні одних – це смертельно небезпечно.
Тому: ПРОТЕСТ – винятково мирний.
Я не визнаю цю владу мародерів-клептократів, але люблю свою країну – звідсіля власне така думка. На тім і стою.
Поки немає багатолюдної об’єднаної сили, здатної розпочати зміну системи, і критичної маси свідомих громадян – жодні революції й перевороти не допоможуть.

13 березня 2018 року.

***

Закидати гранатами ложі, мінометами обрушити купол Верховної Ради і автоматами добивати тих депутатів, котрі виживуть… – таке було нині казаннє Генпрокурора про Савченко з трибуни ВРУ. Висновок: обов‘язково портібно закушувати!

15 березня 2018 року.

***

Вся проблема «реальної політики» в тому, що вона потребує грошей. Відтак, хто платить – той і замовляє музику. Звісно, є «правильні» політики, котрі знаходять зі спонсором здоровий компроміс. І є правильні спонсори, котрі платять за реалізацію ідей, а не за задоволення власних амбіцій та потреб. Проте, таких дуже мало.
Тому найбезглуздіша політична риторика: а звідкіля в нього бабло? А звідкіля бабло у твого – улюбленого політика, партійного шефа, спонсора сайту тощо?
Знову ж таки, нарід не здатен розрізняти – де почуття Міри присутнє, а де йде цинічне відпрацювання бабла. Як і те, коли політик нахабно бреше.
До прикладу, парламентська компанія Самопомочі, коли наш сонцесяйний ґешефтмахер розповідав про нешасних два з гаком десятки мільйонів гривень – це локшина на електоральні вуха. Або коли деякі члени партії радикальних пупарасів відпрацьовують бабло Банкової цькуванням нелюбого Петрові Міхеіла. Сьогодні – це шельмування окремими представниками кулявлобистої наволочі Савченко.
Електорат не готовий фінансувати «своїх» політиків, а роззявивши рота очікує «Тосю котрий все зробить». Ба, народ навіть не готовий підтримати справді незалежні ЗМІ. Експерементував на собі – випускав якийсь час дайджест цікавих публікацій і пропонував його (в моїй персоні) фінансово підтримати. Ха-ха три рази – хтось перевів двісті чи триста гривень. Зрештою, ні то ні – мені ці гроші були не потрібні, але ж переконався…
Тож поки Бозя дає за що жити, то пишу – це моя волонтерка, хобі, внутрішня потреба. І оскільки не залежний ні від кого, то пишу те що думаю, без усіляких меркантильних інтересів. Тому буваю прикрий і часом грішу гординею та роздратуванням -«баню» дурнів, хамів, порохоботів, а часом таких самих упертюхів як сам. Але роблю то не зі зла – мені направду ні на кому не залежить і нічиєї похвальби не потребую. Звісно, коли відчуваю, що моя писанина комусь потрібна – це приємно, хоча усвідомлюю, що часом «замахую». Ну звиняйте, грішний, каюся і дякую, що терпите.
Підсумовуючи це вечірнє казаннє: не вірте тим, хто вас у чомусь переконує, поки не зрозумієте за чиї гроші він це робить.
Щодо політики й політиків: всі нинішні політичні важковаговики, особливо парламентські партії, – не здатні змінити Систему. Тож коли прийде час виборів, пам‘ятайте – у них усіх рильце в пушку. Не робіть вибір користуючись ЗМІ – там спотворена реальність. Не мучте себе, що коли ви не прийшли на вибори – ваш голос вкрали. Його вкрали ще до виборів, тому голосувати є сенс, коли чітко впевнені за кого. Вибори нічого не змінять, поки не назбирається критична маса тих, котрі здатні мислити тверезо і самостійно, а відтак поведуть за собою інших.
Тому не переймайтеся – ми на порозі карколомних подій і світ вже довго-довго не буде відносно спокійним і стабільним. Моліть Бога аби виродки не перейшли до ядерної фази Третьої світової. Я за то дуже переживаю, бо через тих вар‘ятів не встигну видати свою книжку. Тому як можу – так ту всю банду і стримую, запускаючи мислеформи у Простір Варіантів 🙂
Доброї ночі всім! Завтра сатанинська місячна доба наступає – тож будьмо уважні й одягаймося тепліше!

