Альтернатива Ш.П.

Чи є альтернатива шоколадній попі, або аргументи для Миколи Савельєва.
Я не люблю, коли мене позначають при репостах усіляких інтелектуальних випорожнень, які чомусь видаються комусь вартими уваги. Тим паче, коли розумію підтекст таких позначень. Тому, вимушений відреагувати. Для початку, фрагменти самого діалогу:

[Микола Савельєв поширив допис від Кирилла Сазонова — з Тарасом Ситником та Yuriy Sytnyk.
” Политическая сила Саакашвили и Деревянко уже ни на что не претендовала, так что тут никаких последствий. Криминал потерял одного из сильных игроков, да простят меня прихожане церкви Святого Михо. Действительно, он с Гизо Углавой фактически курировал НАБУ и совсем не в интересах государства. Достаточно вспомнить срыв приватизации ОПЗ с полным развалом уголовных производств и все атаки на бизнес и чиновников, которые мешали спонсорам. Фактически об этом пишет соратник Саакашвили нардеп Сергей Лещенко, который пророчит лишение гражданства Углавы. Да, ребята, эта вертикаль посыпалась. Воруйте на общих основаниях и желательно не в нашей стране.”
‪Yuriy Sytnyk‬ – Ну с Пьотр Лєксєєчєм нам жить єщьо два года… Миколо, маєш талант розшукувати таких оптимістів. Нє, дорогі мої, з цим однотуровим позором нам жити вічно. Хоча не зовсім нам – я свій бюлетень з шоколадних виборів – перекреслив. Фотофакт в архіві 🙂
Щодо того, хто й на що претендує – час покаже.
‪Микола Савельєв‬ Ніхто і ні на що. Саакашвілі здувся, Юля не може надутися. Усі, хто прогнозував Пороху коротке політичне життя – помилились (я підшукав слово). Альтернатива Пороху нині – це хіба хтось з Опблоку, або якась Медведчуківська підстава. працювати для їх торжества? перепрошую. Я знаю, що при Пороху було в плюс і що – в мінус. При цих – все буде вмінус. Більше того – ніхто нічого знати не буде, а всі блогери лишаться без блогів, інтернету і, боюсь, свободи. Вийде як втому анекдоті про ворону: “літати вмієте? Ні? А чого ж ви тоді вийобувались?!”
‪Yuriy Sytnyk‬ ‪Микола Савельєв Нема святішого за Порошенка і пророків Його! Ці всі нікчемні хробаки, які посміли зазіхнути на гетьманську булаву, будуть розвіяні як порох при дорозі, стерті з лиця землі, як і пам’ять про них. Немає альтернативи Рошену. Амінь! ‬І кожен, хто вийобується, знайде свою демократичну клітку, бо суд наш найгуманніший і прокурор нещадно-справедливий. І жити нам до скону з Його найшоколаднішою величністю. А ворогів держави й президента, подібно як ворогів Львова та його сонцесяйного мера, потрібно позбавляти громадянства й відправляти на виправні роботи. У славне місто Ліпєцк.