16 березня 2018 року.

***

Цікаво, що про Надію Савченко, як терориста-термінатора всія Верховної Ради, найбільше волають ті ж самі ідіоти, котрі нещодавно готові були розстрілювати соратників Саакашвілі за «змову» з Курченком.
Все частіше задаюся питанням: народу таки пороблено, на смерть?
Коли часом бачу (а таки бачу, бо мені скидають іноді знимки з дописів осіб, яких маю щастя мати у списку заблокованих) схавелення начебто адекватними людьми розмірковувань щодо мінометного обстрілу куполу Верховної Ради, породжених дивними галюцинаціями Генпрокурора, то бігме, стає страшно.
Розумію, що багато цих людей просто сплять, заколисані солодко-пафосними речами їхнього президента та легіонами заслужених трударів «мінстеця». Адже так комфортно.
Навіщо бачити, як щодня хтось гине на війні, котра вже не АТО, а «звільнення окупованих Росією територій»? Яка різниця як це назвати? Ну так, звісно – називають же в тих еленерах-денеерах це громадянською війною проти хунти, чи визволенням русскава міра від агалтєлих бандеровцев. То що, нам не можна?
Так ось, дорогі мої, якщо немає різниці як назвати – то ми такі ж самі як вони. Якщо війна – це привід трактувати Закон так, як вигідно тим, хто очолює нині корупцію – то це прекрасно. Бо Бозі немає справ до законів, придуманих юристами, але вона не може безконечно довго терпіти людську глупоту та попрання справедливості. Тому Кара Божа триватиме, поки не прозріємо. Або не вимремо. І чим будемо тупіші – тим Песець придибає швидше.
Коли ти годуєшся з розкрадання бюджету, чи безпосередньо, чи опосередковано, то комфортно вважати аґентами Кремля кожного, хто посягає на твою пайку з корита. Навіщо помічати мільйони тих, кому вже не вистачає на їжу, ліки й дах над головою? Це ж, курва, Путін всьо винен! Ну і Саакашвілі чи Савченко, котрі «шатають». А ті, хто розкрадають країну, на чолі з їхнім президентом? Ні-ні, Боже упаси. Ну так, не все гладко, але ж то війна, і не можна критикувати, бо путіннападе. Ось-ось і нападе.
Коли читаю подібне, чи бачу схвалення таких думок, усе згадую мудрі прислів‘я: «не буди лихо, поки воно тихо» і «гладь дідька зрідка».
Тілький дурний «путін» не використає нагоду скористатися з нашої слабості. А слабість наша не в протестному русі проти нових свиней біля спорожнілого корита, а в тому, що ті свині зжерли перли, котрі український народ їм кинув у вигляді життів своїх кращих синів, і нині вже готові роздерти й сам народ.
Тим паче, що частину народу якась лиха Лоліта-Цирцея вже перетворила на рошеномодифікованих свиней…
………………………….…………………………………………………
P.S. Жодні путчі та перевороти не допоможуть. Державний організм смертельно хворий. Радикальна терапія у вигляді чергового (тут я підтримую термінологію пана Луценка) державного перевороту призведе до агонії у вигляді громадянської війни між прихильниками та противниками влади, і логічного кінця. Лише довге та тривале оздоровлення може врятувати хворого. Але він повинен цього захотіти. А хворий перебуває у полоні галюцинацій.
Точнісінько як той генпрокурор…
…………………………………………………………………………………
P.P.S. Не в персоналіях проблема. Не в Луценкові, не в Порошенкові, Яценюкові, Гройсманові та інших фаворитах Системи, а в масі корисливих і зомбованих ідіотів, які не здатні зрозуміти того, що нас ще очікує в результаті подальшого правління подібних нікчем та їхнії прислужників…

16 березня 2018 року.

***

Я не один 🙂
Як і пан Глузман мав нагоду спілкуватися з Надією Савченко особисто. Можу підтвердити – не лише розумна, а й миттєво схоплює суть ідеї та вибирає з неї найсуттєвіше. Щира, емоційна і надміру прямолінійна для нашої збоченої політики.
Як людина, котра жодного разу під час полону Савченко не розвішувала соплі та не умлівала вкупі з нашими цинічними політичними потворами, можу собі дозволити навести посилання на відео пана Шарія: https://m.youtube.com/watch?t=4s&v=wxpJeAhgUlw
Тільки не переглядайте після споживання рошенівської продукції – може знудити.
Сподіваюся, Надя на мене не образиться за розміщення фільму від Шарія, так як вона сама передбачала: натовп який зустрічав її квітами, незабаром її ж і закидуватиме камінням…
Коли Савченко звільнили з полону, також написав, що «Путін привітав свого колегу Порошенка кулею зі зміщеним центром ваги». Всупереч міфам, така куля не «блукає» по тілу, а швидше, як до прикладу боєприпас 7Н6, веде себе в тілі непрогнозовано. Так і сталося. Надя відмовилася відповідати очікуванням юрби і при попаданні в наш прогнилий політикум повела себе непередбачувано.
Власне непередбачуваністю та відсутністю страху Савченко нагадує мені іншого «неформатного» політика – Михайла Саакашвілі, якого «традиційні політики» (читай – 3,14дараси) цькують з особливою люттю, бо він їм постійно нагадує їхню ж нікчемність.
А справжні збоченці – це гройсмани, ляшки, добкіни та інша нечисть, якою переповнена Верховна Рада конаючої України…

17 березня 2018 року.

***

Перепрошую – втомився «банити». Чесно – немаю часу сперечатися з ідіотами, а тим паче з віруючими.
Вірте у що завгодно: в Рошен, Ірину Фаріон, Путіна, Трампа, Бога чи чорта але не спамте мені на сторінці, будь-ласка!
Я пишу те, що думаю і кажу те, що хочу сказати.
Я не політик, а обсерватор (іноді – обсиратор) цих процесів які сьогодні знищують мою Батьківщину.
І якщо когось турбує моє цитування російською, чи «совпаденіє мислєй» з риторикою Кремля, то може собі вдаритися головою в сосну – доказувати, що я українець і люблю свою країну – нікому не збираюся.
Тим паче ура-патріотам, які поза ходінням з гаслами вже просрали державу.
Народ як наше радіо – або м@скалі, або рагулі. Хочеться ж щирого українства, а не примітивної шароварщини з якої насміхаються вороги.
Я своїм дітям співав колискові українською. І часто замість колискових співав повстанських пісень. Ще коли жив СРСР. Мій дідусь відсидів у Воркуті, куди його заслали за доносом подібних ура-патріотів предки нинішних адептів секти Рошен. Тому, коли якась тупа худоба натякатиме про мої «симпатії» до «русскава міра», то йде в бан миттєво і з найкращими побажаннями, бо тиражувати роздратування – то великий гріх.
Водночас тішуся, що добре знаю російську мову й охоче нею читаю книжки. І немає жодного когнітивного дисонансу, тому що справжніх росіян, нащадків слов‘янських племен, московська імперія знищує так, як і українців. За диявольським задумом, вже століттями вони знищують одні одних заради чужих інтересів.
Тому, росіянин мені – не ворог. А московит-імперець, який заперечує моє право бути українцем і жити у власній державі – такі да.
Незважаючи на ярлик антисеміта, начіплений на мене деякими «приятелями», поважаю Глузмана, кабаліста Лайтмана, ребе Ходоса і ще деяких представників юдейства, котрі не вірять у міфи сіоністів і не сповідують людиноненависноцької релігії окремих сектантів.
Тому Гройсман мені бридкий не прізвищем і релігійною приналежністю, а своєю барижною суттю прислужника Мамони.
Це вкотре пишу на подібну тему але в майбутньому видалятиму подібних «друзів» без попередження. Часу сперечатися з «увірувавшими» ні у мене, ні у нас усіх, уже не залишилося.
Зрозумійте – дурний соратник є гіршим розумного ворога, бо другий робить тебе сильнішим, а перший слабким.
Окремо:
Дорогі силовики, ви можете ненавидіти політиків на кшталт Савченко чи Саакашвілі, але послухайте, що скажу. Перечитую зараз справи Нюрберзького трибуналу, зокрема допити генерал-губернатора Ганса Франка, юриста, шахматиста-інтелектуала, який керував Галичиною і не був безпосередньо причетним до злочинів нацистів. Але його повісили, бо керував при злочинному режимі й був до нього дотичним. Нинішній режим є злочинним, а народ має право на повстання. Проте, я проти насильного повалення влади, бо це занурить країну в кривавий хаос, але я ще більше проти, коли зграя негідників чіпляється за владу ціною людських життів.
Ви можете вгадати й опинитися на боці «переможців», але кров невинних впаде на ваших дітей і нащадків до сьомого коліна. Вибір за вами. У мене на сьогодні все.