‪Микола Савельєв‬ ‪Yuriy Sytnyk Коли я читаю ТАКЕ, то розумію, що реальної то альтернативи тт назвати не можеш, а всі ці ой нема в світі кращого за Порошенка! Чи хай живе Рошен” – це теж від відсутності АРГУМЕНТАЦІЇ.Ти навіть сам не помітив, як тихенько і непомітно сам‬ для себе почав послуговуватися тими самим аргументами. що й прихильники… Садового! не віриш? Зайди на форуми “Самопомочі” – незабаром твої і їх вислови НЕ ВІДРІЗНИШ! Це мало б тебе насторожити )))
‪Yuriy Sytnyk‬ ‪Микола Савельєв Як я можу назвати реальну альтернативу найталановитішому полководцю, найчеснішому бізнесмену та найнепримиреннішому антикорупціонеру?! Які в мене, недостойного, можуть бути аргументи, щоби сумніватися в незамінимості нашого Гаранта, чиє слово тверде як криця! Вірю, вірю! І щасливий, що мої нікчемні аргументи співпадають з самопомічною мудрістю! Що мене справді насторожує, так це дилема: в мене відсутня аргументація, чи співпадає з собіпомічною? Може партія пана бургомістра у мене її краде? Боже, куди котиться світ! Але вірю, що наш найдостойніший, солодкоголосий і шоколаднопопий керманич його порятує!‬
‪Микола Савельєв‬ ‪Yuriy Sytnyk Світ хай котиться. Але за окремих людей буває образливо. Коли аргументація заміняється демагогією, то починаєш думати, що й попередня аргументація саме демагогією була викликана. Сам прекрасно знаєш, що восхваляємий ТОБОю міхо був в тісній співпраці саме з паном бургомістрои. І з Волею. І все йшло до обєлнання. А тут так піздюліна! Послухай місцеву Касандру: наступна буде по бургомістру. А Міхо – вже все. Просто ВСЕ. Скільки б його рейтинг не намагались підняти чи воскресити блогери. Навіть ті у яких аргументація ЧОМУСЬ переходить в демагогію.‬
‪Микола Долинський‬ Юрій, ви часом не у церкві працюєте?
🤔
‪Yuriy Sytnyk‬ Миколо, як я можу коментувати такі потужні ітелектуальні аргументи на кшталт “Саакашвілі здувся”, чи “тобою восхваляємий Міхо”? Це при тому, що обидві тези висосані з пальця рівно як і мої дифірамби шоколадній Попі :)Ти хочеш аргументи? Що ж, сам напросився 🙂 Очікуй.
‪Yuriy Sytnyk‬ Пане Долинський, працюю. Архиреєм Церкви останніх днів Щоколадної Попи :)]
***
Зізнаюся, коментувати дописи, чи дискутувати з людьми віруючими та заанґажованими доволі важко. Чому роблю такі припущення? Микола Савельєв розумний чоловік і досвічений журналіст, який навіть зумів розізлити свого нинішнього кумира, незручним запитанням на зустрічі в Університеті, у жовтні 2014 року.
Нагадаю. Микола Савельєв:
Чому цифри смертей українських військових не відповідають дійсності. Як під Іловайськом могло загинути п’ятсот чоловік, якщо жертв понад тисячу, чому немає правди?
Порошенко (криком) : А цю ФСБешну брехню про тисячу загиблих відправте у Кремль! Загинуло 967 людей і з ЗСУ, і з числа прикордонників, і з Національної гвардії… У нас є 400 неідентифікованих тіл. Згідно з моїм наказом проведена експертиза ДНК. Більшість з них – це сепаратисти та російські військові, але ми до них ставимось з повагою, бо ми інші…
(https://day.kyiv.ua/…/a…/politika/tri-pitannya-do-poroshenka)
Враховуючи тодішню, критичну позицію Миколи Савельєва, і нинішнє переконання у безальтернативності нашого однотурового вибору, можу це пояснити лише фактором віри або інтересу, але ніяк не критичного аналізу.
Щодо останнього, то не буду наводити масу фактів, коли пан Порошенко порушував свої обіцянки, чинив антиконституційно та антизаконно. Незважаючи на оптимізм адептів шоколадного майбутнього, думаю, що ми дочекаємося судового процесу, який і дасть належну оцінку діянням напівлегітимного ( тут детальніше: http://vgolos.com.ua/blogs/legitymizets_198819.html) президента України.
В цьому ж дописі поговоримо все-таки про АРГУМЕНТИ.
Отже, перший аргумент, наведений у дописі, в якому пан Микола мене позначив, стосується тези якогось пана Сазонова: “Политическая сила Саакашвили и Деревянко уже ни на что не претендовала”.
Не маю честі бути знайомим з цитованим паном, не знаю хто він і, зрештою, мені на нього байдуже. Підозрюю, як і йому на мене. Але з таким самим успіхом можу сказати, що автор цього глибокого політичного аналізу є імпотентом і уже ні на що не може претендувати.
Чому? Бачу по манері його письма. Третім оком. Точнісінько так, як він бачить перспективи політичної сили, назву якої навіть не спроможний назвати.