17 березня 2015 року.

***

В той час, коли Генпрокурор плете язиком змову ім. Савченко, а реформовані менти викрадають автівку зі сценою на Майдані, наш солодкоголосий президент дякує пані Гонтаревій за плідну працю і дарує їй букет білих троянд. Символічна подяка за фінансовий геноцид українців.
Пан Тарута стверджує, що ця мадам, з файним дівочим прізвищем Сатановська, пограбувала кожну вкраїнську родину на 80 тис.грн. Це той випадок, коли цифрі можна довіряти – лише на афері з Приватом Петя, Беня і Валя поділили мінімум 6 (за офіційними даними) мільярдів доларів.
Таких прикладів дуже багато. Тепер ви розумієте, що їм відступати нікуди? Бо з тюрми цю зграю ніхто квітами вже зустрічати не буде – там пожиттєве кожному причетному…

18 березня 2018 року.

***

Я так і не поняв як правильно: кидати гранати з балкону в зал, чи з залу на балкони?
“Я думаю, що агресивний більшовизм, який проголошує Саакашвілі в цій країні, дуже небезпечний для нашого майбутнього. Це моє глибоке переконання, і я буду про це говорити. І ще одне. Саакашвілі взагалі не страшний нікому з точки зору політичної ваги. Але завдяки його агресивній риториці навколо нього збираються надзвичайно агресивні особи. В одної з них ми вилучили 20 кг пластиду. Для відома: 20 кг пластиду знесе одну стіну ВР повністю. Ми затримали групи з купою зброї, які збиралися захоплювати парламент. І це факт. Був молодик, який збирався з балкона кидати бойову гранату в зал ВР”, – заявив генпрокурор 23 лютого 2018 року.
………………………………………
У слідства є незаперечні докази того, що Надія Савченко особисто планувала, вербувала, давала вказівки, як провести терористичний акт у стінах парламенту, знищивши бойовими гранатами дві ложі. Мінометами (планувалось -ред.) обрушити купол Верховної Ради і автоматами добивати тих, хто виживе”, – заявив генпрокурор 15 березня 2018 року.

19 березня 2018 року.

***

Це прекрасно! Мудрий український народ вже готовий обрати своє світле майбутнє.
У прес-релізі КМІС йдеться, що якщо розрахувати відсотки по відношенню до тих, хто визначився, то отримаємо: 24,6% проголосували б за Юлію Тимошенко, 15,5% – за Олега Ляшка, 12,5% – за Анатолія Гриценка, 9,8% – за Петра Порошенка, 9,7% – за Юрія Бойка, 9,5% – за Вадима Рабіновича, 4,9% – за Андрія Садового, 4,2% – за Володимира Гройсмана, 3,8% – за Олега Тягнибока, 0,6% – за Арсенія Яценюка, за інших кандидатів – загалом 4,9%.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/…/reyting-timoshenko-rastet-kmis-1521459…
…………………………………………
Пора Петрові запроваджувати воєнний стан. Вова – агов!

19 березня 2018 року.

***

Одним оком кинув на звинувачення Генпрокуратури щодо Савченко. Не вдаючись у деталі детективного сюжету: «СБУ-Савченко – хто кому «рабінович», хочу зауважити, що в документі фігурує фраза «насильницьке повалення конституційного ладу». Так ось, дорогі мої, не можна повалити те, чого не існує.
Кого цікавить обгрунтування цієї тези, то прошу:
http://vgolos.com.ua/blogs/legitymizets_198819.html
……………………………………………………
А ось право народу на повстання як було, так і залишилося: …
Показати більше…

21 березня 2018 року.

***

В тему Савченко: “Мислезлочин – ось як він називається. Мислезлочини не можна приховувати безконечно. Викручуватися якийсь час ти можеш, і навіть не один рік, але рано чи пізно тебе дістануть.” (Джордж Орвелл, “1984”)
В ефірі НТА сказав: цей дзвін б’є по депутатам, тільки вони цього не усвідомлюють. В коментарах назвав увесь цей цирк маразмом. Далі буде.

22 березня 2018 року.

***

Савченко & Луценко. Підсумовуючи.
Вкотре переконуюсь, що ЗМІ не лише спотворюють реальність, а ще й створюють.
Переглянув кіно від Луценка. Це щось на кшталт «бесіди» Саакашвілі з Курченком – виглядає страшно, але на фактаж і докази не тяне.
Якщо ми готові за бесіди «на кухні», припущення і «побажання», себто прожекти, людей садити в тюрму – це прекрасно. Сподіваюсь, що пояснювати різницю між «прожектом» і «проектом» немає потреби?
На змонтованому відео – прожекти. Якщо я побачу на лавці підсудних з сотню завербованих Рубаном і Савченко бойовиків та почую інструктаж щодо їхніх дій – зміню свою думку.
Як завжди постало питання віри. Хтось увірує в те, що Надя є посібницею Кремля і готувала кривавий переворот, а хтось у те, що розкусивши бравих аґентів вона влаштувала політичну провокацію.
Це точнісінько так, як вірити у непорочний Рошен і святий Безвіз, або не вірити. Перше – комфортно і часто навіть оплачується.
Я ж НЕ вірю ні в компетентність Генпрокурора, ні в чесний і справедливий суд. Але вже вкотре бачу тінь Сталіна й агресивний електорат, готовий розстрілювати «ворогів народу» та писати доноси на своїх друзів і близьких.

22 березня 2018 року.

***

По кому подзвін?
У своїх спогадах, Роман Яремкевич, друг «Вчитель», згадує, як він з передового радянського учня, голови учнівського комітету, заступника воєнрука школи перетворився у «ворога народу» та пройшов 10-річне пекло тюрем і колимських таборів.
Перебуваючи в юнацькій сітці ОУН і провадячи підпільну роботу, старшокласник Роман водночас наполегливо вчився, проходив військові вишколи, а відтак був у пошані керівництва школи. Проте недовго. Досвідчений воєнрук, чекіст, запідозрив, що передовий учень не зовсім такий благонадійний, як видається на перший погляд.
Юні підпільники виконували відповідальну й небезпечну роботу – розповсюджували антирадянські листівки. Згодом у їхньому товаристві з‘явився ще один старшокласник, який виявився енкаведешним сексотом. Власне він і виступив ініціатором створення підпільної боївки.
Хлопці періодично зустрічалися, обговорювали плани боротьби з ненависним комуняцьким режимом, зокрема зрив виборів шляхом теракту, вбивство Хрущова та інші «жахливі» речі. Паралельно намагалися налагодити контакти з підпіллям.
Невдовзі Роман і його ближчі приятелі розкусили зрадника але не поспішали робити якихось радикальних кроків. Сам Автор пише, що його ставлення до чекістів було подібне на гру: цо мі зробіш як мі злапіш? Він розумів, що пішов проти Системи, але ж, перебуваючи в поважному статусі учнівської ієрархії, вирішив, що йому нічого серйозного не загрожує, бо жодного реального злочину не вчиняв. Звісно, розповсюдження листівок і участь в антирадянській організації – це вже був смертний гріх перед комуністичним режимом, але юний підпільник думав, що енкаведисти хочуть їх арештувати по факту якогось реального злочину, тому не поспішав утікати. І був арештований просто у день вечірки з нагоди закінчення 9-го класу…
Автор запізно зрозумів свою помилку: «… не встигши налагодити зв’язок із підпіллям, ми не вчинили нічого протизаконного. Але вони думали по-іншому. Вони судили не лише за дію, а й за наміри».
Так, радянський режим судив за наміри, за анекдоти, за розмови на кухні, за мрію жити у вільній Україні. Людей судили не лише за доносами «бдітєльних граждан» – органи масово використовувала провокаторів. Останні, спекулюючи на справедливому протесті людей, вели з ними душевні бесіди, планували атентати, повстання, революції і «здавали» потенційних борців проти Системи в руки катів…
У вас не виникло ніяких паралелей з останніми подіями в Україні? Ну, ні то ні…
Ви ще не розумієте, що цей подзвін по нас?