Натомість, політична силу, яку згадує пан Сазонов, має назву “Рух нових сил Михайла Саакашвілі і є результатом об’єднання команди екс-президента Грузії з політичною партією “Воля”. Остання, на місцевих виборах-2015, отримала представництво у 8 областях України – 433 людей ВОЛІ працюють у 143 місцевих радах різного рівня. Цього результату було досягнуто практично без доступу до медійних ресурсів та серйозних фінансових витрат на виборчу компанію. Таким чином, партія “Воля” стала однією з небагатьох успішних НЕолігархічних партій, яка здобула перемогу на місцевих виборах.
Хоча ЖОДНЕН “порохобот” у цьому не признається й під страхом смерті, але власне це об’єднання не на жарт стривожило нашого Гаранта і він зробив першу неприйнятну для публічного політика, а тим паче президента, річ. Мова йде про нещодавній випадок, коли міністр Петренко від пана Михайла мало не дістав у ніс. Чесно – було за що. Мінюст, який жиє, курва, по-новому, за ДВА дні зареєстрував партію “Блок Міхаела Саакашвілі” з відділеннями по всій Україні. Правдивий Саакашвілі про то навіть не здогадувався, що викликало його справедливе обурення (https://m.youtube.com/watch?v=mdeAxOFZCas&feature=youtu.be)
Псевдо-саакашвілі виявився пан Олег Сушко, який вже раніше змінював ім’я на … Дарта Вейдера! Міністерство юстиції вважало рішення про реєстрацію клона цілком легітимним і не вбачало у скоєному жодного порушення!
Як бачимо нині, створення партії-клону панові Порошенкові виявилося замало і він, з притаманним йому цинізмом, милостиво давши “добро” на перереєстрацію справжньої партії, з ім’ям та прізвищем опозиційного до нього політика, викинув ним же ж запрошеного Міхо з України, позбавивши громадянства. До того ж, як заявив сам Саакашвілі, після оприлюднення паном Ар’євим “його” заяви” – на документі не його підпис! Дискутувати про моральність і законність вчинку Порошенка я не хочу. Вибачте, це як розмірковувати про те, чи насрати сусідові під поріг є достойним вчинком, бо той зробив серуну зауваження, коли останній зробив подібне в ліфті.
Наступна теза, з процитованого Миколою Савельєвим умислово-імпотентного допису, є звинувачення Михайла Саакашвілі в … куруванні НАБУ не в інтересах держави. Чи можу я припустити, що автор цього “аргументу” є російським шпигуном? Абсолютно! Якщо пану не до вподоби НАБУ під дахом Держдепу, то мабуть йому до серця, коли б цю структуру курувало ФСБ. Чим не аргументоване припущення? Хоча, якщо говорити аргументовано, пан Сазонов озвучує те, що вигідно його хазяїну. Хто там у нас власник “Обозрєватєля”, екс-бютівець, руйнівник Жидачівського ЦПК, гаспадін Бродскій? Доста, полемізувати далі з подібними опонентами щодо їхніх “аргументів” – шкода часу.
Тому перейдемо до аргументів Миколи Савельєва. Які вони? “Саакашвілі здувся, Юля не може надутися. Усі, хто прогнозував Пороху коротке політичне життя – помилились (я підшукав слово). Альтернатива Пороху нині – це хіба хтось з Опблоку, або якась Медведчуківська підстава.”
Хм. Я прогнозую Петру Олексієвичу, якщо він продовжуватиме в тому ж дусі, не лише коротке політичне життя, а ще й безславний кінець. Три роки, що минули з однотурових виборів – це ще не політичне довгожительство. Дискутувати хто “здувся”, а хто “не надувся”, перепрошую, не буду. Нема “альтернативи Пороху”? Для тих, хто годуються крихтами з розкраденого бюджету і тих, хто їм ці крихти виділяє – альтернативи немає. Прихід до влади, припустім, Саакашвілі – це пожиттєві терміни для всієї зграї мародерів-клептократів. Так, я стверджую, що ті, хто наживаються на війні, грабуючи власний народ, є мародерами-клаптократами. І їхнє місце на нарах. Чому назвав Саакашвілі? Тому що він подібне зробив у Грузії, за що був скинутий феесбешним ставлеником Іванішвілі. Чи зробить це Юля Володимирівна, чиї рейтинги куди вищі від президентських – не факт. Думаю, що подібне зможе зробити і Надія Савченко, котра викликає в порохоботів і олігархічних писак справжню істерію.