23 березня 2018 року.

***

Кажуть: критикуєш – пропонуй. Кому? Неуку Гройсману? Думаєте важко вирішити проблему “блєх” по-справедливому? Ні. До прикладу: термін на обов’язкову реєстрацію ТЗ на іноземних номерах – 2 місяці. Опісля – ЖОДНОГО подібного авто на вулиці (окрім іноземців, звісно); при перетині такими митниці – звільняти всю зміну. Далі: при реєстрації “блєх – нарахування діючих митних платежів і встановлення терміну платежу – 5 років зі щомісячною виплатою рівними частинами; при продажі – одноразова виплата залишку. І лише після того – зменшення митних платежів на старі автівки водночас із запровадженням державної підтримки вітчизняного виробника шляхом пільгового кредитування чи лізингових програм…
Може дурниці написав – таке в голову прийшло поки плентався традиційним львівським корком за таксі на “блєхах”…

***

Як багато підтекстів у цьому короткому повідомленні з УП: Заробітчани переказали з Польщі в Україну майже 4% ВВП.

27 березня 2018 року.

***

Якщо хтось підтримує подібну думку, як забанений з найкращими побажаннями Ярослав Свелеба : «переймайтеся дітьми Африки і Сирії – бо вони не прийдуть з автоматами у вашу хату» – уклінно прошу самовидалитися.
Для адекватних спробую пояснити. Знаєте чому більшість українців проти блокування російських сайтів, фільмів, соцмереж, а 15% вважає Україну винною в подіях на Донбасі? Це нині почув на 5-м каналі від Ромка Чайки.
Так ось, проблема не в тому, що українці аж так люблять Росію чи ненавидять свою країну. Проблема в тому, що московський цар далеко, а свої упирі кров ссуть щодня. Тому й такою успішною є російська пропаганда – бо в 90% випадків, описуючи наш бардак, злодійство, некомпетентність і прочая, і прочая – вони розповідають правду. Так, звісно – у них не краще! Але нашим людям до сраки як у них, бо не 2 мільйони м@скалів на заробітках в Україні, а навпаки! Тому багато хто вірить, що там краще, але всі знають як «добре» нам.
Отже, спостерегіючи та слухаючи пафосну маячню від наших очільників з усіх олігархічних теле-аналів, починаючи від 5-го і закінчуючи 24-м, і спостерігаючи над тим, як «Переможці «Революції Гідності» дорозкрадують-дорозпродують коаїну, люди підсвідомо розуміють, що Росія для нашої влади не ворог, а бізнес-партнер. Тому що не ліпєцкою фабрикою єдиною.
Коли нині всіх, хто виступає проти тотальної корупції та безправ’я, перетворюють в аґентів Кремля на фоні падіння однотурового рейтингу до 5% і менше, то це починає людей бісити. І масова підтримка народом «намірів Савченко» у фантазіях Генпрокурора – цьому найкраще підтвердження.
Тому хвилю ненанависті, спекулюючи на смертях невинних дітей, запускають цинічні провладні гімносайти та проплачені боти. Звідкіля раптом взялися оті плакатики з цифрами українських дітей, котрі осиротіли через ґешефтну війну на Донбасі? Тому що ОБРАЗ ВОРОГА ПОТРІБЕН НАШІЙ ВЛАДІ ЯК ОБРАЗ ХРИСТА ЦЕРКВІ. «Не заважайте нам красти – ато Путін нападе!» – ось мета, ось мотивація таких вкидів, а не жаль за осиротілими, убитими й ненародженими українськими діточками!
Невже ви не розумієте, що гламурним бл@д@м у брендових шмотках які волають з трибуни ВР «Слава Україні!», насрати на наших дітей, батьків і внуків?!
Вони вже продали Україну як Юда Христа і тепер їм страшно! Бах! Шо обісралися? Ага, більшість таки обісралася, бо вони враз відчули, що та абстрактна війна може раптом прийти до них і схопити кістлявою безжальною рукою за горлянку. А ще Смерть може з‘явитися в образі збожеволілих від люті людей, котрим уже все одно – вони просто не згідні поволі вмирати від голоду та холоду, коли про перемогу їм розповідають з Мальдів, а про справедливість – з Сейшел…
Тому обісравшимся дуже потрібно скерувати ненависть у бік ворога. Тільки в нас – це злобний москаль, а в них – це кровожерливий бендеровєц. Влада України та Росії – це брати-близнюки! Так, Росія є агресором і окупантом. Це така ж імперія як і при біснуватій Катерині чи комуністах. Ворога, який прийшов на нашу землю потрібно знищувати.
Але ж зрозумійте накінець – ворог це не лише обкурений кадировець чи м@ск@ль-заробітчанин, який прийшов на Донбас «захищати русскій мір» аби погасити кредит у банку! Респектабельний дядечко Сем теж немає жодних сентиментів до діточок – ні до наших, ні до сирійських, ні до російських, ні до лівійських. Геополітика – це брудна й цинічна гра учасників Синдикату, тих кому належать гроші світу. І мільйони людей, і навіть дітей, яких вони вважають худобою – це просто жертва Мамоні. Бізнес, нічого особистого…
Так, нехай трагедія в Кемерово – це Карма. А Донбас – це не Карма? Чи не ми понаобирали демагогів, які виявилися не здатні об‘єднати Україну, а вся їхня риторика була на протиставлені одних українців іншим? Донбас – це плата за нав‘язану суспільству псевдоальтернативу: «євроінтеграція» – «русскій мір». Діти, котрі загинули в Кемерово, як діти, котрі колись загинули в кінотеатрі у Червонограді – це плата за терпимість до корупції.
Лайки статусним 3,14дарасам і жополизтво неминуче закінчуються смертю. На жаль, цей зв‘язок неочевидний але він діє невмолимо…
Діти Африки і Сирії… Багатьом, хто у гніві праведному згадує цих діточок і протиставляє їх зомбованим московським діткам, які готові з «дядьою Вовою» в «паслєдній бой», нагадаю – колись ви займали подібну позицію під час війни Росії з Чечнею. І не факт, що тодішні чеченські дітки нині не виросли і не перерізають холоднокровно горлянки нашим полоненим воякам. Жорстоко? Атож. Тому не порскайте ядом, бо ніколи не відомо, що з тієї дитини виросте – благодійник чи садист?
Ми не знаємо нич про Божий Промисел, але яко сотворці самі плекаємо власну Карму. Що своєю ненавистю, що тупістю, що роздратуванням. Власне аби уникнути останнього блокую тих, хто піддається маніпуляціям і сіє ненависть. Вибачте, я далеко не святий і не збираюся когось повчати, перевиховувати чи переконувати. Я знаю, що то велика християнська чеснота і моральний подвиг полюбити «лаючий і лайкаючий» натовп. Грішний – бракує мені терпіння та смирення, тож намагаюся цей недолік компенсувати правдою. Так, своєю, бо вона насправді завжди в кожного своя…