Хто взагалі може бути альтернативою нашому однотуровому щастю? А ніхто. В існуючій системі – це “Піночет”. І ми неминуче рухаємося в бік диктатури. Тільки не хочу гадати, буде вона Порошенка, чи когось іншого. У будь-якому варіанті, ще раз наголошую – при збереженні існуючих тенденцій, нашого напівлегітимного очікує ще безславніший кінець, ніж його “папєрєдніка”.
Щодо співпраці Саакашвілі й Садового – це їм вирішувати. Але, перед завершенням цього допису, наведу ще однин коментар Миколи Савельєва:
‪[Микола Савельєв‬ ‪Yuriy Sytnyk Це твоя справа – критикувати будь – що і будь-де. Це право гарантоване тобі Конституцією. Так само як і моє право сміятися над тим, що є воістину смішним. 2) Якщо Саакашвілі, Тимошенко, Порошенко, попри всі нюаснси, політики, то назвати політиком Надію савченко можна лише маючи фантазію авторки “Гарі Потера”. Вона достойно повела себе в полоні і на цьому її реальні плюси для життя України вичерпались. Вона не має жодних ресурсів і жодних перспектив, а те, що її покликав на ТБ Мураєв, свідчить тільки про те, КОМУ САМЕ її блєяння вигідне. Назвати її потуги на ТБ політичною позицією чи програмою – це як намагатися комедійний фільм перетворити в серозну драму. Вона – особистість, але особистість на рівні штурмана гвинтокрила, який намагається стати фельдмаршалом. В українській політиці говорити про якісь “політичні розправи” – це не володіти предметом і ситуацією на політичній шахівниці. Тимошенко зїла в оточенні Ющенка Пороха, а потім зїла і сплила і самого Юща. Мороз зрадив всіх, луценко зрадив Мороза, Литивн зрадив усіх, Янукович, Президент україни, зрадив Україну, а ти мені розповідаєш проо Пороха, який розправився з Саакашвілі?!! Він мав чекати, поки людина, яка завдяки тому ж Пороху НЕЗАКОННО отримала громадянство, і яка спершу, як слухняний песик використовувалась Порохом проти Яценюка і Коломойського, зжере і самого Пороха?! Тоді ти дуже далекий від реалій. А щодо ставлення до лрузів… Порох призначив саакашвілі губернатором Одещини? Так. І чим віддячив друг Міхо? Насрав на того ж Пороха? Це – вияв дружюи?!! порох – не Вацлав Гавел (на жаль). Але і не ворог цієї держави. А Саакашвілі приїхав у США і почав відразу ж срати (*”А може Україна мала вплив навибори в США”?) Йому байдужа ця держава на тисячу відсотків, і якби йог партія виграла вибори в Грузії, то його б тут МОМЕНТАЛЬНО не стало! та ти й сам це прекрасно розумієш. Тому починай потрошку позбуватися менторства. Воно нпромітно охоплює (знаю по собі) і власні слова починають здаватися істиною. Навіть, якщо це не так.‬]
‪Важко позбуватися менторського тону, коли тебе оточують експерти, котрі, начитавшись портнікових-сазонових і Алєжку Панамаря, дискутують про міжнародну політику, економіку, історію, філософські проблеми та інші поважні речі. Тому, перепрошую за гріх гордині і вкотре наголошую: не претендую на істину в останній інстанції, але маю підстави мати свою думку. ‬
‪А думка моя наступна: або народ зрозуміє, що йому кінець і він захлинається в шоколадному лайні, й таки вибухне і приведе до влади … “Піночета”, або поволі вимре, залишивши після себе рабів для нового світового порядку. ‬
‪Диктатором може стати що Порошенко, що його заклятий бізнес-партнер Путін, що регіональні князьки, після остаточного розвалу й поділу України. Це не так важливо. Пишу про кривавий сценарій поділу України ще з Майдану, і він уже реалізовується. Вибір між диктатурою та остаточним розвалом держави – це чергова псевдоальтернатива. І в улюбленому анло-експертами “політичному форматі” – виходу нема. Зрештою, навіть Микола Савельєв це підтвердив своєю реплікою щодо Наді Савченко: “Вона не має жодних ресурсів і жодних перспектив…” Так, без олігархічного бабла, в країні зомбованого лохо-електорату, шансів провести до влади якісно інших політиків, немає. Тому й сидимо глибоко в Шоколадній Попі. І в тій ситуації об’єднання Самопомочі з Рухом правих сил Михайла Саакашвіл, мене зовсім не тривожить. Це просто гра, яка принципово нічого не змінить. ‬
‪Тому й пишу, з надією на те, що люди розпочнуть думати власною головою, а не інтелектуальними випорожненнями тих, хто відпрацьовує 30 срібняків на службі коломойських-гройсманів-вальцманів та інших, старих і нових, кровосісів. Тож вибратися з Шоколадної Попи, можемо лишень ми самі. І Бог нам у поміч. ‬

***

Знаєте, коли вкотре читаю, що Саакашвілі поливає брудом Україну, то шляк трафляє! Він говорить, що у нас лихі люди, негарні жінки, паскудні пісні чи гидкі вишиванки? Ні!
Він розповідає про мародерів-клептократів, які паразитують на народі. А якщо ця паразитична зграя, для когось є Україною, то збіжіть з Високого Замку, й в самому його підніжжі вдартеся головою в сОсну! Може, курва, трохи ся в голові прояснит…

***

Ще у 2012 році, на одному з круглих столів, які організовував пан Соскін, я висловив припущення, що безробітний картяр, який в радянські часи не сидів і в армії не служив, міг так жити лише з благословіння КДБ. Мова про Ахметова. Персональна справа зека Януковича, осіла в батька Льовочкіна – голови пенетенціарних закладів СРСР. Чи був “Батя” аґентом ментовським, чи кадебешним – не беруся стверджувати. Про кремлівський слід нашого сонцесяйного львівцепастира теж писав не раз і нагадаю, що в 90-ті , приватизаційними справами без даху СБУ, яке тоді було ще на 100% КДБ, ніхто не міг займатися! Тобто, в біографіях більшості наших владоможців, олігархів і політиків, чітко прослідковується феесбешна “криша”.
А щойно натрапив на подібну інформацію щодо нашого чоколядового щастячка:
“Rostyslav Demchuk Natasha Dobrovolska, Bohdan Andrush. Для вступу на факультети міжнародних відносин – вони були в трьох вузах МГИМО, ИСАА і міжнародний факультет КДУ. Для вступу на ці факультети необхідне було клопотання – рекомендація не нижче обкомів і республіканських ЦК КП і ЛКСМ і за цілєвим направленням. Потім співбесіда і, звісно, добро від КГБ. Після цього лише абітурієнти допускались допускались до екзаменів. У нашому ж випадку, тобто з Петроом Порошенком було так, що після школи він десь зник на два роки. Потім приїхав у Київ на навчання з цілевим направленням від ЦК КП Молдавської РСР без здачі вступних іспитів в КДУ.
На питання Natasha Dobrovolska: де Петро Порошенко міг опанувати українською і англійською? Після школи Петро Порошенко продовжував займатись фарцовкою і обміном валюти. На цьому його і взяв в розробку КГБ. Один із спеціальних навчальних закладів для подальшого просування по кар’єрній стезі був лінгвістичний центр КГБ при університеті Моріса Тореза. Там задіювались методи НЛП, психолінгвістики, гіпнозу. А далі цих людей вели по щаблях на різні державні, урядові, партійні посади…”
ТОМУ ЩЕ РАЗ І ВКОТРЕ: УВЕСЬ “СТАРИЙ” ПОЛІТИКУМ ПОТРІБНО ГНАТИ ПОГАНОЮ МІТЛОЮ.

30-31 липня 2017 року.

Залишити відповідь