***

Ув‘язнення Савченко, діти, що загинули в Кемерово і в Сирії, діти-сироти в Україні, нещире співчуття Порошенка і цинічне сайту «Міротворєц»… Останнього – з приводу загибелі тваринок у зоопарку торгового центру, а не дітей, бо звіряток «русскіє баби нє нарожают»…
Шизофренія наростає, і суспільний організм уже не здатен з нею боротися. Суцільна Хуцпа – навіть доволі тверезомислячі люди вже піддаються на примітивні маніпуляції вважаючи їх власною думкою.
Олігархічні ЗМІ породили рефлексуючий натовп. Власники цих ЗМІ пограбували народ і розлютили його. Тепер вони гарячково думають як втриматися при владі й уникнути кривавого хаосу. Це практично нереально – вбивши критичне мислення в людей, вони допустилися стратегічної помилки, запустивши некеровані логікою процеси.
Те, про що попереджав останні роки – матеріалізується.
Сила інерції вже не діє – події пришвидшуються.
Ага, на Диво завжди можна сподіватися…
Якщо Бозі не набридло нам посилати човники…
Не складно вчергове розкласти все по-поличках і розтлумачити: які насправді процеси відбуваються навколо України, чому ідея Савченко про «українського Піночета» була єдино вірною, і чому Порошенко ним ніколи не стане.
Можна розставити акценти і знову нагадати, які сили розпалили вогнище гібридно-громадянської війни в Сирії, і чия насправді вина за смерті цивільних людей і дітей впродовж останньої сотні років, принаймні.
Зрештою, можна навіть всоте аргументувати – що найкращим союзником ворога зовнішнього є олігархічно-охлократична система, котра знищує Україну зсередини…
Кілька днів тому попередив – більше цього не робитиму.
Я не хочу далі когось «банити», читати якісь звинувачення на свою адресу, розтлумачувати те, що написано чорним по білому і прямим текстом…
Не хочу. В цьому вже немає сенсу – кожен має право на свою думку і це прекрасно. Кожному й воздасться не лише за вчинки, а й за наміри його…
Просто Церква приховує від вас одну річ: невігластво – це страшний гріх, породжений душевною лінню та самовпевненістю, а шлях в пекло вимощений не просто «благими намірами», а тупими й жорстокими вчинками/бездіяльністю, які люди вважали «правильними» в силу насаджених їм стереотипів…
Невігласи з атрофованим почуттям здорового глузду – достойні тієї влади котру мають і тієї участі, котру їм готують. Який сенс когось у чомусь переконувати. Справді, повчати коли тебе не запитують – це гординя.
Хоча я вже давно пишу сам для себе. Мені байдуже на кількість лайків чи репостів. Приємно коли є зворотня реакція, але не більше…
Бо що я можу порадити? Ніц. Те, що й сам собі. А коли не знаєш що радити собі – ліпше промовчати. Тому живіть своїм життям. І я спробую. Своїм.

28 березня 2018 року.

***

Порохоботи послідовні у мстивості свого патрона й чітко виконують команду «фас» (зрештою як і решту команд). Виславши Саакашвілі та посадавши Савченко, наш однотуровий вибір взялися «зачищати» ряди їхніх соратників.
Черговий писучий лайномет запустив (вкотре) історію про «олігарха Дерев‘янка» та його мільйони нажиті злочинним шляхом. Що характерно – це 100% така ж історія, котру тиражували проти Юрія добродії регіонали в 2012 році. Точнісінька! Тільки нині це робить прикарпатський хрунь на з/п в АП. Що й не дивно.
Щоби довго не коментувати цю банальну «заказуху», розтиражовану заслуженими ботами »мінстеця», скажу лише, що Дерев‘янко вже 19 років декларує свої доходи і жодних запитань з боку податкової, до цього часу, щодо його декларацій не виникало…
Але я про інше. Розписуючи як Дерев‘янко розбагатів, «грабуючи» по якійсь бізнес-схемі бідолашних українців, порохоботи своїм куцим розумом не усвідомлюють, що такою риторикою знищують власне чоколядове майбутнє.
Коли Порошенка притягнуть до суду, а це рано чи пізно трапиться, або розкриють його фінансові схеми після втечі Гаранта з кумом десь на райські острови, то народ жахнеться – гопники Януковича, в порівнянні з ґанстерами Порошенка, нервово цмулять «Приму» збоку!
Тому, коли корисні й безкорисні песики «мінстеця» виконують команду «фас», то мають задуматися, що відпрацьовують гроші зароблені на крові Небесної Сотні та наступних легіонів загиблих у ґешефтній війні.
Щодо бізнесу загалом, то він увесь, за великим рахунком, є злочинним – лихварський відсоток недаремно вважали великим гріхом ще ранні християни, а в Корані й по-нині лихварів порівнюють з пекельним породженням. Просто хто на чому заробляє: хтось на чоколяді, хтось на фінансових схемах, хтось на війні, а хтось на всьому, паралельно ще й розкрадаючи бюджет.
Світ зайшов у тупик і тому перехід до природньої економіки та принципу «подяки» замість ціни, є неминучим. Питання лише – якою ціною…

30 березня 2018 року.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь